Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
23. feb 2010

ahojte a druha lucka sa ma ako?

luciankasebastianko
autor
23. feb 2010

ahojte no neviem ? 😕

laurinkadanielka
24. feb 2010

no s druhou luckou je to už zahada dufam že je v poriadku luci ozvi sa 😔

luciankasebastianko
autor
24. feb 2010

ahojte asi nemá čas 😔 ja som už oprala toho mojho čerta špinavého ale bol jak svinka mala a teraz tak budeme chodiť stále 😠

laurinkadanielka
24. feb 2010

no to budeme aj ja som oprala tu moju čerticu a ešte nespi tu sa blazni s tatom 😉

luciankasebastianko
autor
24. feb 2010

no aspon je tata poruke ja som ešte sama 😖

laurinkadanielka
25. feb 2010

ahojte no luci prišli sme z vonku a mala revala o dušu a cela rozpalena 38 mala horučku dala som jej sirup a sa len tulila a ležkala už horučka ustupila a už buva dufam že je to s tych zubkov

luciankasebastianko
autor
25. feb 2010

ahojte luci ziješ ? 😒 dada no pekne čo sa jej narobilo ? 😲 ved bolo aj teplúčko asi zubky 😕

linka
26. feb 2010

ahojte,sorry,že som sa neozvala,ale makám jak o život,robíme už druhý týždeň desiatky a čakajú nás aj soboty,akurát dnes bola osmička,teraz som prišla,od desiatej do šiestej,inak ťahám desiny a fakt padám únavou a na net sa nejak nedostanem,ale polepším sa 😀
a vy ako? čo nové? 🙂 Dadi malá ako? mne tá nádcha nejak neustupuje,furt mám zapchatý nos 😖

laurinkadanielka
26. feb 2010

ahojte no lucka konečne si sa ozvala no ty teda makaš no mala ma ešte teplotu v noci mala 39 dali sme sirup tak ustupila potom zas poobede 38 len leškala ja som si aspon trošku s nou polenošila ale teraz navečer už trošku zhomboši 😉

luciankasebastianko
autor
26. feb 2010

ahojte kočenky vitaj pracant 😀 luci ako a kedy ideš na prefuky ? nehodíš sa na maroda ? také tempo to je aj na kona vela 😝
dada bola som v tescu kúpila som tie plienky sú vyborne a hlavne lacné 😅
dobre ,že ste nešli von potom sa riadne rozpršalo ☹ no snád bude do pondelka fit 😉

laurinkadanielka
26. feb 2010

luci aj lubo neska kupil ale take v bielom obale lebo take sme mali kupony su tieš dobre

linka
27. feb 2010

ahojte,tak ja som hotová,nejak sa na mňa tento mesiac lepí všetko zlé,nádcha už ustúpila,ale mám už druhý krát tento týždeň hnačku,bolí ma žalúdok a to som nič také nejedla 😕 ☹

ako je dnes u vás? tu u nás prší jak na jar 😖

linka
27. feb 2010

Luci na prefuk ešte neviem,na PNku ísť nemôžem,musíme makať,lebo sa vyhrážajú 😒

laurinkadanielka
27. feb 2010

ahojte u nas bolo pekne slniečko no mala už nema horučku konečne boli sme aj vonku a zistila som že jej vyšli aj dolne očnaky takže štyri naraz dufam že bude pokoj ☹ 😉

luciankasebastianko
autor
27. feb 2010

😉 Ahojte luci unás bolo fakt pekne slnečno trošku fučalo ale inak super 😉 dada no pekne najhoršie už máte zasebou a moj je jak keby mu išli zuby stále 😅 zajtra chceme isť kupiť neaké botky pre malého do TN 😵

luciankasebastianko
autor
28. feb 2010

ahojtéééééééééééé 😎 Slovenskooooooo ,pozerám hokej a nebanujem super hra 😀

linka
28. feb 2010

ahojte,Luci ty čo nespíš? ja by som spala až by som plakala 😀 čo varíte dnes? ja fajnotku,bravčový gordon s ryžou a zem.kroketami 😝 😝 😝 😝

laurinkadanielka
28. feb 2010

ahojte my mame pečene kuriatko a zeleninovu polievku 😉 luci že sa pytam čo je to bravčovy gordon nič my to nehovori ale zas namna niečo lezie mam nadchu a boli ma cele telo ☹

linka
28. feb 2010

to je rezeň plnený syrom a šunkou,obalený v trojobale a vysmážaný 😉

laurinkadanielka
28. feb 2010

aha už viem to robim aj ja 🙂

linka
28. feb 2010

Dadi a tú griotku s džúsom si skúšala?

laurinkadanielka
28. feb 2010

nie neskušala pozabudla som nato ked pojdeme k švagrovcom musim vyskušať lebo doma nemame griotku

laurinkadanielka
28. feb 2010

luci a napiš čo si pokupila a zajtra sa stretneme my sme boli neska trochu vonku 🙂

laurinkadanielka
1. mar 2010

ahojte no dnes bol vietor boli sme aj doobeda vonku a mala spala od dvanastej do štvrť na štyri to je jej rekord 😉 aj poobede sme boli na ihrisku ale sami potom sme stretli aj riška s babkou dali si bokanu a išli sme domov no dnes ma zas vytočila svokra ale som jej povedala ona si mysli že ked je vonku vietor tak my musime sedieť doma mala som nervi budem mať zas pokoj 😠

luciankasebastianko
autor
1. mar 2010

ahojte žienky boli sme včera kúpiť malému gumáčky a tepánočky v deichmane a bol sa vyjašiť v Maxe v guličlách a tak s detmi a stále vykrikoval tešííííííííííím ,jašííííííííííííím a aj ked sa tam hrali aj velké deti maly vobec nezaostával šmykal sa a liezol ako velkáči 😀 dnes som bola pozrieť kamaratku má 3 chlapcov ( 4m,1rok ,4 roky ) ja ju odivujeme ako to všetko zvláda 😎 ale deti sa pohrali ,pobili 😠 mi pokecali 😀 dada zajtra snad prídeme a svokru neber vážne ona už je stará 😖

laurinkadanielka
3. mar 2010

ahojte no včera tu nikto nebol?luci aj ste boli dnes vonku no mala je taky spachtoš omrnčany len by sa pestovala neska som ledva uvarila 😒 uvidim ako zajtra či pojdeme nachvili von ani nechce papať cici už nepyta aj v noci dobre spala 😉 uvidime ako dalej zatial je mamina spokojna 🙂 druha lucka maka ked tu ani nepiše nechce sa jej trošku pokecať s kamoškami

linka
3. mar 2010

ahojte,ale chce chce,ale makám jak divá a keď prídem domov,tak ledva stíham aj sprchu 😖 oni nás asi chcú priviesť do hrobu 🙄 taká masáž by padla 😉

linka
3. mar 2010

Dadi a so svokrou ako? 😅

laurinkadanielka
3. mar 2010

luci ja sa s nou nerozpravam mam pokoj navariť si viem a ona si bud pozera telku alebo je vonku ja mam klud tam nech sa stara o svoje veci keby malo byť to čo ona povie ja už som v blazinci 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre