Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
30. dec 2010

ahojte
@laurinkadanielka ja obalujem v takej zmeske je tam muka ,korenie na rybu trochu červ.papriky a mletej razce a ono to potom drží pokope a tu rybu nemusíš nechať uplne rozmraziť 😉

linka
30. dec 2010

@laurinkadanielka a ake ryby kupujes? ja iba HOKI-filety a tie su super,ked rozmrazia a potom aj opecu vobec sa nerozpadavaju,drzia pokope,fakt odporucam 🙂

laurinkadanielka
30. dec 2010

@linka ja pangasius a aljasku treska no musim vyskušat

linka
30. dec 2010

@laurinkadanielka skus,neolutujes 🙂

luciankasebastianko
autor
30. dec 2010

ahojte na obed som len tak narychlo napísala 😅 včera sme boli v TN Stanko si potreboval kúpiť topánky -pracovné tak si kúpil také poriadne turistické za 80 € tak sa vytešuje ,dúfam že mu aj vydržia ,lebo zatial každé skončili v koši za pol roka 😠 ja som si kupila bluzočku a ešte sme mali zlavu v Baumaxe na cely nakup tak sme pokupili aj do domu a 2 tuje krásne už rušili vonkajšíu zahradu tak dali 50% a namiesto 30 sme platili 15€ a fakt všade vela ludí a spolu s nákupom som si domov priniesla aj riadnu chrípku 😒 a už to chytá aj malého 😖
nič nevládzem a len hádžem do seba paraleny aj horúce napoje a stále je mi strašne 😝

laurinkadanielka
31. dec 2010

ahojte prajem vam Veseleho Silvestra a šťastny Novy rok a nech sa vam splni počom velmi tužite 🙂

linka
31. dec 2010

@luciankasebastianko no to ste vyborne nakupili 😵 prajem ti skore uzdravenie moja ☹ 😉
@laurinkadanielka aj tebe krasneho silvestra,nech ti vsetko vyjde co si si zaumienila v novom roku a tak isto aj Lucke 😵 😵 😵

baby,my sa snazime o sto sest,az ma brucho boli uz z toho 😀 😀

luciankasebastianko
autor
31. dec 2010

Ahojte
@linka
@laurinkadanielka krásneho silvestra a všetko dobré do nového roku 2011 😀 😀 😀 😵

@linka aj ti rochu závidím 😀 😵 😵 😀 😵 😵 😀

linka
1. jan 2011

@luciankasebastianko a preco? 😅

linka
1. jan 2011

ako ste travili vcerajsi den? my sme boli u svokrovcov,bolo dobre,nepohadali sme sa 😀 prisli sme domov asi o 2:30,v meste bola disco,ale to nie je nic pre nas 😅

luciankasebastianko
autor
1. jan 2011

ahojte
@linka ved to snž , teda iba tu príjemnú časť 😀
ja som malého zobudila, lebo som mu slúbila ohnostroj tak sa tešíl aj vinšoval do telofónu 😀 len potom nevedel zaspať 😝 chcel sa isť hrať 🙂

laurinkadanielka
1. jan 2011

ahojte my sme mali večer disco doma tancovali sme osto šesť laure sa to strašne lubilo dali sme si vajcoveho likeru a ja som išla s malou buvať ta spala ako dudok mužik v kuchini četoval do rana 😀 😀 a dnes rano sme išli na inovec posanovať sa bolo super 🙂 potom dam foto

laurinkadanielka
1. jan 2011

dala som fotky na fb tak kuk 😀 😀

linka
1. jan 2011

@luciankasebastianko aha 😀
@laurinkadanielka krasne fotky,urcite ste sa super vysantili 😵

laurinkadanielka
2. jan 2011

@linka no to ano laura zaspala hned v aute a spala až do štvrtej 😉 unavilo ho to musime chodiť častejšie lebo zle spava

linka
2. jan 2011

ahojte,co dnes varite? my segedin a knedlu 😀 co dala chladnicka 😀 zajtra pride k nam na par dni synovec a mozno aj Miska,uz sa nudim a s nimi sa aspon zahram 😉 postavime snehuliaka a tak vselijak 😵

laurinkadanielka
2. jan 2011

no ja už zajtra idem do prace my sme varili zeleninovu polievku a reznik s hranolkami

laurinkadanielka
2. jan 2011

@linka tak sa zabaviš 🙂

luciankasebastianko
autor
2. jan 2011

Ahojte my sme pali slepačiu a ešte šalát a vysmažala som udené a maly mal rybu 😉
@linka tak ti bude veselo 😀
@laurinkadanielka akú máš zmenu ?

linka
4. jan 2011

ahojte,no uz mi je veselo 😀 ideme stavat snehuliaka,potom dam fotky 😀 zatial posluchaju 🙂
@luciankasebastianko ako v praci? ja idem v pondelok,nechce sa mi,mam strach ako dopadnem,ale clovek nic nenarobi,raz to musi prist 😒

linka
4. jan 2011

juuuuj chyba,nie Lucka,ale Dadka ako v praci 😀 uz mi hrabe 😅

laurinkadanielka
4. jan 2011

@linka dobre pohodička tolko sa tam nasmejem mam, super kolektiv luci chodim rano ale von nechodime laura je soplava

luciankasebastianko
autor
4. jan 2011

ahojte
@linka ja ešte 8 mesiacov na MD dufam , že pojdeme na vymenu 😵

@laurinkadanielka ved ja som tiež ešte trochuchorá tak ideme len na chvílku, alebo ho berie babka

linka
5. jan 2011

@luciankasebastianko keby ta tak pan boh vyslisal 😵 ale aj ty mozes ist este 🙂
@laurinkadanielka to je dobre,ze mas super kolektiv,keby nebol,tak clovek ani nema preco chodit do prace,iba kvoli peniazom,aspon ja to tak beriem 😉

linka
5. jan 2011

deti mi uz odisli,chcela som,aby este dnes ostali,ale ked som videla vcerajsi muzov vyraz tvare,tak mi to doslo,ze nema nervy na deti a to chce dieta,no pekne sme sa dopracovali 😖

luciankasebastianko
autor
5. jan 2011

ahojte
@linka svoje je svoje 😉 to je celko iné a ja sa ešte chystám na MD 😀 😝 časom 😅

linka
6. jan 2011

@luciankasebastianko to je tiez pravda,vcera to potvrdil,ze svoje by mu nevadilo,ale aj tak je to rodina,nemal by sa tak spravat 😖

luciankasebastianko
autor
6. jan 2011

ahojte
@linka to je úplne normálne ,chlap nemá v sebe to čo my, moj muž aj povie, že on nemá vsťah k detom 😅 -neviem niekedy aj má ,ale len občas 😝

linka
7. jan 2011

@luciankasebastianko presne tak,nemaju ten spravny materinsky cit 🙂 a Dadka sa tu neukazuje 😲

laurinkadanielka
7. jan 2011

@linka no zanedbavam to tu taka chodim unavena a ešte šichta doma večer padam ako hruška 😀 a laura chodi neskoro spať ja zaspim prv než ona 😀 😀 zajtra navarim a odychujem 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre