Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

michalag
27. mar 2008

to ti verim 😅

svetluska.p
27. mar 2008

inak mas velmi zlateho maleho 😵

michalag
27. mar 2008

svetluska, dakujem 🙂

svetluska.p
27. mar 2008

chodievas takto neskoro spat, al. to len dnes ?

maja22
27. mar 2008

ak nemôžete spať, prečítajte si, mne sa to páči....

Slečna čakala na nástup do lietadla na jednom veľkom letisku. Keďže bolo treba čakať dlhšie, rozhodla sa, že si kúpi nejakú knihu, pričom si zakúpila aj balíček s keksami. Pohodlne sa usadila a začala čítať. Keď si vzala prvý keks, muž, sediaci vedľa, si tiež zobral jeden. Cítila sa pobúrená týmto správaním, ale nepovedala nič, mysliac si: „Ten je ale drzý!“ Zakaždým keď si ona vzala keks, muž urobil to isté. Štvalo ju to čím ďalej tým viac, ale nechcela vyvolať výstup. Keď už zostával len jediný keks, pomyslela si: „A čo urobí teraz tento truľo?“ Muž vzal posledný keks, rozdelil ho na polovicu a dal jednu jej. Teda, to už bolo príliš ... Bola hrozne rozčúlená! V jednom momente potlačila zlosť, schytila knihu a svoje veci a naštvaná odišla do nástupnej haly. Keď sa usadila na svoje sedadlo v lietadle, otvorila svoju tašku a ... s obrovským prekvapením objavila svoj balíček s keksami uzavretý a nedotknutý!!! Zdúpnela. Ako sa mohla tak zmýliť? Zabudla, že svoj balíček s keksami si dala do tašky. Ten muž sa s ňou podelil so svojimi keksami bez problémov, bez námietok, bez akéhokoľvek vysvetľovania. Pričom ona sa stále rozčuľovala, mysliac si, že jej drzo berie keksy... Teraz už nemala žiadnu možnosť, aby mu to vysvetlila, alebo sa mu ospravedlnila...
SÚ ŠTYRI VECI, KTORÉ SA UŽ NEDAJÚ NIKDY VRÁTIŤ:

Kameň ... keď ste ho už hodili.

Slovo ... keď ste ho už vyslovili.

Príležitosť ... keď ste ju prepásli.

A čas ... keď už uplynul!

michalag
27. mar 2008

ja chodim kazdy den takto, lebo skor nezaspim a zbytocne sa mi v posteli prevalovat nechce 😝

ifrimka
autor
27. mar 2008

michalag, tipujem okolo25?

ale kukla som do tvojho albumu a nepoznam ta....pridavam sa ku svetluske, je zlaty 😉

svetluska.p
27. mar 2008

maja, to je pekne. uz som to citala.

ja som inak strasny spachtos. to len dnes neviem co je so mnou....

michalag
27. mar 2008

maja, to je pekne 😉 🙂

michalag
27. mar 2008

ifrimka a ty mas kolko?

ifrimka
autor
27. mar 2008

to bolo pekne maja22!

idem uz spat babenky, majte sa ... zajtra?

anjelinka
27. mar 2008

som nazad...este je tu niekto sovicky? 😉

svetluska.p
27. mar 2008

dobruu

svetluska.p
27. mar 2008

ano, sme tu. ja som sa votrela 😀

maja22
27. mar 2008

asi aj ja už zalezem.., a zasa je viac ako jedenásť.... 😝

anjelinka
27. mar 2008

aha, ja som bola na wc, mam zapchu 😒 cez den a v noci to vzdy na mna pride 😀 .

takze este niekto? aspon svetluska si tu? 😉

svetluska.p
27. mar 2008

som tu , ano. Tak sa tes, ze aspon v noci to pride 😀 😀 😀

anjelinka
27. mar 2008

aaale, ved ja mam vsetko naopak akosi obratene. som rada, ze sa stretavame v niektorej teme, ja som davnejsie citala to, co sa stalo v tom medicinskom centre...ti dvaja su ini exoti 😖

michalag
27. mar 2008

bola som pri malom, musela som mu obliect pyzamkove nohavice, lebo ked mu ich dam po kupani, tak sa vzdy zobudi, ze mu je teplo

svetluska.p
27. mar 2008

pamatas si to? som stastna. dufam,ze som varovala aspon zopar zien pred nimi....

michalag
27. mar 2008

kocky, asi uz idem aj ja do hajan, lebo este musim zobudit mojho draheho, kedze zaspal pri telke ako vzdy a to mi chvilku potrva kym sa mi to podari 😅 😝 😀

Bruuu noc 🙂
😔 😔 😔 😔 😔 😔

anjelinka
27. mar 2008

ja som tiez taka, mne je furt v noci horuco, zacnem naobliekana, ale akonahle vleziem pod perinu, tak idu ponozky dole, spodna cast pyzama, niekedy az do naha 😉

svetluska, ano, pamatam si to, som si to mozno aj vsetko trikrat citala. moja kamoska tam chodila, ale na uzv, mala svoju gyndosku, ale tak ta nemala vaginalnu sondu, cize ju vysielala tam. no uz neviem, ze ktory to bol, ale bol drasticky a povedal, ze kamoska nema nic, ze je v pohode a nato jej museli operovat cystu... ☹

svetluska.p
27. mar 2008

dobru michalka 🙂

anjelinka
27. mar 2008

miska, dobru nocku 😉

svetluska.p
27. mar 2008

ja viem ktory to bol. taky maly tucny a skaredy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . ale sedi to na neho.

anjelinka
27. mar 2008

ja nechapem, ako tam este niekto moze chodit, lebo som pocula aj take ohlasy, ze su s nim zeny spokojne...ja som potrebovala noveho gyndosa, dostala som akoze odporucania aj tam, ale utekala som na kilometre. teraz kde som, som spokojna 🙂

uhlikova09
28. mar 2008

anjelinka tak potom drzim pršteky 😀 vecer som tu ako na koni 😉

elise
28. mar 2008

sovičky to ste ešte toho hodne prebrali ked som išla spať ale dne sa na vás teším 😀 😀 😉 😉

nika000
28. mar 2008

aj ja sa pridávam 🙂 nakuknem večer čo sa píše

nika000
28. mar 2008

teda ak môžem 😕 ?