Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
17. jan 2011

@linka ved on ten pambožko vie čo robí 😵 a o materskú sa neboj stačí mať odrobené 9mesicov aj spiatočne za 2roky 🙂

linka
18. jan 2011

@luciankasebastianko asi to bude fakt tym stresom,ved sme obaja v poriadku,mozno toto brani tomu,ze nemozem otehotniet,uvidime,tak dufam,ze poletim 😀 ma to svoje vyhody....ale na druhej strane nebudem mat robotu,ale to sa zvladne 😉

luciankasebastianko
autor
18. jan 2011

Ahojte @linka neboj ked budeš na MD budeš mať roboty vyše hlavy 😀 😀 😀 budeš rozmyšlať čo prv 😝 my by sme mali isť zajtra do tatralandie práve som zajednala ubytko ,ale ta hmla ma odrádza a vraj bude ešte aj poladovica tak uvidíme 😒 chceme isť pre maminu do kupelov a potom snou do tatralandie

linka
18. jan 2011

@luciankasebastianko to viem,ze s babom je o zabavu postarane,len kde to babo je,tak dlho 😅 a mamina je v akych kupeloch?

luciankasebastianko
autor
18. jan 2011

@linka mala isť do nimnice ale niečo prerábali tak ju poslali do Lučiek

linka
19. jan 2011

@luciankasebastianko Lúčky poznám,kamoška tam tiež bola.. 😉 a Dadka zase nepíše 😒 Luci išli ste?

drobik1
20. jan 2011

ahojte.aj ja som Lucka arda s vami pokecam.. 😲

linka
20. jan 2011

ahoj Luci,konecne k nam niekto zavital,uz nam bolo smutno,ze sme tu len my tri,vitaj 🙂

drobik1
20. jan 2011

dakujem pekne.. 😎

laurinkadanielka
20. jan 2011

ahojte aj ja vitam novu kamošku 🙂 luci a potom nam napiš ako to dopadlo v robote ale silno verim že ťa neprepustia držim palce mna tak všetko boli laurinka my robi večer masaž aj ma masti hotova sestrička je s nej 😀 😀

luciankasebastianko
autor
20. jan 2011

Ahojte už sme doma 😉 práve ukladám fotočky 😵 bolo skvele hlane malému sa páčilo v Tatralandii po 5 hodinách sme ho stále nemohli dostať z vody 😠 mame nové zažitky a pekne sme si odychli 😀 už ste mi chybali 😀
@drobik1 vitaj mame skoro rovnako starích chlapov 😀

drobik1
21. jan 2011

no to som zistila..je to super len byvam daleko od seba 🙂

linka
21. jan 2011

ahojte,tak ma neprepustili,bol to riadne tazky den,dnes mi to uz jedno nebolo,lebo muz strasne nechcel,aby som prisla o robotu 😉 a vy ako?

laurinkadanielka
21. jan 2011

@linka tak to som rada že ťa neprepustili dnes som to počula aj v radii o tom prepuštani hovorili

linka
21. jan 2011

@laurinkadanielka dakujem 🙂 ktovie ci aj v telke nedavali 😕

luciankasebastianko
autor
21. jan 2011

ahojte
@linka tak super, že máš prácu aj ked .... 😅 , ale nie fakt je dobré že v tejto dobe a vo vašom regione máš prácu 😵 ale tie stresi čo si prežila chudatko 😒

linka
21. jan 2011

@luciankasebastianko ani jest mi dnes nechutilo 😅 skoda,ze odisli aj niektore moje kolegyne,budu mi chybat ☹ nic nenarobime....

luciankasebastianko
autor
21. jan 2011

@linka jééééééééééé luci aká pekná fotečka 🙂 taká spokojná si tam 😉 veru je to ťažké ked začnu robiť také čistky 😖

linka
21. jan 2011

@luciankasebastianko dakujem,neuveris,ze mi ten uces spravila Miska 😀 vtedy,ked tu spali,fajne mi bolo 😵
dufam,ze to dnes bolo posledny krat tento rok 😒

linka
22. jan 2011

@laurinkadanielka a ako je v praci? 😉
@drobik1 ako sa mas? 🙂

laurinkadanielka
22. jan 2011

@linka super fotka no miška je šikulka ked ti urobila taky pekny učes 🙂 v praci my je dobre tak sa tam nasmejem a narobim 😀 😀 a mam nove kamošky a tie su ozaj skvele baby ale najdu sa aj take horšie ale stych si hlavu nelamem 😉

linka
22. jan 2011

@laurinkadanielka presne tak,na take kolegyne treba kaslat,tie nam za nic nestoja 😉 ked sami nevedia co zo sebou 🙄

drobik1
22. jan 2011

ahojte.tak my sa mame fajn..len som zufala hladam si nejaku pracu na doma alebo len tak brigadne a nic..nemozem na dlhsie ako 4 hodiny kvoli malemu certovi to je taky mamin milacik bezo mna ani na krok 🙂

linka
27. jan 2011

ahojte,kde sa tulate baby? 😅

luciankasebastianko
autor
27. jan 2011

ahojte ja riešim stretko septembrovčatiek 2008 tento rok sa stretneme kusok od nás na Duchonke tak doladujeme podrobnosti 😎 v sobotu ma bratranec 20 tak idem na oslavu a večer mám fotenie 😝 😵 ale len také malé pred plesom 🙂

drobik1
28. jan 2011

no caute baby konecne ste sa aj ukazali..kde ste boli doteraz??my sa mame fajn,cez vikend ideme k nasim na oslavu..tak sa tesime..prajeme pekny vikend.

laurinkadanielka
28. jan 2011

ahojte tak cez vikend oslavujete aj my moje narodky 🙂 tak prijemnu oslavu prajem
@luciankasebastianko
@drobik1

drobik1
28. jan 2011

@laurinkadanielka podobne aj vam peknu oslavu a neopite sa velmi 🙂

linka
28. jan 2011

ahojte,aj my mame v nedelu oslavu,manzel ma narodky,spravim mu tortu,uz sa tesim na to pecenie 😵

luciankasebastianko
autor
28. jan 2011

ahojte no tuším budeme všetky oslavovať 😀
@linka aj ja som piekla tortičku idem odfotiť 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre