Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
7. jan 2011

ahojte ženy
@laurinkadanielka ja ti verím že je toho vela tiež som zvedavá aké to bude 😝

@linka držím palce na pondelok ,snad to bude dobré 😉
odychujte cez vikend 😵 my sa asi pojdeme pozrieť niekde už sa cítim dobre a doma ma to už nebaví mamina je v kupeloch tak sa ju chystáme nabuduci tyžden pozrieť je v Lučkach majte sa pekne kočky :D

linka
8. jan 2011

@luciankasebastianko dakujem,ale dozvieme sa az okolo 20.januara,zeny mne je z toho na grc,vobec nemam sil ist do roboty,ked maju prepustat,idem sa zblaznit,uz aj na muzovi si to vybijam ☹ dnes ideme na oslavu,synovec oslavuje 15.narodeniny 😉

luciankasebastianko
autor
8. jan 2011

ahojte
@linka užite si oslavu ,tak ma napadlo keby si sa hodila na marotku ochraná doba a ták nemožu ťa vyhodiť a do roka ostaneš určite tehu 😵

laurinkadanielka
8. jan 2011

@linka tak peknu oslavu prajem mne sa zda že ťa možu prepusťiť ked marodiš no neviem to isto ale neboj myslim si že ťa neprepustia ved uvidiš budem silno držať palce nech to dobre dopadne 😉

linka
8. jan 2011

@luciankasebastianko na marodku by to bol risk,oni sa budu hlavne zameriavat na marodky,absencie,paragrafy a sympatie 😖
@laurinkadanielka uvidime,ale dovtedy to bude na hlavu 😒

luciankasebastianko
autor
8. jan 2011

@linka chuda moje takéto strsi vám robia nie aby prišli a povedali ten , ten a ten máte padáka ale všetkím Vám sprijemnujú sviatky fúúúúj

ja sa dávam na karieru 😀 http://www.facebook.com/album.php?aid=54632&id=... čo poviete ? 😎

luciankasebastianko
autor
8. jan 2011

stresi e mi ušlo

linka
9. jan 2011

@luciankasebastianko presne tak,su to sviniari,ked nam vraveli,ze idu prepustat,tak hned mali dat aj zoznam s menami a nie oni jednaju s nami jak s debilami,mohli sme mat pokoj,hlavne,ze sviatky nam pokazili 😖 🙄 idem mrknut o aku karieru ide 😉

linka
9. jan 2011

@luciankasebastianko noooo tak to je super kariera,to si ty fotila? 😉

luciankasebastianko
autor
9. jan 2011

veru ja 😀

linka
9. jan 2011

@luciankasebastianko perfektne,potom prides aj k nam,objednavam si ta 😵 ale datum este neviem 😀 😉

luciankasebastianko
autor
9. jan 2011

ty musíš prísť čo atelier zoberem na plecia 😀

luciankasebastianko
autor
9. jan 2011

robila som super mäsko napacujete ho date do pekáča + nakrájate mrkvu + cibulu, ale aj zo šupou samozrejme očistenu dáme piecť podlejeme vyvarom krásne sa to spečie potom mäsko vyberieme a vyvar aj s cibulou a mrkvou a rozmixujeme ,podávame s pečenymi zemiakmi a polejeme rozmixovanou zmesou 😝

linka
9. jan 2011

@luciankasebastianko 😀 to musela byt mnamka 😝

luciankasebastianko
autor
9. jan 2011

veru bola zajtra odfotím ak nezabudnem dnes sme boli s malym v TN ale len aby sa vyjašil v obchodnom centre ,tak tam skákal jašil sa asi 3 hodky a teraz tu ešte vyskakuje ja fakt neviem kde berie tu energiu 🙄 😖 😒 😠 😅

laurinkadanielka
10. jan 2011

@luciankasebastianko pekne fotky my sme boli doma a včera na prechadzke po dlhšom čase 😉 laura nechce vobec chodiť von tak musi aj na silu a s plačom neviem čo sa jej narobilo

linka
11. jan 2011

ahojte,ako sa mate? my v robote sedime,nemame plany,ide to dole vodou 😒

luciankasebastianko
autor
11. jan 2011

ahojte
@linka to je fakt strašné tam na vychode, malo práce a ešte aj to rušia ,no nič už len rodiť a rodiť aspon a 9 rokov je o zábavu postarané ,jaj len kedy to bolo tak lahko 😒

tu fotočka toho mäska 😉 😝 a ešte jedna malého 🙂

linka
12. jan 2011

@luciankasebastianko presne keby to islo jak po masle,ale ono nic 😒 masko by som si hned dala a maly je ako vzdy na spapkanie 😵

luciankasebastianko
autor
12. jan 2011

@linka už to musí prísť 😉 dúfam, že odkaldáte na leto k moru tam to ide jedna radosť 😵

linka
13. jan 2011

@luciankasebastianko ahoj,odkladame ale na nieco ine,v maji ma Miska prijimanie,v juni svagor sa zeni a moja 30-tka,jul tiez svadba,takze z dovolenky nic zas ☹

luciankasebastianko
autor
13. jan 2011

ahojte Luci mate toho požehnane 😒

luciankasebastianko
autor
13. jan 2011

ahojte Luci mate toho požehnane 😒

luciankasebastianko
autor
15. jan 2011

😲 ženy šak píšte niečo 😀
@linka
@laurinkadanielka

linka
15. jan 2011

@luciankasebastianko sak uz pisem 😀 a kde je Dadka? 😕 Luci co zajtra varis? ja zivansku,chceme si pripomenut leto 😵

laurinkadanielka
15. jan 2011

ahojte nestiham ja zajtra robim plnene kuracie rezniky a zeleninovu polievku dnes som si bola kupiť rifle take modro trošku vyšuchane a biele popisane tričko nech som kočka ked pracujem 😀 a zajtra ideme zaviesť segru tak ešte niečo popozeram 😉

luciankasebastianko
autor
15. jan 2011

ja zajtra odychujem 😀 dnes som konečne spratala všetkú vyzdobu a poupratovala a zajtra len hovädziu polievku spravím a dnes som objednala 4 pizze tak bude aj na zajtra maly miluje s kuracím mäskom 😝 a ja tiež 😀

linka
17. jan 2011

ahojte,tak uz sa to blizi,v piatok sa dozviem,uz sa mi aj snivalo,ze ma prepustili 😒

luciankasebastianko
autor
17. jan 2011

@linka bože luci to ma mrzí , že prežívaš takéto stresi 😒 akoby si toho nemala dosť ! ale ak v tom mam vidieť niečo pozitívne tak to , že možno stres v práci ti bráni otehotnieť aj kamoška čo robila somnou v Taliansku 2 roky snažilkovali aj doktore povedal že je všetko o.k a stále nič ked som odišla dala vypoved a za 2 mesiace už bola tehu totom sme prišli nato, že to bolo zrejme stresom 😕 maly Rayen má 4 roky 😵

linka
17. jan 2011

@luciankasebastianko ved prave na jednej strane by som to brala,aby ma prepustili,mozno by som sa dala dokopy po zdr.stranke a potom by sa zadarilo,fakt velke stresy tam mame skoro stale.. 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre