Nigella alebo Jamie. Kto je lepší ?

monkula
24. jún 2008

maminky, ktoré pozerávate programy o varení, aký máte názor na Ngellu a Jamieho?

Ja osobne viac "žeriem" Jamieho, jeho recepty sú rýchle, zdravé a nápadité..
Nigella má dosť nezdravé jedlá a osobne mi lezie na nervy, keď ukazujú, ako sa chodí v noci prežierať do chladničky, otvorí ju a už do seba pchá koláče alebo sendviče,... 😝 😝 😝
koho preferujete vy? 🙂

swead
23. jún 2009

ahoj,

jak jste se bavily o kopru, tak pokaždé když jsem ho potřebovala, měli čerstvý v Globusu u zeleniny v chladicím boxu. 😉

m311293
23. jún 2009

já má ráda Nigellu, právě proto že že se nestydí za to jak vypadá a kolik toho sežere. ale je pravda že se na to lépe dívá než podle ní vaří.
Delli Smithovou mám taky ráda a její pořady jsem si nahrávala na VHS, a do teď mně fascinuji její palačinky Suzette, pomerančová marmeláda a propadlé čokoládové sufflé

sndrinesan
23. jún 2009

Pre mna Nigella a aj moja polovicka ju zerie 🙂

lakme
23. jún 2009

Jednoznačně Nigella, ta živočišnost a láska s jakou připravuje jídlo. Naprosto úžasné. 🙂

bellada
24. jún 2009

Jamie ma vela dobrych napadov, jeho recepty su jenoduche a zdrave...
ale Nigella je podla mna uplne super, nevari sice najzdravsie, ale raz za cas zhresit predsa mozeme 😀 😝 a nocne vyjedanie chladnicky mi neprekaza, ved ked to niekomu robi dobre a je tak spokojny, nech to robi...mne je sympaticke, ze sa nehra na fajnovku co je len zeleninu a po piatej vecer pije len vodu, ked jej chuti a nema s tym problemy, nech papa 😉

nikka.vo
24. jún 2009

Tak Nigella jí trošku nezdravě a taky podle toho vypadá, že 😉 , ale asi mám radši její recepty, protože jsou dostupnější, než co vaří Jamie (samozřejmě jak kdy 😉 ) A ty její čoko dorty apod 😵 😵 😵 😵

nikka.vo
24. jún 2009

lakme, to si hezky naspala,je fakt že vaří s láskou a mě to až uklidňuje když jí vidim vařit 🙂

angelik
24. jún 2009

mam ich rada oboch, ale viac receptov vyuzivam od Jamieho, asi preto, ze mam jeho knihy 🙂
uzasne je, ze varia s takou lahkostou

mavam obdobia sledovania programov o vareni a experimentovania a potom obdobia, ked varim podla toho, co je v chladnicke 😀

kristi
24. jún 2009

no, on Jamie taky neni zadnej hubenour....

Nigella vari vic ve stylu, ze mam chut sezrat televizi a pritom to vypada uplne stupidne jednoduse na pripravu

kisska
24. jún 2009

Ja ich milujem oboch, hlavne kvoli tej ich zivocisnosti a spontannosti, s ktorou varia. Nigella sa nesere s kaloriami a ked robi zakusok, tak stoji za to a naozaj chuti super... nie ako s nahrazkami a nizkotucnymi prisadami. Jamie sa tiez nepapre s formalnou upravou, dolezite je, aby to bolo cerstve a dobre. Velmi sa mi pacia Jamieho kampane - aj ta za obedy pre deti v britskych skolach, aj ta kde ukazuje, v akych podmienkach sa chovaju sliepky vo velkochovoch a naposledy bolo super, ked tucnym vyzratym britom ukazoval, kolko tuku je v ich nezdravom jedle a co to ma za nasledok... Niekedy clovek naozaj potrebuje sokovu terapiu, aby si uvedomil ze mat 90kg a 170cm nie je celkom normalne, aj ked tak vyzera kazdy v okoli... 😉

angelik
24. jún 2009

aj mne sa tiekampane rataju

aj tie neformalne upravy 😉 🙂

a Jamie vari dost jednoducho, ak si clovek zvykne, nepotrebujes milion hrncov, presne odmerky (teda vacsinou), a bylinky mam tiez rada 😵

a Nigela je cista pozitkarka,slintam, ked to pozeram 😀