Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
20. máj 2010

ahojte no ako luci ozaj si nešla k moru ozaj a kedy budeš mať dovolenku 😎 čo plánujete ? 😎
dada tak nakoniec som zabudla flašu na ihrisku a muž musel isť prenu 😝

laurinkadanielka
21. máj 2010

ahojte u nas je krasne slniečko 😎 😎 lucka ja už mam obavy že sa na nas hnevaš ved napiš hocičo

linka
21. máj 2010

ahojte,nehnevam sa na vas,len mam blbe obdobie,ale ked to prejde,tak sa vratim,majte sa pekne 😉

luciankasebastianko
autor
21. máj 2010

luci ty si aká maska 😀 no to je fakt blbé obdobie ked nechceš písať skamoškami 😲 😀 ale mi ťa máme radi a moc nám tu chybaš !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😔 ale počkáme ved od toho su kamošky 😉

laurinkadanielka
22. máj 2010

ahojte luci nech je rychlo preč to blbe obdobie nech sa rychlo vratiš medzi nas 😉 ale my počkame ako piše druha lucka dnes sme boli v baťovke kupila som si rifle take tenke blede hned prve my sadli 😀 😀 ešte som si kupila tričko aj mužik a malej super šatky na oslavu aj šiltanu macka pu aj klobučik barbiovske tielko s gaťkami magnetky a skladačky 😉 😉 zajtra ideme so segrou do tn ale budem sa krotiť s nakupmi ešte my treba niečo na oslavu kupiť oblečko a dar 😀 😀

luciankasebastianko
autor
22. máj 2010

ahojte no pekne si nakúpila 😀 mna dnes maly privádzal do zufalstva 😠 😀 len vymyšlal čo zlé spraviť ale to je normál 😵 😅 zajtra ideme aj my do TN okolo 13:00 😉

laurinkadanielka
24. máj 2010

ahojte lucka ešte maš blbe obdobie už sa vrať medzi nas straaaaaaaaaaašne nam chybaš druha lucka ide štvrtok na dovolenku a skym si budem pisať ☹ ☹ ☹ ☹ dnes bolo zamračene ale už vykuklo slniečko tak pojdeme von poobede ked sa mala vyspi 🙂

laurinkadanielka
24. máj 2010

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

luciankasebastianko
autor
24. máj 2010

ahojte dada som tak chcela byť dnes na ihrisku ale stres a nestíhačka 😀 snad zajtra 😎 ak nebude pršať 😕

laurinkadanielka
25. máj 2010

luci zajtra ked bude pekne prideme na ihrisko stretko nejdem nekona sa dnes ked som kupala malu my hovori mama blato a to hovnička plavali 😀 😀 😀 sa dokakala a že blato zlata bola 😀 😀 kupila som jej v tescu kiti leginky a dve trička kiti a ked prišla domov hovori že to laurika kupila 😉 😉 😉 aj ste boli vonku poobede

luciankasebastianko
autor
25. máj 2010

ahojte no išli sme ale pršalo 😠 tak sme ostali u tatika v dielni a hned mi našiel robotu 😲 teším sa na zajtra dufam ,že ja nič mať nebudem ,lebo sa musím isť rozlúčiť s babkou 😎

laurinkadanielka
26. máj 2010

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

laurinkadanielka
26. máj 2010

ahojte tak lucke a jej malemu a tatikovi prajeme krasnu slnečnu dovolenku 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a užite si to 🙂 🙂 budete nam chybať a druha lucka sa ma ako 😉

luciankasebastianko
autor
26. máj 2010

Dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

luciankasebastianko
autor
26. máj 2010

inak dnes som si doniesla kliešťa z ihriska našla som ho natričku 😲 😠

laurinkadanielka
4. jún 2010

luci napiš ako sa maš nemate tam u vas potopu u nas zaplavilo susednu dedinu no hroza zajtra ideme na oslavu ale nechce sa my 😒 lucka pride domov v utorok večer tak ahoj a ozvi sa my 😉

linka
4. jún 2010

ahoj Dadi,aj u nás sú povodne,odvolali nás z práce,voda sa dostala až do závodu ☹ ,už by sa to mohlo skončiť,je mi ľúto tích ľudí čo prišli o svoje majetky 😢
aj my ideme zajtra na oslavu,mama má 50 rokov,nechce sa mi tam ísť,lebo ten jej priateľ je jedno veľké hovado 🙄 😔 😠
a kam išla Lucka na dovolenku??

laurinkadanielka
4. jún 2010

ahoj luci som rada že si sa ozvala lucka išli do egybta aj mne je to strašne luto tych ludi bola som pomahať vyzdobovat salu kde zajtra bude oslava u nas v kulturaku tak to budeme mať kusok 😉

laurinkadanielka
6. jún 2010

ahoj luci no ako bolo na oslave nam dobre 😉 mala sa vyblaznila a mna vyšťavila čo som hu musela po vonku nahanať 😉 ked bola prestavka a nehrali ale moc sa nechcelo hosťom tancovať

luciankasebastianko
autor
9. jún 2010

ahojte hlásim príchod a idem robiť album na fb 😀

laurinkadanielka
10. jún 2010

ahojte už som pozrela foto super 😉 🙂

luciankasebastianko
autor
10. jún 2010

Ahojte ,dakujem dada dnes to nevišlo bola sme s krstnymi snad zajtra 😅

laurinkadanielka
11. jún 2010

Ahojte a druha Lucka slubila že sa ozve Luci napiš nam 😉 my sme boli včera v TO stretla som sa s kamoškou a jej malou baby sa vyšantili na namesti boli trampoliny a taky domček so šmykalkami ledva sme ich od tade dostali 😉 dnes sa budeme šanťiť v bazeniku je hic 😀 😀

linka
11. jún 2010

ahojte,tak sa hlásim 😉
Luci fotky pekné,určite bolo super 🙂
a vonku je fakt hic,len škoda,že sa to budúci týždeň pokazí 😖

luciankasebastianko
autor
11. jún 2010

ahoj luci tak som radfa že si sa ozvala 😉 vydela si video ja sa vždy tak nasmejem dufam že ti zdvihne náladu 😀 http://www.facebook.com/video/video.php?v=13499... 😀

luciankasebastianko
autor
11. jún 2010

to som tomu dala že videla 😀 trubka niesom doma píšem u sesternice a maly tu behá 😠

laurinkadanielka
12. jún 2010

ahojte aj ja som rada že si sa ozvala lucka no je hic dnes sme kupili malej tu motorku tak jazdi 😀 😀 včera si naš tatino rozrazil čelo na rohu dveri od auta išiel aj na pohotovost ale nezašivali mu to mal to len buchnute bude mat značku na čele druha lucka sa dnes bavi jej babka ma 70 😉 linka čo dnes porabaš a ako doma

luciankasebastianko
autor
13. jún 2010

ahojte som znova mimo dpmu u sestreky ale aspon si tu odychnem 😀 s malym behajú všetci mna to čaká cely tyžden 😅
dada no pekne ,hlavne že je už o.k 😎

laurinkadanielka
14. jún 2010

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

luciankasebastianko
autor
14. jún 2010

ahojteeeeeeeeee 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre