Nízka postava a tehotenstvo. Nájde sa tu nejaká maličká mamička?

bzucinka
14. apr 2008

Najde sa nejaka malicka mamicka? 🙂 Zaujimalo by ma ako to je u inej osobky. Ja mam len 154cm a kratsi trup. Som na zaciatku 2heho trimestra a zda sa mi ze mam uz dost "vypucene" brusko. Normalne sa pri pohlade do zrkadla zamyslam, kam to babo pri tej mojej postave vojde 😀 Viem, ze toto nieje problem, ale beriem to ako take zamyslenie. Budem rada ak napise niekto, kto mi je v tomto podobny 🙂 A este by ma zaujimalo, kolko take mamicky pribrali, priberaju... 🙂 Alebo nieco s tymto spojene. Dakujem a pekny vecer. 😎

mirka8429
16. apr 2008

bambi aha...no a ta epi sa moze pichnut ked som trochu nachladnuta??snad ano...termin mam 19.4 ale nieje presny lebo som nemala 28dnovy cyklus ehhe

horallka ano je to moje prve dietatko...no rodit chcem normalne..epi by som si dala len v pripade ze by som to fakt nezvladala bolesti..ale ak sa to bude dat vydrzat bez nej tak chcem bez nej...a este k tej vyske..vyska nieje dôlezita..no nie?ja som spokojna 😀

evitka bashka rodila normalne??vies nieco konkretne??

evitkamalicka
16. apr 2008

mirka neviem nic konkretne len ze ma malinka 3510g a 50cm, dala mi vediet len kamoska

bambi7
16. apr 2008

mirka tu epiduralku si musis dojednat dopredu aspon u nas to tak funguje aspon co viem kamoska to mala dohodnute ze ked bude chciet tak jej ju daju a nakoniec si ju aj pytala ved uvidis.mozno ju nebudes potrebovat

mirka8429
16. apr 2008

evitka no slusna vaha hehe....

bambi no ja som sa pytala lekara on vravel ze si ju mozem dat aj pocas pôrodu...ak budem chciet...ze to sa vtedy rozhodnem..tak asi vsade je to ine..neviem hehe ale ja by som bola rada ak by mi vzali aspon krv...

bambi7
16. apr 2008

preco ze aspon krv?

mirka8429
16. apr 2008

bamboí no lebo niekde beru krv ked si chces dat epi....

lucka0122
16. apr 2008

miri pred dvoma hodkami som mala hnacku strasne ma bolelo brucho..a je mi dnes dako divne vsetky kosti ma bolia aj zadok.....stoho zeleza mavam zapchu a dnes hnacku?ty ako este si cela

mirka8429
16. apr 2008

luci hej ja cakam kedy zavola doki za mozem prist a stale nic..aj mne je nejak zle a tiez som mala hnacku rano...taku normalnu..a teraz ma boli uz brucho,...to z toho cakania...kazal mi volat o pol 8 rano a tak mi povedal ze dnes ma cele doobedie operacne ze on mi zavola kedy mam prist ze cca o 12.00 a uz je 14,00 a nic...tie kosti aj mna bolia aj svaly ako ked svalovku mam heh.....a bolesti nemas?podbrusko

lucka0122
16. apr 2008

ked som bola na zachode tak to trosku preslo podbrusko..ale tie kosti to boli aj svaly.....preco ti ma volat mas ist dnes?ja to hadam tento tyzden vydrzim...co myslis?

mirka8429
16. apr 2008

luci vydrzis..ja som mala predtym priznaky..stale tvrde brucho, bolesti a pichanie...a vsetko to preslo..hej mam mi volat dnes mam ist ale z toho cakania mi je uz riadne blbo az...

mirka8429
16. apr 2008

luci a tie kosti a svaly to uz budes tak citit to aj ja ☹

lucka0122
16. apr 2008

miruska drzim vam palceky aby si to mala rychlo za sebou..potom sa ozvi..papa

mirka8429
16. apr 2008

luci som mu teraz volala tak ze nestiha dnes ze ci mozem dojst zajtra ze on mi bude volat okolo obedu lebo tiez ma operacny den doobeda ze ma 3 zakroky...som myslela ze ma klepne od nervov...boze..idem sa najest... 😠 no potom sem pridem..a dikk luci 🙂

lucka0122
16. apr 2008

ok miri chod sa napapat...ja do ke chodievam na sidlisko nad jazerom....mam tam rodinu...

mirka8429
16. apr 2008

luci fakt?a odkial pochadzas??ja na jazero som chodila na stredu 😀 no idem papat potom pridem..

lucka0122
16. apr 2008

z BB...chodila som tam cez leto ale pred 5 mes som tam bola....kuknut malu sesternicinu....ked porodim pridu oni knam a potom neskor aj my hadam...

mirka8429
16. apr 2008

luci tak sa mozme stretnut v ke 😀 no idem papat...ale nejak mi je na zvracanie neviem co to..snad nie priznak zacinajuceho pôrodu..no...tak paa

lucka0122
16. apr 2008

oki budem rada ale to ked bude maly vacsi...stakym malym babom je zle cestovat taku dialku

mirka8429
16. apr 2008

luci no ja som tu..som si trochu pospala aby som sa ukludnila hehe..si tu?? no jasne ked bude male väcsie hehe

dididi30
16. apr 2008

luci nasa mala je velka cestovatelka, s nou v brusku som robila vodicsky a pred porodom som isla z nitry do michaloviec a ked malela necele dva mesiace tak sme opat cestovali z nr do mi....a ked mala 2 roky tak letela za dedkom na navstevu do anglicka uz letela 4 krat 😀 a na sk chodime len autom, takze si predstav cely den v aute na ceste na sk a to bude cakat aj naseho drobca ked bude mat 2-3 mesiaciky, uf to bude

julilinka
16. apr 2008

hello babenky, môžem sa podeliť o svoj problém? je pravda že väčšina žien ma cisarsky ak nema nad 155cm? možno sa mylim ale každa nízka babenka to musi ťažko preživat. Mna to čaka už onedlho a ešte nemam skusennost.

mirka8429
16. apr 2008

juliinka no neviem ako to je..ja mam 158cm..ale idem rodit asi normalne..a moja mama ked rodila..bolo to davno ale ona ma len 151cm a rodila 2 deti normalne..neviem ako je to teraz ale ak niesu ziadne komplikacie tak myslim ze môzes aj normalne..aku mas vysku

julilinka
16. apr 2008

no mirka aj takéto pripady sa stávajú. Závisí to aj od typu postavy....mám malú panvu a preto si aj myslim že ma čaká cisársky. Tak mam približne 154 do 155cm určite. A dosť ma šokuje sprava ako rychlo mi babatko rastie. Fuha tebe ostáva už len niekolko dní...ako sa citiš?

mirka8429
17. apr 2008

juli no uz mizerne lebo mam bolesti a vsetko ma tlaci tak to uz by som mala najradsej za sebou..ale trapi ma aj nadcha a sa jej neviem zbavit..a neviem ako by to bolo ak by sa musel urobit cisarsky ci by bolo mozne kôli nadche...no termin mam v sobotu a aj v pondelok..lebo nevedeli presne urcit kôli mojej menzes...

julilinka
17. apr 2008

😉 tak to ti verim....bolesti ako take.....ale dufam že sa ti aspon dobre spi....nadchu mam aj ja...asi tak 5 mesiacov ma to trapi aele neviem o tom že aj kvôli nadche by sa mal robit cisarsky....mam nejake tie nosne kvapky..tak bez toho by som ani nedychala...juj tak len čakať musiš....budeš mať samka? je to pekne meno...ja som tiež tužila mať chlapčeka a až teraz niekedy som zistila že to bude dievčatko.....ale tešim sa aj tak....držim ti palce....

lencici
17. apr 2008

mirka8429 ano som z ke-okolia 🙂 držím palčeky nech budete oby 🙂 aja zdravučký

mirka8429
18. apr 2008

lencici dakujem...no tak snad v pondelok budem mat za sebou 🙂

lencici
18. apr 2008

držím palčeky

mirka8429
18. apr 2008

lencici dakujem pekne..cez vikend sa musim psychicky pripravit 🙂

bambi7
18. apr 2008

mirka to zvladnes przim palce 🙂