Nízka postava a tehotenstvo. Nájde sa tu nejaká maličká mamička?

bzucinka
14. apr 2008

Najde sa nejaka malicka mamicka? 🙂 Zaujimalo by ma ako to je u inej osobky. Ja mam len 154cm a kratsi trup. Som na zaciatku 2heho trimestra a zda sa mi ze mam uz dost "vypucene" brusko. Normalne sa pri pohlade do zrkadla zamyslam, kam to babo pri tej mojej postave vojde 😀 Viem, ze toto nieje problem, ale beriem to ako take zamyslenie. Budem rada ak napise niekto, kto mi je v tomto podobny 🙂 A este by ma zaujimalo, kolko take mamicky pribrali, priberaju... 🙂 Alebo nieco s tymto spojene. Dakujem a pekny vecer. 😎

mirka8429
15. apr 2008

evitka kôli vyske?? 😲

evitkamalicka
15. apr 2008

mirka ano kvoli vyske

mirka8429
15. apr 2008

evitka no ved to je jedno..hlavne ze aj ona aj babatko su v poriadku 😉

petruci6
15. apr 2008

jej evit ty si mensia ako ja?a to som si myslela,ze som najmensia 😀
beriem calibrum uz rok v kuse 😒

evitkamalicka
15. apr 2008

petruci ja som taky maly trpaslik 😀 😀 😀

mirka8429
15. apr 2008

petruci a nic??hm..by si sa mala poradit s lekarom..co ti on na to povedal....

evit 😀

petruci6
15. apr 2008

v juni sa za nim chystam zasa,na nejake ine vysetrenia,len si davam cas do juna,ci sa nezadari samo

evitkamalicka
15. apr 2008

mirka no dobreho vela nenarastie 😀 😀 😀

mirka8429
15. apr 2008

petruci drzim palceky....

evit ved hej 😎 ja s tym bruchom vyzeram ako maly skriatok 😀

petruci6
15. apr 2008

dakujem 😉

evitkamalicka
15. apr 2008

mirka no ja som zvedava ako mne brusko narastie, sa budem asi potom gulat...tebe sa to uz blizi, tesis sa?

mirka8429
15. apr 2008

evit no uz by som to mala najradsej za sebou lebo uz mi je tazko...uz niekedy sa neda ani chodit lebo ma to boli citim hlavicku uz dolu tak chodim ako kačička 😀

no na chvilu sa odmlcim tak zelam pekny den..potom neskôr sem este pridem

evitkamalicka
15. apr 2008

mirka pa pa

mirka8429
15. apr 2008

papa 🙂

jani23
15. apr 2008

😉 hojte kočky. Aj ja sa musim pochváliť. Meriam 154cm a som v 37 tt. Babo by malo mat približne 2700g...a na začiatku som vážila 46kg a teraz som nabrala 63kg. Čakam prvé bábatko a vôbec netušim čo ma čaka.

jani23
15. apr 2008

čo poviete na moju váhu? zda sa mi že som to s tou vahou prehnala. Mam problemy so štítnou žľazou, ale babatko sa vyvyja tak ako ma. Len sa bojim že pôrod budem prežívat v najväčších bolestiach.

jani23
15. apr 2008

🙂

horallka
16. apr 2008

Na nižších osôbkach to tehotenstvo vidno skôr, aj na tých, ktoré mali predtým štíhle bruško.Ja mám 158 cm a bruško na mne bolo vidno už v treťom mesiaci. Teraz som v siedmom a každý si myslí, že už idem rodiť. 🙂 🙂 Že sme také mrňavé, s tým už nič nenarobíme, tak sme tešme, že budeme maminy.

mirka8429
16. apr 2008

jani myslim ze ani si to neprehnala..ved to sa neda v tehu nejak ustrazit az tak..ked ti chuti tak si das a diety sa drzat nedaju 😀 ja som pribrala cca 13kg..

moja mama ma 151cm a odrodila 2 deti normalnym pôrodom.... 😉 tak sa nebojte...zvladneme to 😉

horallka mne vybehlo tak poriadne brusko az teraz v poslednom mesiaci...ale tiez bolo uz skôr vidno ze som v tom.. 🙂

bambi7
16. apr 2008

ahojte baby ja patrim tiez k vam ale uz nie som tehotna ,co sa tyka toto priberania myslim ze si mirka pribrala akurat 🙂

horallka
16. apr 2008

Mirka8429,
ty to máš už teda na spadnutie, ako pozerám.S tým bruškom pri nízkych dievčatách to asi tiež nebude pravidlom,že na nich to vidno skôr. No ale ako hovorím- mne vybehlo hneď ako pri prvom tak aj pri druhom. Dcéra mala pritom pôrodnú váhu 3150 gramov, takže žiadne sloníča, ako by bol niekto odhadoval podľa bruška. A stýmto druhým to bude asi to isté. Keď narastie veľké bruško, to ešte neznamená, že aj dieťa bude veľké. Dokonca som rodila bez nastrihovania.
No, držím palčeky na pôrod - dá sa to prežiť 🙂

mirka8429
16. apr 2008

bambi no hej..tak v pohode...ale to som vies kolko jedla??len ja som v prvych 3 mesiacoch schudla..tak mozno preto 🙂

horallka no veru na spadnutie..uz cakam na to ako na zazrak a nic sa nedeje...dnes idem okolo 12,00 na poradnu tak som zvedava co povie....tak drzte palceeee

bambi7
16. apr 2008

Inac moj manzel stale hovori ze je strasne rad ze nie som vysoka 🙂 a on ma pritom 186cm

mirka8429
16. apr 2008

bambi ved co je male to je roztomile nie?ja som tiez rada ze niesom vysoka...a ani manzela nemam vysokeho..je vyssi odomnaa a to staci... 😉

bambi7
16. apr 2008

mirka a kam ides rodit?neboj este chvilocku a budes mamina 😀

mirka8429
16. apr 2008

bambi ja idem rodit do KE..ty si tiez odniekial tu zblizka??

bambi7
16. apr 2008

nie z Ba ,a kedy mas termin Samkovi sa u teba tusim velmi paci 🙂

bambi7
16. apr 2008

mirka nevsimla som si mesto preto som sa pytala kde budes rodit pisala som aj inde tak sa mi to poplietlo 😒

horallka
16. apr 2008

mirka8429,
ideš rodiť svoje prvé dieťatko? A dáš si aj epidurálku? Poznám baby, čo to prežili aj bez nej. Ja si asi tiež nedám, i keď pri prvej som mala,ale zastavila mi sťahy maternice a potom sa mi sestrička z výšky hádzala na brucho, čo bolo dosť otrasné. Ale to bolo v 4995, tak hádam teraz sa už také dačo nerobí?
Držím palčeky.
P. S. Ja som so svojou výškou nikdy problém u druhého pohlavia nemala, to sa skôr vysoké baby do mňa obúvali, ale mužom to nikdy neprekážalo. Môj partner má 176 cm a sme si tak akurát.
Papap

bambi7
16. apr 2008

ja som baby sice este nerodila snad sa tam dopracujem ale ked som robila v zdravotnictve tak si baby epiduralku pochvalovali tak neviem.kamaratka rodila teraz vo februari s epid.a bola velmi spokojna porodila rychlo a hovorila ze pred epi to bolo hrozne tak neviem, tak ci tak urcite vam to dopadne dobre 🙂