Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
12. máj 2008

ifri, sprav mu praženicu a bude! 😀

krajcoanka
12. máj 2008

ifri, však chodte do toho muzea Madam tusó (takto sa to určite nepíše! 😀 )

anjelinka
12. máj 2008

No ja som krajci uz asi sedem takychto ciest zazila v buse, to je v pohodke, mne to nerobi nic, len sa obavam o muzika, lebo sli sme len ak, tak letecky, to prezil, on ma dva metre, takze obava sa toho sedenia a cesty.

Uz fakt padam, tak papa sovicky moje.

krajcoanka
12. máj 2008

aj ja idem pa, pa 😉 🙂

ifrimka
autor
12. máj 2008

ja som skor cgcela ist do zoo, aby sa maly pokukal po zvieratkach, ale dokopy by nas to vyslo okolo100 libier

prazenica na vecer nebude tazka?....ale mozno mu ohrejem leco..xixixi

uhlikova09
13. máj 2008

Ahojte sovy,ja len ze v nedelu o 18,15 sledujte tv joj 😉

uhlikova09
13. máj 2008
mamartinka
13. máj 2008

dakujeme.pozrem.a odkial to mate byt?

krajcoanka
13. máj 2008

iba som došla pozdraviť mam roboty vyše hlavy.Musím začať upratovať 7-izbový domisko a musím začať baliť.ani by som neupratovala, ale dojdu nam vartovať segra a švagriná, tak musím.no som zvedava ako to tu bude vypadať ked prídeme. 🙂 😉

mamartinka
13. máj 2008

tak pekne upratuj a prijemnu dovolenku zelam.uzite si to. 😎

uhlikova09
13. máj 2008

baby je tu niekto?elise na nas kasle a vytvorila si novu temu ,neviem ako si to predstavuje 😀 😀 😀

ifrimka
autor
14. máj 2008

moje srdce place.....nasa tema upada do zabudnutia ☹

krajcoanka
14. máj 2008

ale nie ifri, ja sem vždy kuk 😉 🙂 .teraz nemôžem upratovať, lebo malí mi nonstop plače ☹ .až teraz mi zaspal. 😝

maja22
14. máj 2008

anka, kúpili sme tú stoličku, čo si mi odporúčala... vytešujem sa z nej, konečne nemusím držať aj malého, aj misku s jedlom.... 😀

krajcoanka
14. máj 2008

ahoj maji, takže si spokojná? to som rada.A páči sa v nej sedieť aj malému? Ja tam davam už davidka sedieť, ale iba na chvílku, lebo on sám ešte nesedí. 😉 🙂

krajcoanka
14. máj 2008

už tu nik nieje? 😲 😔

ifrimka
autor
14. máj 2008

ja zatial krmim jakubka v hojdacej stolicke...na "prikrmovacom kurze" 🙂 nam bolo doporucene mat dieta pred sebou zoci-voci pri jedeni

ked prideme na slov. tak kupime poriadnu stolicku

krajcoanka
14. máj 2008

Ja že už spíš. Mne už malí chvala Bohu zaspal, len kedy tedy zamrnčí-je v kočíku ale chcem ho teraz preložiť do postele, tak dufam že sa nezobudí. 😖
Tak mi plakal, že som mu dala nakoniec panadol. asi zas zuby 😖 😠

krajcoanka
14. máj 2008

no idem ja spinkať.pa, pa

ifrimka
autor
14. máj 2008

tak teda dobru noc anka...nespala som iba som pozeerala sekciu =dojcata=

ifrimka
autor
15. máj 2008

🙂

mamartinka
15. máj 2008

😎 😉 😝 😲

krajcoanka
15. máj 2008

ahojte, je tu ešte niekto? 🙂 😉

monkula
15. máj 2008

hu hu huuuuu 😀 😀

krajcoanka
15. máj 2008

ja pečiem na zajtra mužíčkovi aj nam palacinky.Ráno musím ísť na políciu, lebo v sobotu ideme na dovču a ja som dnes zistila , že davidka namam zapisaneho v pase. 😀 😠 ☹

ifrimka
autor
15. máj 2008

ahojte.....

no anka, este zubky trapia?

krajcoanka
15. máj 2008

monkula, ahojček.Ako? 🙂 😉

krajcoanka
15. máj 2008

Ahoj ifri, no tento krat su to zase sopliky ☹ , ale ma to až v hrdle, takže s odsavačkou sa tam nedostanem. 😠 ☹ .Ked si lahne tak vreští, akoby ho rezali-doslova. 😖

krajcoanka
15. máj 2008

myslela som noso-hrtan. 😉 🙂

monkula
15. máj 2008

Krajcoanka, no, teda dosť skoro...