Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
3. feb 2010

ahojte,nepoteším vás,po mrche idem ležať do nemocnice,mám zlé výsledky,budú mi dávať infúzie s trojakými antibiotikami 😢

laurinkadanielka
3. feb 2010

no luci neviem ani čo ti mam napisať len aby to dobre dopadlo

laurinkadanielka
3. feb 2010

a luci zajta sa kde stretneme de sa pojdeme sanovať dnes sme boli zase u našich upratať sneh ale už nie za peniaze mala už spi neska bola aka upištana 😒 😒

luciankasebastianko
autor
3. feb 2010

ahojte Luci ☹ pojdeš si poležkať ? a je tam aj net ? 😅 ved snad tam dlho nebudeš 😔
dada neviem pojdeme to vyšmýkať ? asi pojdeme na dedinu pozrieť 😕

luciankasebastianko
autor
4. feb 2010

ahojte baby vonku je nádherne 😎 sme sa boli prejsť maly ostal u babky ja robim kysl. zemiaky a relaxujem 😅

laurinkadanielka
4. feb 2010

ahojte aj my sme boli vonku je ako v rozpravke u mrazika 🙂 🙂

linka
4. feb 2010

ahojte 🙂
Luci net tam nie je,pôjdem na tri dni,dúfam,že ani o deň viac 😒 ale chcem ísť ešte po mrche na jeden výter,byť si istá,lebo nezdá sa mi,že po antibiotikách by to bolo ešte horšie 😕

luciankasebastianko
autor
4. feb 2010

ahojte dada foto je super 🙂 večer pojedm niečo šiť mužovi tak neprídem papa 😅

luciankasebastianko
autor
4. feb 2010

jééééééééé luci aká si pekná 😉 znova dávali krompachy aj všeliake domčeky nebola si tam aj ty ? 😕

linka
4. feb 2010

jeej Luci ďakujem 🙂 hej videla som,ja tam nebývam,to bolo kus od mesta,ja bývam v centre 😉

luciankasebastianko
autor
4. feb 2010

Luci no musím prísť na návštevu také zujmavé mesto 😀

laurinkadanielka
5. feb 2010

ahojte luci si kočka a druha lucka sa ide dnes skrašliť tak ti prajem dobru zabavu na plese 🙂 a pofot nech sa potom trošku pokochame ako vam bolo dobre 🙂

luciankasebastianko
autor
5. feb 2010

ahojte ako mate? už mám novú hlavu jasné zajtra pofotím ,dada aj ste boli vonku?

laurinkadanielka
5. feb 2010

nie neboli bol vietor a ani zuzane sa nechcelo tak už si pekna 🙂 a zajtra sa teda dobre zabavkajte svokra bola pomahať v kuturaku prišla až teraz

linka
5. feb 2010

ahojte,tak Lucka sa ide zajtra zabávať,príjemnú zábavu prajem a potom pridaj aj nejaké foto 😉

luciankasebastianko
autor
5. feb 2010

dakujem dúfam že bude dobre konečne po dlhej dobe sa ideme baviť 😅 ale ked nič iné aspon som mala chuť isť konečne kaderníčke a kozmetičke a trochu sa upraviť 😉

luciankasebastianko
autor
6. feb 2010

no kde ste ? ja už ideeeeeeeeeeeeeem 😀

laurinkadanielka
6. feb 2010

a foto je kde luci?

linka
6. feb 2010

foto asi bude až zajtra,sa teším 🙂

luciankasebastianko
autor
7. feb 2010

ahojte dala som na fb ešte večer, ale nevidím to tam neako to blbne ale pár ludí mi na to napíslo tak asi to tam je 😕
bolo super sme prišli ráno o 5 😀 uplne hotoví 😝 moj muž ma prekvapil a stále sa bláznil a tancoval aj spadol čo skákal ako besny ,super partia som sa dávno tak nenasmiala 😀 😀 😀 perfektny relax 😎 nič sme nevyhrali ale nevadí ved máme šťastie v láske 😀 dala by som dalšie foto ,ale nejde to nahrať 😒 malému sa lubilo u svokry trakže asi tam bude chodiť častejšie 😝

laurinkadanielka
7. feb 2010

ahojte už som si pozrela no super tak je dobre že ste sa tak dobre zabavili 🙂

luciankasebastianko
autor
7. feb 2010

ano nelutujem že sme išli ved Ivet ti povie že bolo skvele a moj muž čo nechcel isť sa bavil tak že som nechápala 😎

luciankasebastianko
autor
7. feb 2010

na rok ideme všetci 😀

linka
7. feb 2010

ahojte,Luci ste pekný pár,to je super,že bola fajn zábava,hneď človek zabudne na starosti 😉
baby modlíte sa za mňa,zajtra idem na výter,aby bol negatívny,velmi to potrebujem 😔

laurinkadanielka
7. feb 2010

luci budeme na teba myslieť no chcela som isť k švagrine pozreť fotky ale muž nechcel isť svokra bola pomahať ale ja som sa jej nič nepytala ved my zajtra porozpravaš 🙂 no na rok pojdeme aj my ved večer bol lubo so psom vonku tak videl nejake pari isť na ples

linka
7. feb 2010

a čo fajné ste dnes varili? my sme mali španielske vtáčky,ryža,opek.zemiaky a polievka s pečeňovými haluškami 😉
Luci dokedy ste pospali?

laurinkadanielka
7. feb 2010

ja som robila zeleninovu polievku a kuracie rezne a svokra doniesla s včerajšeho plesu kapustnicu to nam poslala švagrina vieš ona to mala všetko na starosti je starostka 🙂 aj vinko sa nam ušlo dala som si červene dobre je 🙂

laurinkadanielka
7. feb 2010

luci a čo zajtra kde sa stretneme kde pojdeme s detičkami 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre