Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
23. aug 2009

Luci vydrž,nechýba veľa a bude mať už viac rozumu,aby ti robil len radosť 😉 to ti verím,že si k.o. 😔

luciankasebastianko
autor
23. aug 2009

no zbohom viac rozumu no tak to ešte len bude vymýšlať 😉 ale aj tak mi robi radosť( ked spí 😀 ) ale nie on je fakt zlatučký len taka hlava pomazaná - vymyselník velky 😅

linka
24. aug 2009

ahojky,myslela som to tak,že viac rozumu aby nerobil tie hlúpe veci,napr.búchať hlavou o stenu a tak ďalej 😉
dnes mám voľno,tak bude oddych a ty čo budeš robkať? 🙂

luciankasebastianko
autor
24. aug 2009

Ahoj boli sme na nákupoch v TN kupila som malému autosedačku http://www.predeti.sk/?c=detail&id=5527
tak ako odychla si si dnes alebo ....?

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

ahoj dnes už pracuješ?

linka
25. aug 2009

ahoj,áno dnes už pracovne

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

a normalne som zabudla ,vieš že už bol nov ? urobila si ? teraz rátaj 12 _16 deň a šup šup 😀 aj dva krát ak sa dá 😀 poprosím aj ja za teba len dúfam ,že si to nepomíli a nešuchne niečo aj mne 😅

linka
25. aug 2009

Luci a od čoho mám rátať tie dni?? 😕 a áno vykonala som,síce večer,ale predsa,lebo som neviem prečo bola si istá,že nov je v sobotu,ale potom som kukla kedy si to napísala,tak rýchlo som spravila 😉

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

luci napíšem do IP

linka
25. aug 2009

dnes som 12dc a aj ty 😀

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

to je super 😵 varím obedík malému na zajtra dnes boli gule a aj do mrazáku som robila asi 80 uffff už ich vídim aj ked zavriem oči

linka
25. aug 2009

aké gule?ovocné? no ty teda akčná,takto neskoro ☹ chúďa

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

no čo mi ostáva dnes tu bola mamina ale moc som toho aj tak nestihla 😖

linka
25. aug 2009

škoda,že nebývam niekde blízko,rada by som ti pomohla 😉 aj tak sa iba nudím,keď niet čo robiť 😒

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

nooooooooooo to by bolo súúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúper 😀

linka
25. aug 2009

no dve Lucie D. na čele,to by bolo 😀

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

idem odoslať jeden mail šefom čo sme tam robili tak im posielam 2 ludí myslela som aj na tvojho muža či by nešiel na mesiac ,ale bolo by ti smutno a predsa mate prácu 😉

linka
25. aug 2009

a kde? 😕

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

do severného talianska na zber jabliček

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

a prihorelo mi to jedlo troche ešte že prišiel muž lebo inak by som musela varíť novo 😲

luciankasebastianko
autor
25. aug 2009

dobrúúúúúúúúúú už idem 😵

linka
25. aug 2009

dobrúúúúú 😉

linka
26. aug 2009

ahojky,čo dnes porábaš ? ja pozerám tv a kukám aj na net 😉

linka
26. aug 2009

už sa vám blíži oslava 🙂 bude aj torta?

luciankasebastianko
autor
26. aug 2009

ahoj no mne ešte nespí dieťa tak mám o zábavu postarané 😒 torta bude neskôr pozriem link 😝

linka
26. aug 2009

aký link? 😕

linka
26. aug 2009

nejak sa mi zatvárajú oči,idem si ľahnúť pred tv,zajtra ťahám 10-tku 😖 pekný večer Lucka a dobrú nôcku 😵

luciankasebastianko
autor
26. aug 2009

na cukrárku ktorá pečie našu tortičku ked ty si tak ďaleko ,ale dám link zo stretnunia dnes s mamičkami z banoviec malého a mňa snad poznáš 😀 https://www.modrykonik.sk/photos/matar

luciankasebastianko
autor
26. aug 2009

ešte nespí 😠 😠 😠 idú ďalšie zubky 🙄 už sa sesral jak lefeto tak čakám čo ešte dnes vymyslí 😕

luciankasebastianko
autor
26. aug 2009

už spí hurá skoro som zaspala sním 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre