Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
24. sep 2010

@luciankasebastianko idem pozriet 😵
@laurinkadanielka aj tebe dakujem 🙂

linka
24. sep 2010

@luciankasebastianko krasna knizocka,dojimava 😵 😵

luciankasebastianko
autor
24. sep 2010

ahojte
@linka dakujem ja som tu mala kamošku aj s 3 synmi 10mes. takmer 2 roky a 4 ročny to bolo kriku 😀 ale bolo super sme sa nasmiali 😀
baby hlasujte aj dnes prosím 😅

laurinkadanielka
25. sep 2010

@luciankasebastianko aj ste boli na jarmoku my ano ale nič tam nemali laure som kupila teplačky povozila sa na kolotočoch aj na motorkach ja som si kupila len turecke medy 😀 😀 aj dnes sme boli v meste tatik sa chcel pozreť na jarmok ale sme to rychlo prešli 😉 a ešte dedko kupil laure policajne autičko balon cez pol izby 😀 a všetci mame sople 😒
@linka ty si čo porabala cez vikend

luciankasebastianko
autor
25. sep 2010

ahojte
@laurinkadanielka nie neboli sme nechcela som daváť vyhlasoveť žeeee kto našiel dieťa nech ho prinesie na policiu , lebo určite by sa mi tam stratil, aj teraz ked sme boli v meste stále utekal po námestí ani sa nepozeral či idem zaním 😕 ani som nemala chuť a poobede prišla ta kamoška 😎

linka
25. sep 2010

@luciankasebastianko to čo máte doma za šidlo? 😀
@laurinkadanielka upiekla som zákusok "nebeské rezy",recept mi dala kolegyňa,je výborný a jednoduchý 😉 no a potom som bola u dr.,dohodnúť sa na tom prefuku,prezrela ma sonom,všetko v poriadku,v pondelok mám prísť na výter,do stredy by mali byť výsledky a asi vo štvrtok alebo v piatok prefuk 😉

laurinkadanielka
26. sep 2010

ahojte včera som zabudla hlasovať
@luciankasebastianko musiš my to prepačiť
@linka poprosim ťa o recept na ten zakusok

laurinkadanielka
26. sep 2010

@luciankasebastianko ale dnes som už hlasovala 😀

linka
26. sep 2010

Nebeské rezy

Suroviny cesto: 250 g pol. muky

250g pr.cukru

5 vajec

10 PL oleja

10PL horúcej vody

pol pr. do pečiva

Krém: 7,5 dl mlieka

3 vanilkové pudingy

200g pr. cukru

2 kyslé smotany (čím hustejšie,tým lepšie)

1 balík piškót

2 šlahačky v prášku Dr.Oetker

Káva a rum

Žĺtky vymiešame s cukrom, pridáme olej, vodu, múku s pr.do peč a vmiešame sneh z bielkou. Pečieme na vymastenom, vysypanom plechu s vyšším okrajom pri teplote 180 stupňou asi 15-20min. Upečené cesto natireme džemom a polovicou pudingového krému. Na krém poukladáme piškóty namáčané v káve dochutenej rumom. Na piškóty natrieme druhú polku krému a na vrch šlahačku ochutenú kakao. Môžeme posypať postruhanou čokoládou.

Krém: V 2dl mlieka rozmiešame pudingy,zvyšné mileko dáme variť s cukrom,keď začína vrieť,vlievame za stáleho miešania pudingy a uvaríme hustú kašu. Po vychladnutí postupne vmiešame kyslé smotany.

linka
26. sep 2010

@luciankasebastianko idem zahlasovať 🙂

linka
26. sep 2010

@laurinkadanielka tie chyby v recepte si nevsimaj,kopirovala som to z jednej stranky a na vrch ide slahacka bez kakaa,to tam nedavaj 😉

laurinkadanielka
26. sep 2010

@linka dakujem za recept je lahky vyskušam a chyby som si nevšimla 😉

luciankasebastianko
autor
26. sep 2010

čaute cukrárky 😀
@laurinkadanielka no pekne teraz to musíš dobehnúť 😝
@linka riadneho čerta mám doma a stále je to horšie a horšie 😔 dnes už som skoro aj plakala zvalil stojan s vinom (znova aj ked vie že sa tam nesmie hrať ) takže som utierala ,ale medovina vonala všade 😠 neposlúcha a papuluje nebudem , nechcem , kopnem ,rozbijem atd. aj dostal po ritke aj išliel porozmyšlať do kupelne ,ale o chvílku vystrájal znova dúfam ,že je to len krátke obdobie lebo inak ma picne 😀

laurinkadanielka
27. sep 2010

@linka a aky dzem si tam dala

linka
27. sep 2010

@laurinkadanielka marhulovy 😉

luciankasebastianko
autor
27. sep 2010

ahojte 😉

linka
28. sep 2010

ahojte,baby drzte mi prosim prsty,aby bol vyter ok,chcem to mat za sebou,z krvi mi zistili,ze mam zvyseny jeden hormon,ale dr. chce najprv ten prefuk,chce si byt ista,ze je vo vnutri vsetko ok a moze nasadit liecbu 😉

linka
28. sep 2010

@luciankasebastianko hlasovala som a o co tam ide? 😅

laurinkadanielka
28. sep 2010

@linka budeme silno držať nech je všetko ok

linka
28. sep 2010

@laurinkadanielka dakujem 😵

luciankasebastianko
autor
28. sep 2010

ahojte
@linka držkáme palčeky nech je všetko o.k. už sa to musí čoskoro podariť 😉 ,lebo šampanské buchnem na silvestra 😀 a potom čím oslávime ? 😵

luciankasebastianko
autor
28. sep 2010

dnes sme boli doma malý je usoplany a stále mrholí a zima už tiež dobrá 😲 tak sme sa hrali bola aj mamina tu tak sa dalo, zajtra bude horšie ,
@linka hlasuje sa o najlepšiu foto knihu za rok 2010 asi nemáme velkú šancu vyhrať ale teší ma že si ju možu pozrieť ludia a že máme tolko hlasov a dakujem dievčence 😎

laurinkadanielka
29. sep 2010

ahojte no dnes drobcov trošku vyfukalo 😀 lucka zbierala vedla cesty šipky chmel doma robi vyzdobu jesennu 😉 a druha lucka sa ma ako?boli sme v druhej dedine na pošte mala som tam balik objednala som laure teplačky a rolaky moc sa my to nepači ale čo už 😀 ale laure sa to pači tak to obliekala 😀 😀

linka
29. sep 2010

ahojte
@luciankasebastianko dakujem,dufam,ze buchnes na to naco chceme 🙂 ja sa tak bojim aky bude ten debilny vyter,az mam brucha bolenie ☹

linka
29. sep 2010

@laurinkadanielka z coho si objednavala? 😉

laurinkadanielka
29. sep 2010

@linka s neckermannu mužik ma s tade vela veci a je spokojny tak som vyskušala objednať malej tak to pekne vyzeralo na obrazku no nikdy viac už neobjednam

linka
29. sep 2010

@laurinkadanielka aj ja vela objednavam z tych katalogov a potom som sklamana,oni to tak pekne vyretusuju a my sa chytime na to 😖 ale vacsinou bytovy textil,odevy sa neodvazim,lebo neviem trafit velkost

luciankasebastianko
autor
29. sep 2010

ahoojte babule to hlasovanie sa vynulovalo alebo čo ,lebo všetci majú malo bodov možno zato , že to zajtra končí tak to vynulovali som stoho paf 😖 ale hlasujte 😀

laurinkadanielka
30. sep 2010

@luciankasebastianko no ja som včera myslela že je to neaka chyba ale som hlasovala

luciankasebastianko
autor
30. sep 2010

ahojte
no nahnevali ma , že to neboli korekné hlasy tak to zobrali každému a nech ich paratlačí 😅

@linka ako ? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre