Nigella alebo Jamie. Kto je lepší ?

monkula
24. jún 2008

maminky, ktoré pozerávate programy o varení, aký máte názor na Ngellu a Jamieho?

Ja osobne viac "žeriem" Jamieho, jeho recepty sú rýchle, zdravé a nápadité..
Nigella má dosť nezdravé jedlá a osobne mi lezie na nervy, keď ukazujú, ako sa chodí v noci prežierať do chladničky, otvorí ju a už do seba pchá koláče alebo sendviče,... 😝 😝 😝
koho preferujete vy? 🙂

sisstin
24. jún 2008

mon: tak to její noční žraní mě taky irituje 😅 😅 😅 😅

monkula
autor
24. jún 2008

😅 😅 😅

elise
24. jún 2008

mon jamieho recepty sú super mám aj cd 😉

sisstin
24. jún 2008

mon: jamie uleze, ale zas do všeho cpe bylinky 🤐

monkula
autor
24. jún 2008

ja nemám... 😖 😖

majka35
24. jún 2008

podľa mňa je jamieho kuchyňa "uletená" a niekedy surovinami nedostupná ... a aj keď rada pozerám relácie o varení, jamie ma už začína nudiť ... 😵
a niigella? ... nie je problém variť, keď do všetkého napcháte smotanu, kvantá čokolády, mastné mäso, veľa tuku ... jej kuchyňa mi príde totálne nezdravá ... a myslím, že to sama nigella musela zistiť ... ako vyzerala v začiatkoch a ako vyzerá teraz ... 😀 😀 😀 😀

sisstin
24. jún 2008

Mladí, sexy a s vařečkou

monkula
autor
24. jún 2008

tak to mne bylinky nevadia... 😵
A Nigella je fakt poriadne vyžratá 😅

elise
24. jún 2008

mon jamie-ho recepty na cd sa dajú kúpiť v sme 😉

kristi
24. jún 2008

radsi mam Jamieho

elise
24. jún 2008

my milujeme bylinky tiež dávame kopu byliniek do všetkého 😉

titkovamiriam
24. jún 2008

jamie 😀 ja aj tie jeho recepty varim,bylinky milujem 😝

sisstin
24. jún 2008

já je moc nemusim, jsou děsně aromatický a smrdí mi to 🤐

aponchie
24. jún 2008

ja mam rada Nigelu 😵 me irituje Jamie trosku ..nevadi mi,ze nastolil novej trend a to machat se ve vsem holejma rukama ale ja nemuzu slyset ten jeho akcent 😀

aponchie
24. jún 2008

bylinky primo miluju nechapu proc u nas nemuze bejt takovej treba Sainsburys jak v UK..tu tucne svazky bazalky a koriandru na omacky ke spagetam..mmmm to je des tady maji malej kelimek neceho co vypada jak bazalka a chteji za to nehorazne penize a jeste toho potrebujes vic jak jeden 😝

majka35
24. jún 2008

ale veď bylinky si pokojne môžeš vypestovať aj doma ... 😉

sisstin
24. jún 2008

tak pro mě je hrst bylin smrt 😅 😅 nesnášim i bazalku na pizze, to je smrad, že by jeden pad..a ostatní chutě jdou stranou 😅

ještě tak pažitku na chleba, ale tim to hasne 😅

aponchie
24. jún 2008

mozem a pestujem 🙂 ale chybi mi i v obchode pac nejsou celej rok a tim ze dosud nemam parapet je tezke je vypestovat na skrini nahore 😀 navic potrebuju mit sortiment vetsi a lakavejsi viz parmazany masa atd..

sisstin
24. jún 2008

u tý Nigely vždycky slintám, ale je to jídlo, který jíst nikdy nebudu, pže bych měla 200kg 😅

aponchie
24. jún 2008

Nigella je prase..mezi nama ma super spalovani jinac to neni mozne 😀

sisstin
24. jún 2008

apon: no to jsem si taky říkala, že na to, jak tam žere, tak vypadá dobře..ale co ty víš, jak je to v reálu 😉

aponchie
24. jún 2008

no prave treba ma toliko prace anebo to zarohem zvraci 😀 jeste je jedna britska kucharka co dela jen sladke nemuzu si vzpomenout to jsem podle ni delala to byla balada teda

majka35
24. jún 2008

no sem tam kratučké zábery na nigelline pozadie ma presvedčili, že dľa jej kuchyne sa riadiť nebudem ... 😀 😀 😀

kristi
24. jún 2008

takova starsi v ty bily kuchyni, ne????

aponchie
24. jún 2008

jj Delia Smith?

kristi
24. jún 2008

jo,to bude asi ona, vim presne.....ale to bych mela taky tech 200 kg za chvili, to byly dobroty. Nigellu zacnou davat tedka na Paprice

monkula
autor
24. jún 2008

Tá mi nič nehovorí 😅
A tá ROsemary? tú by som nakopala do zadku, bolal nechiutnááá...

aponchie
24. jún 2008

jezisi no vidis ja mam Papriku na satelitu a ani na to nekoukam me serou jak to prepnu tak tam bud chlastaji kdyz ja zrovna nic nemam a jeste o tom kecaji a ksichti se s takovou radosti 😀 anebo delaji neco co mi zrovna nechutna....Delia dela dobre veci a jeste je jeden manik anglican takovej malej chudej ma carezle vlasy a takove jezate je paradni sakris ja si nemuzu vzpomenout

monkula
autor
24. jún 2008

apon... ten čo jazdí s autom č ovyzerá ako hriankovač?
Bob Plummer... 😉

aponchie
24. jún 2008

jezisi ja nevim cim jezdi ja ho sledovala v Uk na tv nemas jeho foto?