Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
8. feb 2011

@luciankasebastianko grejzupa je ta polievka s krupami a krvou 😉

linka
8. feb 2011

baby co kupujete muzom na Valentina? mna nic nenapada a sladkosti nam uz idu von krkom 😒

milagrosss20
8. feb 2011

nic 😀 ma vsetko co ma mat len nech sme spolu aj nadalej a aby sme sa lubili ako ked sme sa spoznali...nic ine netreba :D

luciankasebastianko
autor
8. feb 2011

@milagrosss20 a to kde predááááávajuuuuuu ? 😀
@linka tak to nie to sme nerobili ani to nepoznám 😝 a na valentína si kúpim pekné pradelko a bude mať radosť obaja 😀

laurinkadanielka
9. feb 2011

@linka my sladkosti ale mužik nebude doma na Valentina ide na dva dni do Bratislavy na taky menši vylet a ja musim pracovať nemožem isť s nim 😒 dnes sme boli u doktorky na preventivku s Laurou pochvalila nas že je šikovna ale nechcela sa dať popočuvať ale bolo tam ešte jedno dievčatko tak potom sa osmelila 😉

luciankasebastianko
autor
9. feb 2011

ahojte @laurinkadanielka to už ste boli na 3 r pred zápisom do MŠ ?
😉

laurinkadanielka
9. feb 2011

nie do školky ešte nedavame aš na rok možno

milagrosss20
10. feb 2011

@luciankasebastianko no to nikde nepredavaju 😀 to je na tom najlepsie 😀

luciankasebastianko
autor
10. feb 2011

ahojte ako sa máte ? my všetko postarom 😉

@linka no čo si nakoniec kúpila ? 😕 ja som si kúpila supravičku 😵

luciankasebastianko
autor
13. feb 2011

tak pekného valentínka ženičky 😉

drobik1
16. feb 2011

ahojte baby kde ste sa vsetky stratili?

luciankasebastianko
autor
16. feb 2011

ja som stále tu iba ma nebaví odpisova sama sebe 😒

linka
17. feb 2011

ahojte,ja by som tu aj bola,lenze som mala spolocnost-chripku spolu aj s muzom sme to schytali...

luciankasebastianko
autor
17. feb 2011

ahojte my sme tiež kopmlet chorí maly dne vyfasova aj ATB my sa zatial hotdrinkujeme 😝 ale tiež odpadám 😝

laurinkadanielka
17. feb 2011

ahojte tak skore uzdravenie my sme zdravy zatial dostala som novy telefon na valentina tak sa s nim trošku hram 😀

luciankasebastianko
autor
17. feb 2011

@laurinkadanielka dakujem snad to rychlo prejde 😒 aj ja som dostala novy mobil - dotykoví som si myslela ,že to bude ťažké ale uplne lahučke a teraz neviem ako som mojhla bez neho žiť tak dlho 😀 😀 😀 https://www.orange.sk/eshop/detailtelefonu.html...

linka
18. feb 2011

Luci pekny mobil...a Dadka aky dostala?

luciankasebastianko
autor
18. feb 2011

@linka ako už ti prešla chrípka ? ja som tak strede chrípky takže nič moc aj maly je zle každy den zvracia a kašel stále neustupuje naviac ani jesť mu nechutí no katastrofa 😔

linka
19. feb 2011

@luciankasebastianko teploty uz nemam,ale mam hnusnu nadchu a kasel,az ma priedusky bolia z toho jak kaslem ☹
chudacik maly,my dospeli mame co robit,ked je nam zle a co take male deti,to je des ☹ a dnes ako?

luciankasebastianko
autor
19. feb 2011

@linka nič moc ,ale už nevracal ( tuk ,tuk,) tak snad už tie atb zaberu 😒

linka
19. feb 2011

@luciankasebastianko budem drzat prsty,aby mu bolo uz len lepsie 😉 co varite zajtra? ja idem vyskusat novy recept,kuracie placky,no som zvedava 😅

luciankasebastianko
autor
19. feb 2011

ja ani neviem je tam ryba aj polievka čo som varila dnes aj zakusok s gaštanovím pyré som robila 😝

laurinkadanielka
19. feb 2011

@linka taku vysuvačku nokiu je super som spokojna ja nevarim sme na orave boli sme na pohrebe mame zomrela sestra mame taky smutny vykend zajtra už ideme domov je tu strašna zima ale snehu malo luci nech sa maly skoro uzdravi

linka
19. feb 2011

@laurinkadanielka to mi je luto 😢 bola chora?
@luciankasebastianko ako chuti to gastanove pyre? ja sa uz dho prehovaram na nejaky zakusok s tym pyre,ale nemam odvahu,kvoli chuti 😅

laurinkadanielka
20. feb 2011

@linka no chora nebola popijala si a takto to dopadlo

linka
20. feb 2011

@laurinkadanielka viem o com hovoris ☹ poznam az velmi dobre 😔

luciankasebastianko
autor
20. feb 2011

@laurinkadanielka
@linka dakujeme už sa to pomaly lepší ,ale asi aj tak pojdem zajtra k doktorke ,luci to pyré je chutné možeš ho zmiešať aj s rozdrvenymi piškotmi dať rum a spraviť guličky obliať čokoládou a je to hotovo 😝
už by som chcela aj fotiť ale ked sme marodkovia nemožem ☹

@laurinkadanielka tak to je mi luto 😔

linka
24. feb 2011

ahojte,co mate nove? u mna po starom 😉
@luciankasebastianko uz ste zdravi?

luciankasebastianko
autor
24. feb 2011

@linka sebastianko dobral atb našťastie už ho nedusí ešte ma soplíky aj si odkašleale už dobre a ja katastrofa 😔 dostala som atb. mám zapal okostice (zuby ) všetko mi to stieklo do tváre opuchnutá v bolestiach, čo sa budem chváliť 😝 , tabletky mi už asi aj pečeň zničili 5 marca sme mali isť na svadbu ,ale assi budeme doma 😢

linka
24. feb 2011

@luciankasebastianko och moja,to mi je luto ☹ ,porazene virusy,ja tiez nie som celkom ok,kaslem jak tuberak,az ma napina,v robote si uz isto o mne myslia,ze nie som normalna 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre