Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
13. nov 2010

@linka kalendar s ferrari a formulami pre našich mužikov 😀 😀 včera som si kupila super rifle trošku dotrhane budem ako tinedzerka 😀 😀 mužikovi sa moc nelubili ale mne dobre sadli 🙂 🙂

luciankasebastianko
autor
14. nov 2010

ahojte my sme dnes robili turistiku trošlu sme si zašlapali na Uhrovské podhradie malému sa to páčilo sme síce k.o. ale bolo to krásne 😵
tu som fotila kuchynu čo som vymalovala 😀

laurinkadanielka
16. nov 2010

ahojte včera nikto nepisal halo baby čo je s vami čo mate noveho my nič

linka
16. nov 2010

ahojte,ja som vcera prespala cely den,tie nocne 😖 ,ale zajtra volno a idem az vo stvrtok posledny krat tento rok 😵
@luciankasebastianko pekne ste to vymalovali 🙂
@laurinkadanielka tie rifle by som chcela vidiet,musia byt super 😉

laurinkadanielka
16. nov 2010

@linka musim sa odfotit v nich ale su super už my aj letia musim mat opasok 😀

luciankasebastianko
autor
16. nov 2010

ahojte ja som nepísala čo budem odpisovať sebe 😀 @linka dakujem tak si zajtra odychni 😉
dnes som bola u ženskej tak všetko je o.k ešte ster a ten bude za 14 dní som rada už som nebola viac ako rok
😕 normalne som mala radosť, inokedy som to považovala za samozrejmosť ,ale teraz ked vidím čo si musíš Luci vytrpieť tak to vnímam inak :nie je to samozrejmosť

luciankasebastianko
autor
17. nov 2010

ahojte ja som dnes bola u babky a potom som bola zavieš maminu do Banoviec a behla som do tesca len tak a nechala som tam 60 € kupila som malému hasicku stanicu s autami a vrtulnikom 😀 čo ste porabali ?

laurinkadanielka
18. nov 2010

ahojte my sme sa včera len motali okolo domu a večer sme boli na našteve 😉 no aj my musime ešte dokupiť darčeky 😀

linka
18. nov 2010

ahojte,vcera som trochu pospala po nocnej,potom som odmrazovala chladnicku konecne 😀 potom muza strihala a oddych pri tv 🙂 ja darceky este nemam 😅
@luciankasebastianko no nie nic iste co sa nas zien tyka ohladom zenskych veci po plodnost atd...musime sa asi viac o seba starat co sa tyka prehliadok a tak,ja som na to dlho kaslala a kde som teraz 😒 ale bude dobre verim tomu 🙂

luciankasebastianko
autor
18. nov 2010

ahojte
@linka samozrejme že bude dobré a ja to šampanské, čo na mna mrká z chladničky otvorím 😀

@laurinkadanielka jana sa pytala aj vierky a vierka má 23 takže ešte pár čísel si musím potvrdiť tuším ,ale 3 😝

laurinkadanielka
19. nov 2010

ahojte dnes sme boli v meste s maminou u doktora malej som kupila pančušky rukavičky ale velke čo som slepa bola 😠 a ešte sme teraz večer boli v kauflande dokupiť jedivo a laura si vybrala plišoveho ponika takeho velkeho no čo jej nekupiš 😀 zato jej posluchanie strašne ma rada rozpravku o ponikoch ani s ruky ho nechce pustiť 😉

linka
20. nov 2010

@laurinkadanielka ostanu jej ked trochu vyrastie,horsie by bolo,keby si kupila male 😉
my sme dnes boli v KE,muz si kupil bundu na zimu a ja cizmy fajne 😀

luciankasebastianko
autor
20. nov 2010

ahojte my sme dnes makali, zasa raz a zajtra deto 😒 zateplujeme garaž 😝 ja som v piatok kupila malému supravu aj malej saške( 3.mesiace ) na vianoce dostane 😀 včera mi nešiel net 😠
jee a dnes som objednala pizzu že 3 +1 zadarmo a doniesli mi 3+2 zadarmo 😲 😎 😝 tak som poslala aj svokrovcom a aj na zajtra bude 😀

linka
20. nov 2010

@luciankasebastianko dobra kupa 😀 aj my sme si dnes dali pizzu,este teraz som plna 😝

laurinkadanielka
21. nov 2010

ahojte dnes sme boli v Prievidzi kupila som si super bundu taku kremovu aj tričko čierno biele tak už mam ježiška 🙂 luci a laure som kupila ten isty overal čo mate aj vy dufam že sa nebudeš hnevať že opakujeme ale zeleny sa nam nelubil 😀 a boli sme aj na pizzu lebo ste my urobili chute 😀 😀 lucka a ake si si kupila čižmy

laurinkadanielka
22. nov 2010

ahojte včera tu nikto nebol kde ste?

linka
22. nov 2010

ahojte
@laurinkadanielka cizmy som si kupila cierne,nizka podrazka,po kolena,pekne 😉 tak dufam,ze budu aj kvalitne,lebo nemam stastie na cizmy 😖

laurinkadanielka
22. nov 2010

@linka a už si ich mala aj obute zajtra sa idem opytať o robotu tak my držte palce 😉 no dnes hroza s počasim len nutri trčime 😠

linka
22. nov 2010

@laurinkadanielka cakam az primrzne,este ponosim tie japonske co mam 😀

linka
22. nov 2010

Dadi a kam sa ides pytat o robotu? drzim prsty 🙂

luciankasebastianko
autor
22. nov 2010

ahojte
@laurinkadanielka my to samé cely den pozerám , kedy už pojdeme von 😒 zajtra už ideme aj keby traktore padali 😀
držíme palce 😵
@linka veru koncom tyždna aj snehu asi bude možeš vyskušať nové čižmičky 😉

laurinkadanielka
23. nov 2010

@linka do jednej firmy šiju sa tam košele no robota vybavena od prveho nastupujem na dohodu aby my nezobrali matersku chcela som robit len rano ale to robotu premna nemaju len na dve smeny maju tak idem už som rozhodnuta budem šit golier na košeli idem si to na buduci tyžden vyskušat ako my to pojde 😉 a dakujem vam baby ste super kamošky

luciankasebastianko
autor
24. nov 2010

Ahojte
laurinkadanielka@ dani ja si myslim , že sa ti tam bude páčiť ,ked si mala taky dobry pocit s toho všetkého 😵
dnes som obehla aj Ducku aj Benkovú nechcela som zvoniť mate doma asi švagra a bolo zatiahnute a začalo pršať a ked si chorá - nebudem ťa ani von ťahať , bola som aj u Ivet, ale som ju nestihla 😝

@linka ako moja ? už vieš čo budeš vypekať na vianoce ja stále hladám niečo zaujmavé, rychle a strašne dobré 😀

linka
25. nov 2010

ahojte 🙂
@laurinkadanielka vela uspechov v praci 😉
@luciankasebastianko nejake tipy uz mam,len ci bude chut na vypekanie 😀 😅

laurinkadanielka
25. nov 2010

@linka dakujem už sa tešim ale aj trochu bojim ako to moj mužik zvladne no ja vypekat nebudem pošlete my kamošky 😀 😀

luciankasebastianko
autor
25. nov 2010

ahojte @laurinkadanielka, neboj tata to zvládne 😀 , ale čo Laurika 😝 😀 dnesboli aj v Bn a nakoniec sme išli aj sme do Topolčian ale len v rychlosti som obehala tesco a Lidl

@linka no ved ,aby ta chuť bola 😵

laurinkadanielka
27. nov 2010

ahojte no dnes des den svokra ma zas vytočila ale som jej povedala kričala som až sa chalupa triasla s takych veci ma obvinila to som nečakala no hruza stahujem sa domov som rozhodnuta ešte to s mužikom predebatujem 😒

luciankasebastianko
autor
27. nov 2010

no ja odpadnem
@laurinkadanielka čo si zase vymyslela 😲 aj tak ťa obdivujem ja by som bola už dááááááááávno doma 😠 😒
drž sa a daj vedieť, zas tam bol Jožo a už je zle 😒

laurinkadanielka
28. nov 2010

@luciankasebastianko nebol tu nikto ale svokre totalne šibe ale ja hu mam v paži pojdem do roboty a tam sa budem nervačiť 😀

linka
28. nov 2010

ahojte
@laurinkadanielka esteze byvame sami,to poznam v akej situacii ste,nam staci jedna navsteva u svokrovcov a je vzdy z toho len hadka,lebo svokor zacne podryvat do muza ohladom domu a tak,oni nam ho totiz darovali a nadalej si myslia,ze nam mozu okolo neho robit a tak,no a my nesedime len doma,ale chodime do roboty a stale otazky ci si zrobil to alebo ono,muz si neda skakat po hlave no a z navstevy odchadzame furt nasrati 😀 😖 psychiatria 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre