Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
16. máj 2008

tak parlament je na "doktor-Karl-Lueger -ring" a poblíž je "altes Burgteater"

murasek
16. máj 2008

mam rozhozeny spani a taky jsem mela vecer slabe hnede spineni, tak koukam na netu, co to znaci. Minule mi doki rekl, ze je to normalni 😕 co myslis ty?

krajcoanka
16. máj 2008

ahoj murasek 🙂 😉
sylverka, sorry, ja si lakujem nechty na nohách, ale som stale tu a budem dlho.musím si ešte pobaliť drogeriu na zajtra 😖

murasek
16. máj 2008

ahoj kraj, tys teda nocni sova 😀 😀

krajcoanka
16. máj 2008

tak to môžeš smelo povedať!odkedy som čakala druheho , chodievam spavať o kolo 1-2. 😖

murasek
16. máj 2008

😀 😀 no vidis, tak ja se jdu jeste napit a sup do postele vedle uz odfukujiciho muzik. dobrou noc 😉

krajcoanka
16. máj 2008

na to špinenie ti moc nepomôžem, ale pokial je to krv, mal by to riešiť gynekolog.Pokial je to priesvitné, tak normal a pokiaľ by toho bolo moc, môžu to byť kvasinky. 😖

krajcoanka
16. máj 2008

donru nocku murasek 🙂
Je tu ešte nieaka sova? 😵

krajcoanka
16. máj 2008

ifri, ani ty tu niesi? ☹

sylverka
16. máj 2008

No ja som už tu niak som sa zakukala do druhých tém a tak 😖

krajcoanka
16. máj 2008

no registrujem že si tu nebola. A ešte mi povedz aka bola ta vystava

sylverka
16. máj 2008

Bola to zlatá Tutanchamonova maska všade boli pútače tak sme si povedali že ideme mrknúť ale nič moc boli tam aj niáke náramky a tak z tej doby tá maska je ževraj dosť navštevovaná keď ju tam vystavujú no neviem čo ti mám ešte napísať asi len to že sme sa tam vtedy aj stratili no prosto nešiel nám naspäť vlak tak jak nám povedali museli sme teda ísť na letisko a odtiaľ do Bratislavy autobusom prosto sranda 😀

sylverka
16. máj 2008

Ale moc do smiechu ná nebolo ale dostali sme sa 😎

krajcoanka
16. máj 2008

inač to si išla s dvoma deťmi 😲 ? Tak to maš kuráž! 😉 Ja by som určite s deťmi neišla, to moje by sa tam unudili.Mali ste isť radšej do zoo. Tam je krasne a zaujala by si aspoň staršieho.100 pro. Vrele odporúčam.
A ako to že nešiel vlak ? ved na südbahnhofe chodia stale. Bud idu cez devinsku, alebo do petržky.
No ja by som na letisko z mesta asi sama netrafila. To by som sa musela niekoho pýtať. 😀

sylverka
16. máj 2008

Nie veď vravím to bolo už dávno to som deti ešte nemala ale tú výstavu už usporiadavali viackrát s nimi sa dá ísť do mekača do zoo na hojdačky a tak výstav ich nebavia

sylverka
16. máj 2008

Teraz už sa na také super výlety nepúštam 😖

krajcoanka
16. máj 2008

no ale Schonbrunner zoo vrelo odporúčam!!! Je to super !!! Malý tam môže aj kozičky krmiť. 😀

sylverka
16. máj 2008

dík a to je vo Viedny_?

sylverka
16. máj 2008

Zda sa mi že už ni klipkajú oči asi pôjdem spať dobrú nôcku ak budeš môcť pripoj sa zo zahraničia pa a štastnú cestu 😀

sylverka
16. máj 2008

juj 😔

krajcoanka
16. máj 2008

ano to je v zapadnej časti viedni. Ta zoo je na celý deň.Je to pecka! 😎 Zober papaničko, lebo bude hlad a aj kočíky pre oboch, lebo bude určite aj st. unavený.
Uvidím či sa mi podarí pripojiť sa z Viedne,Ak budem môcť, určite sa pripojim.
Aj ja idem do hajan.pa,pa

maca793
17. máj 2008

no ahojte, dnes sa tu nepíše,? 😝

sylverka
17. máj 2008

Ale áno ale boli sme na iných témach čo je nové 😉

sylverka
17. máj 2008

😎 😲 Si tu ešte či si už odletela ha? 😢

maca793
17. máj 2008

som tu ale robila som si poriadok v bazáriku, mazala som si nejaké veci, čo som dnes predala, tak som sa tam zabudla a čo nové? nič len robota a behačky okolo detí

jasterica
17. máj 2008

Ahojteeee 😉 Dnes sme si grilovali s drahym masicko,spravila som krabi salat a do tmy sme si hrkutali na terase...
😉 vypili sme lahev vinka chardonnay...kuken sme hokej a teraz pomaly do lehara... 😉

krajco,tak vieden...?je nadherna,ja som tam viavkrat bola,akurat aj tento vikend som tam mala byt so studentami na exkurzii,ale takto som bola pred 2 rokmi a dala som sancu mladsim kolegom,ktori vtedy tu moznost nemali... 😉 mne sa Schonnbrunn velmo paci,pochodili sme vtedy so studakmi vsetky parky v meste,lebo my taky odbor...ved vies 😉 stromceky,kriky,kvietky,zelen... 😉

sylverka,my do pariza cestujeme o mesiac...darcek pre mna od muzika k 30-ke... 😉 boooooze,to som uz taka staraaa? 😀 ale nech,citim sa na 20... 😉

ifrimka
autor
17. máj 2008

caute deturence! ako sa mate? ja som prisla pozdravit....mam vela balenia, lebo vcera ma bolela hlava ako slak a napozajtra uz nasi idu domov...ale nedalo mi sa nezastavit na chvilu 🙂

sylverka
17. máj 2008

Super gratulujem stará to ako že v tridsiatich čo blázniš to by bolo veľmi skoro to si ešte len v najlepšom. 😝

sylverka
17. máj 2008

ajoj koho bališ cestuješ niak som to nepostrehla alebo si bola niekde? 🙂

ifrimka
autor
17. máj 2008

ale nasi prisli na 4 dni za nami, este vidiet kus londyna, lebo ked tu boli v decembri maly mal len mesiac a nedalo sa nam....a cestou spat nam zoberu nejake veci, lebo ja sa vraciam v juni domov