Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
8. sep 2011

@linka ano je to tak ked ma vidi plače ale potom si už ani nespomenie 😉 ale myslim si že aj preto že som s nou tento tyžden len rano ked chodim poobede budem si asi musieť vibaviť ranu stale ved uvidim ako to bude

luciankasebastianko
autor
8. sep 2011

@linka držím palce zajtra , čakáme len na dobré spravy 😵

linka
8. sep 2011

@luciankasebastianko dakujem 😵 zajtra sa hned ozvem ako sme dopadli,papa 🙂

luciankasebastianko
autor
9. sep 2011

@linka no ako luci ?

linka
10. sep 2011

@luciankasebastianko na ho.no ☹ vcera som nejak nemala chut zapinat pc,takze v prvom rade mam v posve nejaku bakteriu,ktora ked sa mi dostane do krvi,tak ma to moze zabit,tak mi nasadil nejaku agresivnu liecbu na nu,v pondelok idem pre lieky,v druhom rade vzhladom na moj vek a operacie odporuca mimotelove-IVF+ICSI a aj muzovi objavil zapal a nieco este so spermiami,ale nic hrozne,ja som obstala asi najhorsie...co uz,bude to asi dlha cesta,len ktovie ci uspesna 😔

linka
10. sep 2011

a este dalsia vec mam zase nabeh na myomi,ze vraj su tam loziska,hlavne,ze u nas mi nic nevraveli 😖 takze umele to isti...

luciankasebastianko
autor
10. sep 2011

@linka luci treba myslieť pozitívne konečne majú príčinu , ktorú budú liečiť a aj IVF + ICSI sice nič moc ,ale niektoré pary nemajú ani takú možnosť 😔 , bud len darcovské spermie, alebo vajíčka dokonca hladaju aj nahradné matky (ktorá dieťa vynosí ) veru dlhá cesta Vás čaká , ale nepochybujem ,že uspešná 😵

linka
11. sep 2011

@luciankasebastianko ved hej,lenze on nas tak v piatok negativne naladil,ze pozitivne myslenie nejak neprichadza zatial 😒 ale najskor musime vybavit nejaky vacsi uver,ze z neho splatime tie uvery co mame,nieco vyhradime na umele a na rok by sme sa pustili uz do strechy,fasady,chodnikov a plota,nevies mi poradit kde by nam dali aspon na 30 rokov? pozerali sme na nete postovu banku,tam by sa dalo,lenze treba rucit nehnutelnostou,to by nebol problem,ale chcu potvrdenie z banky o tom,tak neviem,ci by to vyslo...

luciankasebastianko
autor
11. sep 2011

fúúúha
@linka luci fakt neviem poradiť , len hlavne opatrne najlepšie finančny poradca by vám vedel poradiť
a myslíš, že umelé budete platíť no niečo málo asi , ale ved štát hradí 3 x IVF nie ?

linka
11. sep 2011

@luciankasebastianko preplaca samotny vykon,za lieky si budeme musiet platit my a to uz je riadna palka,nemame z coho fakt 😒

luciankasebastianko
autor
11. sep 2011

čo viem tak aj inekcie a lieky prepláca poisťovna aj ked najskôr to zaplatíte potom to prepláca 😕

linka
11. sep 2011

@luciankasebastianko tak ale aj tak ziadna vyhra,ked najprv to musime zaplatit zo svojho 😒

luciankasebastianko
autor
11. sep 2011

veru nie 😒

laurinkadanielka
12. sep 2011

ahojte ani nemam čas na net
@linka ani neviem čo ti mam napisat ale ako piše lucka že vas čaka dlha cesta a budeme silno držat palce aby bola uspešna a s tym uverom už ste sa aj boli niekde opytat ake su teraz skuste kde mate učet

linka
12. sep 2011

ahojte
@laurinkadanielka dakujem aj tebe 😉 zajtra ideme do VUB a SLSP popytat sa,kde by bolo najvyhodnejsie a podla toho sa rozhodneme,dnes sme zacali s liecbou,veru bude to dlha cesta,pocitam,ze okolo novembra-decembra pojdem na ten vykon,dost dlho sa caka na schvalenie z poistovne-asi 5 tyzdnov a potom stimulacia atd...uvidime,ale verim,ze na vianoce si dame ten NAJ darcek 😵 normalne ma to az dojalo 😅

linka
12. sep 2011

a ako to zvladaju vase deturence v skolke? uz je lepsie? 😉

laurinkadanielka
12. sep 2011

@linka no dnes išla o hodinu prv o pol siedmej lebo chodime obidvaja rano a mužik može prisť neskoršie do roboty tak hu odvenie on tento tyžden musi laura skoršie vstavať 😉 ale dnes už bolo dobre rano tam boli len dve deti tak ked prichadzali dalšie že ich obimala 🙂 a pobede chodia naši prenu večer chystame oblečenie a čo potrebuje do batohu tak sa vitešuje 😉tak to verim aj ja že na vianoce budete mať ten naj darček

luciankasebastianko
autor
12. sep 2011

@laurinkadanielka veru podarená bola ako sa vrhla Sebastiánka ked prišiel ani dychať nemohol 😀
a ako krásne papala, super ,že si tak krásne zvykli 😎

linka
13. sep 2011

ahojte,ja mam nocne teraz,tak som taka nijaka 😀 dnes sme sa boli pytat v SLSP,celkom sa nam pozdava ta ponuka,len musime vela veci okolo toho vybavit,lebo je to uver ktory budeme rucit nehnutelnostou 😉 na dlhsiu dobu,chceme zobrat viac,ze na rok mozeme prerobit komplet dom uz 😵

luciankasebastianko
autor
13. sep 2011

@linka super račej na viac rokov nech Vás to moc nezaťažuje ked budeš na materskej 😉

linka
16. sep 2011

ahojte
@luciankasebastianko presne tak,teraz mame vydavky na uvery vyse 300 eur a tak z tejto splatime tieto a ostane este aj na prerabku 😉
co dnes robite? ja som spravila krtkovu tortu,mali sme pred tyzdnom piate vyrocie sobasa,vtedy nam do oslavy nebolo 😒 ale uz sme sa zmierili...a langose na obed 😝

linka
16. sep 2011

este doplnim k tomu uveru,berieme na 30 rokov a splatka bude 150 eur,trochu viac rozdiel od 300 😵

luciankasebastianko
autor
16. sep 2011

ahojte mne nešiel net musela som kúpiť novy modem 😝 už som bola chorá , že nemôžem surfovať 😀
@linka tak to je super rozdiel ! 😉

linka
16. sep 2011

@luciankasebastianko nam sa to iste stalo s modemom tento rok,ale poslali nam novy,tak uz to slape 😀

laurinkadanielka
16. sep 2011

ahojte my sme včera boli v trenčine boli sme aj na štadione a potom sme boli v meste laure kupiť topanky aj papučky ešte do školky lebo mala take oničom neprakticke 😒 a teraz sme kupili helou kiti ako cvičky su super aj si ich pekne obuje 😉 ja so sui kupila dve trička aj mužikovi 😉
@linka gratulujem k vyročiu aj my mame piate na buduci mesiac ja som dnes robila nepečenu tortu so smotan ked piecť neviem ani ma to nebavi 😒 mame nedelu hody tak budeme trošku hodovať 😉 kačica nebude ale plnene rezne kuracie 😉
@linka tak ten uver mate ozaj dobry rozdiel

linka
18. sep 2011

ahojte 😉
@laurinkadanielka dakujem 🙂
ako po vikende? zajtra ideme k urologovi,muz ide na tie vysetrenia,dufam,ze pochodime dobre,mam z toho vsetkeho uz nervy v haji 😒 same vybavovacky tento tyzden aj ohladom toho uveru a aj na vyter ci ant zabrali,normalne mam strach ci budem mat ja a aj muz dobre vysledky...na nervy waaaaaaaa ☹ 😅

luciankasebastianko
autor
19. sep 2011

@linka no ako Luci 😕

linka
19. sep 2011

@luciankasebastianko tak urobil mu len polovicu vysetreni,ze ostatne netreba,lebo ked ja mam neg.vysledky,tak on musi mat tiez,lenze pre Hermana to asi nebude dostatocny podklad,tak sa to poriesi cez muzovu obvodnu lekarku,tak dufam,ze aspon v tomto budeme mat stastie... 😒

luciankasebastianko
autor
20. sep 2011

@linka ja som sa zasa dnes vybrala ženskej bola som, pred 8:00 a už tam bolo asi 20 žien a polovica tehulky a to robí len do 12 :00 at to skúsim znova v piatok a to som bola v Decembri a že pridite si po vysledky mezdi sviatky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ta mi dáááá 😝

linka
22. sep 2011

@luciankasebastianko ake vysledky? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre