Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
4. dec 2011

@linka no ležím s chrípkou včera ma začalo bolieť hrdlo a dnes som k.o. všetko má bolí a hlava sa krúti a krúti 😒

linka
4. dec 2011

@luciankasebastianko ach jaj,tak to je zle a mas aj zvysenu teplotu?

luciankasebastianko
autor
5. dec 2011

37,1 ta je horšia tuším než 38-39 😒
@linka

linka
5. dec 2011

@luciankasebastianko a dnes sa mas ako?

luciankasebastianko
autor
5. dec 2011

taktéééž nič moc :(

linka
12. dec 2011

ahojte,tak IVF odlozene na januar,volala som minuly tyzden s dr. a vraj preto,lebo by som to uz nestihla do vianoc,co uz,aj tak dobre,aspon mozem piect a pratat jak blazon 😅 momentalne mam brat antikoncepciu cely mesiac,asi kvoli hormonom a nacasovaniu cyklu... 😉
a vy ako? darceky uz mate vsetky? pre deti uz mam,pre muza zhruba,este pre rodicov...
@luciankasebastianko asi kupime svokrovcom digifotoramik,dobra vec to je? ty si kupovala mamine myslim minuly rok 🙂

laurinkadanielka
12. dec 2011

ahojte
@linka tak to je super my sme včera boli v trenčine no mam skoro všetko čo som chcela len pre seba nie ale to pojdeme po vianociach ked budu vypredaje

linka
12. dec 2011

@laurinkadanielka tak aj hlavne pre seba si si mala kupit pod stromcek,alebo muz tebe 😉

luciankasebastianko
autor
12. dec 2011

ahojte ,super už máte aj predbežny dátum? @linka ten rámik no to už je 2 roky ten prví rok ho aj zapínala a teraz už ani moc nie 😒
ma sme boli na nákup aj v piatokaj v nedelu v tesku dali na hračky 30% tak sme neplánovanie dokupovali hračky 😀 už sa neviem dočať čo bude dubák robiť 😀

linka
12. dec 2011

@luciankasebastianko mame prist 9.1,tak dufam,ze uz zacneme 😖

luciankasebastianko
autor
12. dec 2011

super odychnutá zrelaxovaná a môže isť nato a aj pojdeš PN ?

linka
12. dec 2011

@luciankasebastianko pojdem jasne,v praci je stres,nechcem riskovat nic 😉

laurinkadanielka
12. dec 2011

@linka ja si ešte kupim ale potom ked nebude v obchodoch taky naval 🙂

laurinkadanielka
13. dec 2011

prajem vam Lucky všetko len to naj,naj,naj k meninam 🙂 🙂 a hlavne vela zravička,štastička a lasky 🙂

luciankasebastianko
autor
13. dec 2011

@laurinkadanielka dakujeme tiež prajem Lucke všetko najlepšie 😉
@linka prosím ťa kup si v lekárni baby plán stojí to 5 € na mesiac je to super vec, v centre kamoške nič neporadili a potom sa čudovali prečo nič nepapá je skvelá zmes vitaminov pohladám link 😉

luciankasebastianko
autor
13. dec 2011

http://www.calibrum.sk/default.aspx/sk/chc/cali...
a by bolo mimčo zdravé a krásne ako a zabralo to moje už som to pár ludom poradila teraz majú doma malé pokladíky 😉

linka
13. dec 2011

@laurinkadanielka dakujeme 😉,aj tebe Luci prajem vsetko NAJ,nech sa ti dari nadalej vo foteni 😵
@luciankasebastianko no mohla by som si to kupit,kedze je realna sanca,ze buduci mesiac ostanem tehotna 🙂

luciankasebastianko
autor
13. dec 2011

ja som to tiež brala ešte pred l,ebo teraz v zime papáme tej čerstvej zeleniny menej 😉

luciankasebastianko
autor
13. dec 2011

@linka platíš si aj Dobrovolné nem .? pokila nie maly by si sa prihlásiť ešte ti bude plinúť 270 dní + 8 mes ochraná doba a mala by si materskú 680e mes.

laurinkadanielka
13. dec 2011

ale ked si chceš platit dobrovolne teraz je to ponovom no neviem ale vychadza to na 100 euro mesačne lebo si musiš sama platit aj dochodkove a ešte niečo tak som to čitala na nete neviem či to je tak

linka
13. dec 2011

@luciankasebastianko
@laurinkadanielka a nemaju to dobrovolne od noveho roka rusit?

luciankasebastianko
autor
13. dec 2011

dobrovolné nemocenské sa ruší od 1.2.2012 pokial sa prihlásiš do tohoto dátumu budeš si priplácať cca 20 € priplácať a nechajú ťa 270 dní pokial do toho dátumu neotehotnieš budeš si musieť , no musieť maly by si pokračovať do času ked nebudeš tehotná aby si mala vysoku materskú platiť ponovom cca 200€ to ti povedia podla tvojeho prímu tu na koni je téma dobrovolné nemoc. poistenie . asi sa idem aj ja prihlásiť 😝

luciankasebastianko
autor
21. dec 2011

ahojte babenky no trvalo to pokila saom Vás našla 😒 teraz menili kona stratili sa mi oblúbené 😒
ja sa tak teším na vianoce 😵 maly je síce ešte choručky ale snad zajtra už pojdeme von 😵
ešte nemám zbaléné darčeky -lajdaňa 😀

laurinkadanielka
23. dec 2011

ahojte
@linka
@luciankasebastianko prajem vam aj vašim rodinam KRASNE VIANOCE bohateho ježiška laura je už zdrava dufam že nebudeme my lebo je svokra chora

linka
23. dec 2011

@luciankasebastianko
@laurinkadanielka tiez sa pripajam a zelam krasne Vianoce plne pohody a vela darcekov!!! 🙂

linka
23. dec 2011

@laurinkadanielka tak rychlo prec od svokry 😀
@luciankasebastianko ja som dnes pobalila nieco,ale aj zajtra je den 😅

linka
26. dec 2011

ahojte,tak aky bol jezisko? u nas bohaty,dostala som od muza zlate nausnice,pulovre,knihy a este som zabudla na zehlicku na vlasy... 😉

laurinkadanielka
27. dec 2011

ahojte
@linka to bol teda bohaty ježiško mne doniesol čo som si kupila sama 😀 😀 my si prekvapenia nedavame a pojdeme štvrtok do mesta na vypredaje ešte si chcem niečo pokupit 😉

luciankasebastianko
autor
27. dec 2011

Ahojte baby, ja pokial Vás najdem a prihlásim to je umenie 😝 Už som tu bola ale nešlo m i prihlásiť sa asi poprosím , aby mi zmazali album PRO aby som si znomova mohla písať aj s babami zo súkromnej temy 😠
Vianoce super, maly bol happy a ja som dostala ušité srdce s vačkom a vnom peniazky to bolo moje prekvapenie 😉

@laurinkadanielka
@linka

linka
27. dec 2011

@laurinkadanielka tak len si pokup pekne veci 🙂
@luciankasebastianko ved si daj tuto temu medzi oblubene a uz nebudes musiet hladat 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre