Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
26. mar 2010

ahojte no lucka tak už maš čisto no ja mam dnes nervy 😠 mala je ako čert besna aj teraz bucha tu odražadlo o radiator no dnes ma len štve 😠

linka
26. mar 2010

Dadi čo je taká mrchavá? 🙂

luciankasebastianko
autor
26. mar 2010

ahojte no luci super dovolenka 😀 a tu party som zrušila ,lebo sa mi odhlásili ludia tak nabudúce 😝

luciankasebastianko
autor
26. mar 2010

dala som nové foto na fb 😀

linka
26. mar 2010

Luci foto som kukla a aj komentovala,no nechápem 😀 😵

luciankasebastianko
autor
26. mar 2010

dakujem 😀 moje sdrdiečko , je to aj ked mrchavé 😀

laurinkadanielka
27. mar 2010

ahojte čo ste dnes robkali,my dokopy nič rano upratali navarili a po vonku sa flakali ozaj luci riško je už doma dnes sme ho videli

luciankasebastianko
autor
27. mar 2010

ahojte my sme sa flákali okolo domu prišla ja mamina robila som minestrone jarnú polievku 😝 a torteliny s omáčkou + drhnuty koláč 😎

linka
28. mar 2010

ahojte,tak ja som včera robila okolo domu 😀 prala,upratovala,no nemám pokoj ani doma 😝 čo dnes varíte? ja slep.polievku a cestoviny s mäsom,už sme dávno nemali,keď ja už ani neviem čo mám variť 😅 a poobede ideme do lesa na bahniatka 😵

laurinkadanielka
28. mar 2010

ahojte no my mame slepačiu polievku a kuriatko pečene ryža a pokazila sa nam truba takže koniec pečenia mne to nevadi ja nemusim mať pečene nech si trubu kupi kto chce pečene kolač si upečiem aj u našich 😉

linka
28. mar 2010

Dadi a so svokrou ako? 😉

laurinkadanielka
28. mar 2010

luci v pohode nemieša sa do vychovi je radšej ticho a ja som spokojna 🙂

laurinkadanielka
28. mar 2010

luci aj ste doniesli domov nejake bahniatka my sme boli vonku išla som aj okolo lucky a sadila s mužikom travičku a maleho mala svokra potom sme už išli domov a stretli sme ich tak sme išli ešte pri potok pozreť vodu no som total vyštavena

linka
28. mar 2010

áno doniesli sme,aj som prišla ako prasiatko,lebo sme skákali cez potok a stúpila som komplet s nohami do blata 😀 😀 aspoň mám zážitok 🙂

linka
28. mar 2010

a Lucka by aj nám mohla prísť nasiať trávu,lebo sa nám nejak vytratila tá pôvodná 😅

luciankasebastianko
autor
28. mar 2010

ahojte luci som rada ,že som muža dokopala aby zasadíl trávu unás brigáda asi nebude 😀 my sme tiež podsievali jeden trávnik je na to taky druh Revital 😎 dufam že sa chytí potom dám fotočku 😅

luciankasebastianko
autor
29. mar 2010

ahojte čo robkate ? 😝 ja vyberám fasadu na domec

linka
30. mar 2010

čaute,včera a dnes dvanástka,tak konečne sedím a užívam pohodu 😝 😎
Luci akú si vybrala? aj nám by niekedy trebalo sa už poobzerať 😉

luciankasebastianko
autor
30. mar 2010

Ahojte luci dáme si namiešať potom dám fotočku ,ešte musíme spraviť jeden prístrešok a možeme natiahnuť 😉 dnes sme si krásne zašlapali s dadadou prišli sme vyšťavené jak dva citrony už aj drobci boli nešťastny kedy už prídeme domou 😝 tiež som rada, že sedím a maly spí 😀 , muž príde bohvie kedy 😒

laurinkadanielka
30. mar 2010

ahojte no dnes sme si teda zašlapali mala my aš teraz zaspala ale sa pekne hrala sama a prišla že tata buvam tak hu aj uspal ale zachvilu už aj buvala 🙂

laurinkadanielka
31. mar 2010

ahojte no pondelok ma pršať a dosť dufam že sa to zmeni ja nechcem čušať doma 😒 pojdeme asi nedelu do Bojnic na vylet 😉 linka aj už pečieš na sviatky?

linka
31. mar 2010

ahojte,Dadi ešte nie,až v piatok,ale iba dva druhy,kávové rezy a ananásové rezy,suché mám kúpené 😉 do Bojníc by som už išla aj ja,bola som tak ako školáčka a veľmi sa mi tam páčilo,hlavne na zámku 😵
Luci malý je božský 😀

luciankasebastianko
autor
31. mar 2010

ahote no , ked bude pekne možno v nedelu pojdeme aj my do Bojníc mamina bude v Prievidzi 😝 mne sa nehce piecť ešte som chorá no možno len medové platy naplním mamina robila grilažky a aj tak nikto nepríde 😀 a budeme to tlačiť len my 😒 dakujem luci sme sa snažili s mužom 😀 pozerám modre z neba a len furt revem ten príbech s chlapčekom šimonkom strašné a ja sprostá sa hnevám , že maly neposlúcha 😔

laurinkadanielka
1. apr 2010

ahojte no dnes sme boli dlho vonku a s luckou si trošku odychli 🙂 deturence sa nam hrali s vetšimi detmi ktore na ne dali pozor 😉 a mali sebastianko nam ukazal trošku prdelku 😀 no čo vetšie deti mali zabavku

linka
1. apr 2010

ahojte,no dnes bolo teplo vonku,konečne to začína 😵 zajtra sa mi nejak nechce do toho pečenia,mám pocit,že to pokazím.... 😨
ale svokra nám upečie pasku a aj bryndzovník,tak už teraz sa mi sliny zbiehajú,dnes sa neviem dožrať,zjem niečo a o chvíľu mi vytrávi a som znova hladná 😀

luciankasebastianko
autor
1. apr 2010

ahojte mne maly išiel dovnutra až o 18.30 😠 ale sa super zahral vonku ,no troišku sa predviedol 😝 ked sa dolefetil 😅

linka
1. apr 2010

malý Sebko robil striptíz? 😅 😀

luciankasebastianko
autor
1. apr 2010

no trošku vytrčal tu svoju rozkošnu prdelku 😀

laurinkadanielka
2. apr 2010

ahojte čo ste dnes robkali 🙂 ja dokopy nič boli sme u babky a tam som si trošku odychla 😉 len som im umyla vitrinku v obyvačke aspon trochu so bola užitočna 😉

linka
2. apr 2010

ahojte,no dnes som piekla tie zákusky,potom nám svokra poslala pasku aj ten bryndzovník,tak som sa do ňho pustila ako keby som nejedla týždeň 😀 ,potom som si zdriemla a neviem sa spamätať,som jak z marsu 😅 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre