Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
30. aug 2009

určite keď bude možnosť,tak si ju kúpim,prečítala som o čom je a zaujalo ma to 😵

luciankasebastianko
autor
30. aug 2009

piekla som štriclu kakaovú 😝 to je raz- dva pozriem ti to zajtra v tej knižke ale teraz sa idem venovať mužičkovi 😕 pozerá mi cez plece 😀 tak dobrúúúúúúúúúú 😵

laurinkadanielka
31. aug 2009

ahoj luci už sa vam bliži oslava 🙂 už sa tešite 😉 nech vam dobre dopadne, možno sa ešte do tedy stretneme 😎 😎

linka
31. aug 2009

Ahojte,mám na nič náladu,lebo idem do práce poobede ☹ ale jedno ma teší,že je zajtra voľno a v stredu idem do školy s našou malou školáčkou 😵

luciankasebastianko
autor
31. aug 2009

Ahojte
danielka aj sa teším aj sa obávam lebo počko bode asi na prt a máme mať 35 ludíííííííííí 😲
luci napíšem do IP čo si xela 😉

laurinkadanielka
31. aug 2009

a možno bude pekne no to bude teda oslava riadna 🙂 😉 čo ste neboli na vatre decka tam jak jašili

linka
31. aug 2009

Luci vďaka 🙂 a tie dudlíky ma riadne pobavili 😀 a dúfam,že ti muž nezakáže sem chodiť 😅

linka
1. sep 2009

ahojky,varím rizoto a moc sa mi nechce 😒 ešte že máme voľno,aspoň nejaká radosť v tom živote 😅
Luci oslava sa vám blíži,čo ste kúpili malému? 🙂

luciankasebastianko
autor
1. sep 2009

ahojte dadka robili sme na dome ,aby bola terasa a maly neposlúchal 😕 no dostal trojkolku ,ale už pred 2 mesiacminech využije dala som mu spraviť tortu, ja mu robim plienkovú a zaplatíme mu plávanie na zimu, a kopec oblečenia ale to musím kúpiť tak či tak 😅 a dostane autá od babiek a odrážatko

linka
1. sep 2009

bude z neho moreplavec 😉

luciankasebastianko
autor
1. sep 2009

no dúúúúúúúfam že sa ktomu moru aj dostaneme ,lebo lietadlá nelietajú ako to tak sledujem 🙄

linka
1. sep 2009

a cez akú let.kanceláriu idete?

linka
1. sep 2009

či cestovnú 😀 ja som polepeto

linka
1. sep 2009

Luci a to kedy letíte? 😅

luciankasebastianko
autor
1. sep 2009

maly konečne zaspal dalasom mu diso keks jaky bol jak čubro 😲 ešte nemáme nič zajednané čakame na last minit po oslave ale teraz neviem 😒 Dobrú idem pekne vystroj krstniatko do školy 😀 aj Mužova neter ide už som jej nabalila kapsičku plnu sladkostí a vecí do školy 😉

linka
1. sep 2009

čubro znamená špinavý? 😀 😕 tak dobrúúúúú 🙂

luciankasebastianko
autor
2. sep 2009

Ahojky ano ,učubrany je špinavý 😀

luciankasebastianko
autor
2. sep 2009

ako miška v škole ?

linka
3. sep 2009

ahoj,no keď sme sa blížili k pavilónu,tak sa rozplakala,že chce ísť domov,ale vysvetlila som jej ako sa veci majú,že do školy musí a bla bla,tak sa ukľudnila a bola potom ok,moja zlatá cica,taký malý vrabček to je môj 😀 😵
a ty ako? všetko nachystané na oslavu? 😉 malý poslúcha?

luciankasebastianko
autor
3. sep 2009

ahojky ešte zdaleka nie ,ale čo už budem dorábať asi až do nedele 😀 a malý je celkom kultúrny 😅 chvílami 😕
prosím ťa kedy sme to dostali tu mrchu viem že bol piatok asi už 3 tyždne ? no neviem či mi to na tú dovolenku aj nepríde 😠 ale moje 2 tyždňové meškanie no možno to neako s pomocou vitamínu C oddialim a budem kojiť jak ďas aby to neprišlo 😀

linka
3. sep 2009

no vychádzajú nám na toho 11.9.,kedy letíte? Luci aké 2 týždňové meškanie máš? 😅 😕

luciankasebastianko
autor
4. sep 2009

ja stále mám namiesto 28 cyklu 42 dní 😖 ale už mi to nevadíííííííííí ked mám drobca 😀 aspoň šetrím 😅

luciankasebastianko
autor
4. sep 2009

luci ešte nemáme nič zajednané čakáme na last minit -pobalím a idem 😀

linka
4. sep 2009

a ty čo tak skoro hore? 😕 malý nespinká? 🙂 42 dní,dlho dlho to je 😅 tak nech vám vyjde tá dovolenka čo najskôr,že tu nebudem dlho sama 😀 😎
treba mi ísť na nákup,moc sa mi nechce,ale idem,treba nám aj mäso a darček pre segru,zajtra oslavuje narodky 😉

luciankasebastianko
autor
4. sep 2009

ahoj segre všetko naj k narodkám 😀

laurinkadanielka
4. sep 2009

ahoj luci v nedelu nema pršať .len ma byť 19 stupnov ale to stači 🙂 nech vam to dobre dopadne potom popišeš detaili 😎 😉 ozaj minule sme sa stretli s malim merkovala ho tvoja mamina aky mal noštek dorantany

luciankasebastianko
autor
4. sep 2009

ahoj no ved on stále kdesi lezie, uteká a potom padá ale už to má pekné 😉 potom dám fotečky 😅

luciankasebastianko
autor
4. sep 2009

som rozmyšlala nad tvojim problémom s fotkami a napadlo mi že ked odfotíš tak hned vo fotáku fotku príblíž, zmenši potom bude menšia a snád sa mesti sem na koňa 😀

laurinkadanielka
5. sep 2009

no vyskušam to a zabudla som sa opytať ake menu mate na zajtra 🙂 😉

lussy23
5. sep 2009

Ahoj. ja som tiež Lucka

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre