Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

mamartinka
24. máj 2008

krajcoanka uz pisala ifri ako bolo.vyd vyssie.

ifrimka
autor
24. máj 2008

ved ale spytat sa mozem, nie? 🙂

mamartinka
24. máj 2008

jasne.prepac.a kde su ostatne sovy.len 3 sme tu dnes?

ifrimka
autor
24. máj 2008

netrap sa, ze nemas vybalene anka, ja este stale nemam zbalene! no mozno tak z polovice hej....odhadujem to tak na 90kg....ide ma z toho slak trafit,sa nedoplatime. sila, kolko toho clovek nazbiera za 3 roky. 😝

sylverka
24. máj 2008

ahoj som rada že ste tu ja som to tu trochu zanedbávala 😉

sylverka
24. máj 2008

ahoj som rada že ste tu ja som to tu trochu zanedbávala 😉 😔

krajcoanka
24. máj 2008

no, teraz som po druhý x uspavala drobca. trčí mu už 5 zub-predný, ale iba špička, takže ho to dosť boli.

No v kratkosti. Na narodky som dostala krasne ružové ruže do záhradky a šek na nakup v hodnote 150 eu. 🙂
Boli sme v schonbrunskej zahrade, kam chodilievala sisi na raňajky a kavičku-je tam krasne ( dam aj foto, ale nie dnes). Lubkovi jedli veveričky z ručky orechy, mam aj foto.
v zoo sme neboli, lebo nam pršalo a iba posledne dva dni bolo slnko. Museli sme isť ešte kuk nieake auto, čo sme chceli kupiť, ale bolo dosť poškodené z vnutra, nato že malo iba 4 roky. takže čakame na to pravé, ktoré nás ohúry. 😀

mamartinka
24. máj 2008

ifri ty si kde v zahraniciu?a kam sa balis?idete na sk a kedy letite?my letime na tyzden 22.6

ifrimka
autor
24. máj 2008

ahoj sylverka

krajcoanka
24. máj 2008

ahoj silverka!
inač davidko mi vo viedni spadol z postele-chudatko, tak plakal a ja skoro s ním. 😖

sylverka
24. máj 2008

Krajci to je supiš už sa teším na fotky veveričky a auto aj my sme dlho hladali ja ešte ako tehu tak paráda nevedel si môj manžel vybrať a mna boleli nohy a mechúr furt som musela ísť na WC a potom vybrali sme ked už malý bol na svete RENAULT SCÉNIC MEGANE je fakt pohodlné 🙂

mamartinka
24. máj 2008

no chuda male..

mamartinka
24. máj 2008

aj moj tatko chcel renolta scenic kombi a nakoniec si vybrali ford focus kombi.tiez pekne a pohodlne.bolo dovezene z italie.strieborna metaliza.

sylverka
24. máj 2008

Ahojte babulky krajči toto mi robí moja dcéra 5 ročná gúla sa po celej posteli a ja som na nervy 😖

ifrimka
autor
24. máj 2008

anka, este, ze to bolo v rakusku....v anglicku by si veru tu vevericku odhanala, ver mi.

krajcoanka
24. máj 2008

no my vieme presne čo chceme.VW sharan, alebo Seat Alhambra. Môj mangel je zaťažený na VW.tohoto našho mame odkedy sme sazobrali a furt ide. Je pravda že mužik robil lak aj generalku motora, ale furt ide-nezmar jeden. 😀

krajcoanka
24. máj 2008

ifri, prečo? 😲

sylverka
24. máj 2008

Toto je také veľké 5 dverové rodinné tak v poho ale dosť už o autách nie som ako chlap tý len o autách melú a keď nie hneď tak sa niakou témov k tomu dostanú 😲

krajcoanka
24. máj 2008

no mam tu ten foťak a akurat to kuk.hodím foto?

sylverka
24. máj 2008

Niak sa mi to tu dlho načítava

ifrimka
autor
24. máj 2008

lebo tu je vevericiwek na mariu a krmia sa zo smeti
vevericiek a mysi....tych tu je!!!

krajcoanka
24. máj 2008

😲 😲 😲 No myši nemusím , ale veverička je zlatá. 🙂 oni su tam zviknuté na ľudí. Ja som to vedela, tak som zobrala par orieškov.

ifrimka
autor
24. máj 2008

dne sje sobota sylverka, v piatok a v sobotu sa to stava dost casto...asi pretazeny server, alebo co...

sylverka
24. máj 2008

Vidiš a a tuto su všetci radi ak uvidia jednu 😎

krajcoanka
24. máj 2008

no už som tam dala 3 fotky, ešte 3 chcem dať, ale musím ich pootáčať 😖

sylverka
24. máj 2008

Zasa je sobota a ja namiesto tanca píšem už ma to asi zasa chytá

krajcoanka
24. máj 2008

je tu ešte niekto? už mam tie fotky v albume 😉 🙂

ifrimka
autor
24. máj 2008

ja som este tu, ale trosku som skypeovala z ocinovou sestrou

sylverka
24. máj 2008

ahojte babenky krajci tie fotky su super malinký su strašne zlatunký na zjedenie 😀

sylverka
24. máj 2008

Ste tu ešte ja asi sa pomaly poberiem spať už na to nevidím zatiaľ pa a dopisania 😔