Nigella alebo Jamie. Kto je lepší ?

monkula
24. jún 2008

maminky, ktoré pozerávate programy o varení, aký máte názor na Ngellu a Jamieho?

Ja osobne viac "žeriem" Jamieho, jeho recepty sú rýchle, zdravé a nápadité..
Nigella má dosť nezdravé jedlá a osobne mi lezie na nervy, keď ukazujú, ako sa chodí v noci prežierať do chladničky, otvorí ju a už do seba pchá koláče alebo sendviče,... 😝 😝 😝
koho preferujete vy? 🙂

kristi
24. jún 2008

rezatej starej???

monkula
autor
24. jún 2008

apon nemám, ael ten program sa volal Surrealistický labužník..

Ty myslíš toho ,čo mal prohram Sunday kitchen... 😉

aponchie
24. jún 2008

neee mladej alespon v te dobe vim ze je jeste takovej malej pupkatej narezlej ale tento ma ten uces ala 80leta vysokeho jezoura 😀

kristi
24. jún 2008

JJ, nedelani rano v kuchyni....davaji na Zone

kristi
24. jún 2008

vim, ten prvni to varil furt v takovym tom aute velkym, ne???

leishmania
24. jún 2008

akoze niektore nigeline sladkosti vyzeraju dobre, ale bezne jedlomoc nie premna...a podla mna je to pekna zena, ja s jej kilami by som vyzerala jak chudina

aponchie
24. jún 2008

ja uz fakt netusim ale asi ano

monkula
autor
24. jún 2008

kristi, presne ten, to auto vyzeralo ako hriankovač=topinkovač 😀

bebinka
24. jún 2008

Tak na mně platí jedině Gordon Ramsey 😉 - je mi jedno jak vaří, vůůůbec neni můj typ, ale kurňa, přijde mi hrozně sexy 😎

monkula
autor
24. jún 2008

to je ten, čo vyzerá ako z modern talking? 😀

schwarzovka
24. jún 2008

já pořady o vaření nesleduju, ale manžel miluje kanál Paprika a úplně nejvíc miluje Jamieho a u Ramseye by chtěl vařit...je normální? 😀

kristi
24. jún 2008

a uz jste byl nekdo v Maze?

zanett
24. jún 2008

bebinka, Gordon?!?!?! 😲 😀

bebinka
24. jún 2008

Zanett jo 😕 Samotnej je mi to divný, ale totálně jo 😉 😀

kristi ještě ne, ale moooc bych chtěla, i přes ty ceny 🙂 Jsme s manželem dohodnutý, že než se koncem roku odstěhujem z Prahy, tak si tam dáme "poslední večeři" 😎

anaxamon
24. jún 2008

vasa tema ma zaujala🙂
mam nazor na kazdeho jedneho spomenuteho kuchara ci kucharku co tu pisete

jamie je take waw pre anglanov lebo oni nevedia ako varit aby to dobre vyzeralo a dobre chutilo avsak ma jeden problem, stale vari to iste akurat si vsetci myslia ze ake super jedla vytvara..ked sa vsak na jeho recpety pozriete povacsine obsahuju tie iste potraviny, malokedy ide do niecoho naozaj narocnejsieho a zaroven zdraveho..prosto vidno ze sa ucil u talianskeho kuchara a zaroven stravil nejaky cas vo francuzsku avsak pochytil ovela viac z talianskej kuchyni...ale treba uznat ze anglicanom a hlavne mladym, ukazal ze neexistuje len mekac, kaefcecko a podobna nezdrava strava

nigella je celkom srandovna ako tam potraviny kycka dokopy...ako chodi ladovat cokoladu kazdu noc ci uz do spajze alebo do chladnicky...co sa mi na nej paci je jej spajza🙂 tu ma super🙂 aspon co v telke vidno...a inak jej jedla su ozaj kaloricke a da sa nimi inspirovat pri vacsich rodinnych oslavach...napriklad mne s apacia jej recepty na cokoladove dezerty, v cokolade je isto expertka🙂

dve tucne damy, ci ako sa ten program vola je typicka anglicka vidiecka kuchyna..mastne, prevarene nevkusne...ale vzdy sa na nich rehocem 🙂

gordon a jeho buzerovanie je celkom fajn, varit som ho v podstate poriadne nevidela a jeho recepty nepoznam, ale talent na zachranu restauracii ma, ak sa k tomu prida vola majitelov🙂))

koho ste este spominali??

sisstin
24. jún 2008

¨rezatej starej je Sobotní ráno v kuchyni aneb Každý d en s chutí 😅

bebinka
24. jún 2008

Jo, přesně tak. Ten rezatej starej šišlavej se jemnuje Antony Worrall Thompson a spíš mi teda chuť na jídlo bere 😕 😀

Hele a co ten takovej přiteplenej - Gary Rhodes? Myslim, že se to u nás jmenovalo Kuchařský rok Garyho Rhodese 😉

aponchie
24. jún 2008

Gary je uzasnej 😀 a two fat ladies to je k popukani teda jist moc ne ,ale jako show to nema chybu ty jejich kecy a jak se motaji po kuchyni

sisstin
24. jún 2008

apon: jo..špekny jsou dobrý 😝

bebinka
24. jún 2008

Dvě dámy mě taky dostávaj - přesně jak píše aponchie - ja se tam motaj po kuchyni a pindaj jak si v mládí užívaly, pak se jedna naprdelí so sajdkáry a jedou vařit nějakejm britskejm hochům do internátní školy 😀

aponchie
24. jún 2008

jj to uz sakra zavani necim uplne jinacim ..dve damy jedou za skolakama 😀 😀 😀

aponchie
25. jún 2008

nigella.com/

aponchie
25. jún 2008

garyrhodes.com to je ten muj oblibenec 😵

pepemomo
25. jún 2008

Myslim si ze nikdo se nevyrovna Delii Smith.Jet o nejvice prodavana a sledovana autorka receptu ve Velke Britanii.Je to velmi silna a cilevedoma zena,ktera nam dokazuje svuj talent uz pres 30 let!Jeji recepty obsahuji jidlo jak zdrave tak i to hrisne,ale hlavne jednoduche a chutne!!! 🙂

Nigella,no jo,zenska krev a mliko 🙂 .Nikdy nestudovala kucharske umeni,proste se jen tak do toho vrhla.Ano,jeji recepty obsahuji hodne tuku,slehacky atd.,ale tak stejne to obsahuje i ceska kuchyne,ci slovenska!!!Svickova na smetane,knedlo vepro zelo,rizky a bramborovy salat,smazeny kapr.............................. 😉

Jamie,myslim si ze za poslednich par let hodne dospel,hlavne diky svym dvema dceram.Zacel ve V.Britanii kampan pro zdrave stravovani ve skolnich jidelnach,vyslo na jevo ze veznove se stravuji lepe nez deti ve skolach!!! 😒 🙄 ale od jeho kampane se opravdu hodne zmenilo 🙂

Dve damy,vsimly jste si tech nechtu?A jak si vzdycky ta jedna zapali a pak jde hned varit aniz by si umila ruce? 😖

Gordon,bez komentare 😉 Mozna snad jen az trochu prehnane vulgarni. 😒

bebinka
25. jún 2008

Nojo, delia je vynikající kuchařka, možná kdysi byla nejprodávanější, ale je nudná jak ....eh, no radši sledovat zrnění 😕 🙄

pepemomo
25. jún 2008

Ja myslela ze se bavime o kucharskem umeni,ne o bavicich 😉

pepemomo
25. jún 2008

Samozrejme co se tyka show tak vytezi Gordon Ramsey 😉

kitty68
25. jún 2008

bebi sdilim tvoji uchylku na gordona 😀 on je proste jedinecny

kitty68
25. jún 2008

jinak me se strasne libi recepty od iny gartner - nektere fakt jednoduche a chutne

a jamieho mam taky moc rada

ja cumim na uktv food v jednom kuse 😀

jednou js i zkusila uvarit podle uslintaneho anthonyho worrela a bylo to super 😀

danulka2
25. jún 2008

ja mozem oboch. Uz som vyskusala od kazdeho nejaky recept a vdzy to bolo dobre. Dokonca sme pravidelne sledovali Vari vam to, ale odkedy je teplo, tak uz o 8mej chodime von a uz to nepozerame. Ale mam odtial fantasticke karamelove rezy