Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
12. apr 2010

ahojte dada odovzdali sme vzorku tak až zajtra budem vedieť či to kaka zo zubkov alebo rotavírus 😕 vraj je toho teraz vela dnes mal dietu žiadne miečko a tak si ho večer pytal chuda moje 😔 ale mal len čajík ,ale večer už nekakal 😵
no škoda, že ti tu tortu nespraví no som ti hovorila že ona má toho vela zajednáva sa to skoro 😕 ako tata v práci ?
my máme 12 juna babka 70 .a potom ideme na 50.tku na stankovú 29 -ku12.7.

linka
12. apr 2010

no s tými darčekmi je to najťažšie,ja nikdy neviem čo mám kúpiť a ešte keď staršiemu,tak už dupľom,tí všetko majú 😅

linka
12. apr 2010

Luci a čo je malému,že ste dávali vzorku? 😕

luciankasebastianko
autor
12. apr 2010

luci srajduje 😀

luciankasebastianko
autor
12. apr 2010

luci a melence sú také halušky robené z vajca a hr.muky podrhnuté na drháčiku 😉

linka
12. apr 2010

srajduje 😀 júúj chudáčik ☹ ja som včera 😅

luciankasebastianko
autor
12. apr 2010

no snad zajtra už bude normálne ale bo ho preistotu zapečie 😀

laurinkadanielka
13. apr 2010

ahojte no v praci dobre včera si pripravovali material a dnes je doma ale od zajtra by už mal makat 😉 a to počasie ma štve 😠

linka
13. apr 2010

ahojte,Dadi tak to je dobre,že začne makať 😉 a to počasie štve už aj mňa 😠 dnes som si kúpila taký menší plech na pečenie obdlžnik,lebo som dostala ďalšie dve ponuky na torty 😀 takže jedna teraz v apríli,druhá v máji,tretia a štvrtá v júni a potom sa ešte uvidí,lebo do konca roka je ešte ďaleko,lebo svokor má 60-stku v decembri,tak neviem či nebudem oslovená 😀

laurinkadanielka
13. apr 2010

no ja ešte neviem čo s tortou všetky cukrarky maju plno taka som naštvana že som povedala že nič neoslavujem 😠 svokra zas rypala stale som za sprostu ale raz ma naseru a už neuvidia zbalim veci a odidem 😒

linka
13. apr 2010

čo sa svokre zas nepáči?

laurinkadanielka
13. apr 2010

ale sedela v kuchyni vo svojej stoličke mala sa postavila a ona už hysterčila že padne to by asi mala musela mat obrnenie aby sa nebuchla nikde

luciankasebastianko
autor
13. apr 2010

ahojte baby ja som k.o cely den s mojim upištanym synom idum tie očaky je jak čert a to predtym nebol 2x dorby ale teraz no asi skončím na psychiatrii len hladá kde by čo vyviedol 😠 vysledky ešte nemáme mám zavolať zajtra ale dnes kakal pekne iba raz takže je to pohode ale doktorka povedala že ona si myslí že je to rotavírus lebo je neaká vlna 😖
no zajtras volám som zvedavá ale aj maminu to chytilo ( boli sme tam včera ) aj neter prehnalo u malého to má super priebeh ,zatial ale už nech je slniečkooooooooooooo lebo doma scvoknemmmmmmmmmmm 😲

laurinkadanielka
13. apr 2010

luci pekne ma byt aš štvrtok aj naša je ako čert mrchava idu jej dva spodne ma dasna dost napuchnute aj mne už šibe nutry a to my žere nervy svokra 😠 aj lubo hunde do mna ja si to asi hodim

linka
13. apr 2010

Luci tak to je dobré,že malému sa polepšilo 🙂
Dadi s tou svokrou 😖 a muž čo hundre?

luciankasebastianko
autor
13. apr 2010

dada tak pridite knám aj sa nebojíš srajdi 😀 nech sa zahrajú a ty vypadneš z domu 😲

luciankasebastianko
autor
13. apr 2010

pobavte sa
Aký je rozdiel medzi mužom a dieťaťom?
Takmer žiadny, ale dieťa môžete nechať samé s opatrovateľkou.

Ako z 10-tich chlapov vyberieš toho najhlúpejšieho?
Náhodným výberom.

Koľko ozajstných mužov je potrebné na vymenenie žiarovky?
Ani jeden. Ozajstný muž sa tmy nebojí!

V živote muža sú štyri obdobia:
keď verí na Mikuláša,
keď neverí na Mikuláša,
keď sa hrá na Mikuláša
a keď vyzerá ako Mikuláš.

Ak hľadáte muža, ktorý je vtipný, múdry, príťažlivý, sebavedomý, citlivý, nežný a romantický...choďte do kina.

Ako môžete zmeniť mužský mozog na maličký hrášok?
Musíte ho POOORIADNE nafúknuť a natrieť na zeleno

Koľko chlapov je potrebných na výmenu jednej rolky toaletného papiera?
To nikto nevie, zatiaľ sa to ešte nestalo.

Čo povedal Boh, keď dotvoril Adama?
Tak od tohto viem aj niečo lepšie...

na najlepsie na koniec:
Co je životní poslání muže:
Zasadit strom, postavit dům, zplodit syna.

Co je životní poslání ženy:
Zalejvat strom, uklízet dům a starat se o ty dva blbce

linka
13. apr 2010

Luci dobrééé 😀 😀

laurinkadanielka
13. apr 2010

že všetko malej dovolim že jej davam čokoladu a tak luci nepridem to je chytlave my nechceme srajdovat 😀

luciankasebastianko
autor
14. apr 2010

ahojte ako ? 😲

linka
14. apr 2010

ahojte,na prd 😀 vonku chčije a chčije 😠

luciankasebastianko
autor
14. apr 2010

mne to hovor to je horor 😠

luciankasebastianko
autor
15. apr 2010

ahojte včera som pekne zmokla som zabudla aj napísať 😀 sme boli s dadou vonku a ja to mám kus domov tak som zmokla maly bol v kočáry ten bol o.k. mám tu maminu tak sa hrá s malym a ja odychujem 😀

laurinkadanielka
15. apr 2010

ahojte no to počasie aj mna štve 😠 ale dostala som mrchu a boli ma brucho tak ppoležiavam mala je naštastie dobra pozera pingu 😉 smeje sa na všetkom luci tak pekne odychuj cez vykend ma byt pekne počasie 😉

linka
15. apr 2010

čaute,no dnes už lepšie to počasie bolo,aj slnko zasvietilo 😉 mne mrcha pomaly končí,konečne,lebo najmä v práci ma to veľmi obťažuje 😖

linka
15. apr 2010

a brucho ma bolelo hnusne,nepamätám si až také bolesti 😕

linka
15. apr 2010

😀 v minulosti som nedopísala 😉

luciankasebastianko
autor
15. apr 2010

ahojte dnes maly zaspal až o 14.30 poobede a spal až do 16.30 zajtra sa chystáme do TN do Lauga na kavičku s kamočkou 😀 malych necháme hrať a my si budeme konečne uživať materskú 😎 dada ale na ihrisko by sme maly prísť ak bude pekne 😅

laurinkadanielka
16. apr 2010

ahojte konečne je vonku pekne slniečko 🙂 🙂 hned my to zlepši naladu luci tak neska si ideš uživať 🙂 tak si to uži 🙂

laurinkadanielka
17. apr 2010

ahojte no my sa dnes ideme zabavit na svadbu 🙂 len ma štve že malej som nekupila pekne šatky 😠 lebo mužik sa rozhodol ist na poslednu chvilu 😠 za polhodinu sme sa zbalili včera a cestovali no dnes som jej kupila sukničku s tričkom no bude trošku kočana 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre