Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

monkula
30. máj 2008

si teraz pripadám ako krkavčia mať 😅 😅 😔 malá zaspáva len pri dojčení... 😅

minkak
30. máj 2008

jaj no aj my sme to takale od roka uz sa nekojime ☹

tak teraz s flaskou 😉

monkula
30. máj 2008

ale aspoň sama... 😅

minkak
30. máj 2008

co by sama
ved som pisala,ze sa ju snzime udrzat kym nezaspi
neboj sa pekne sa niekedy natrapime 😉

monkula
30. máj 2008

jaaaj, Jarko bol taký zlstý, ľahol, vypil kakako, vyhodil fľašku z postele, otočil sa na bok a spal celú noc... 😵

minkak
30. máj 2008

no kazde dieta je ine 😉 co narobime 😉

monkula
31. máj 2008

Kde ste? Lovíte myši? 😀

krajcoanka
31. máj 2008

ahojte, sovule!
No ja som ako zbitý pes. Išla som spať rano o 4 a spala som do 9.ale všetko som stihla na čas.Ešte idem dať do mičky pár riadov a zapnem ju , aby boli ráno čisté.Aj čeče tortu som urobila 😀
hodím fotku. 😉
Inak som uplne slaba a ešte som sa dozvedela od švagriny že nas po dedine ohováraju mužovi kamoši, ževraj sme lakomí. 😠 😠 😠
My a lakomí 😠 .To bude asi tým že sa obetujem a som až do 4 hore, len aby sa mali hostia dobre. 😠 😠
Normalne ma to štve.Aj som to hovorila mužovi a on na to nič.A to ževraj baby ohovárajú 🙄
No takže ma uplne dorazili.Najradšej by som si išla s nimi hned pohovoriť ako sa veci majú 😝

minkak
31. máj 2008

hu-hu 🙂
ja tu 🙂

krajcoanka
31. máj 2008

sorry, že idem na vas tak zhurta, musela som sa odventilovať. 😖

monkula
31. máj 2008

Anka, tak z toho si nič nerob, a užite si oslavu...
Pche, že baby, náš otec vždy prišiel z krčmy z toľkými klebetami... 😀 😀
som zvedavá na čeče tortu...

minkak
31. máj 2008

anka a to co,no mam dost to aj take reci suuuu -ako lakomi,co chcu aby si im rozdavala?nechapem

monkula
31. máj 2008

Anka, no veru, tá torta je čeče, šikovnica... 😵 😵

krajcoanka
31. máj 2008

mirka, inač ja som priezviskom Krajčovičová-to ti odpovedaM na tu včerajšiu otazku 😉 🙂
No ono sa to tyka oslavy 40 narodenin môjho muža.Oni oslavovali a na ich oslave bol a on neoslavoval, takže je podla nich lakomí. Ale že ma dve male deti a oni už dospele to nevidia.On mi s nimi každy večer pomaha dať ich do postele-je to makačka, ale však to vam vysvetlovať nemusím.
Zvlašť, ked mam za sebou ťažky den ako dnes, alebo ked musim robiť viacej vecí:zahradu, dom , domacnosť.....
Mne nema kto pomôcť.Oni maju svokry, mamy , babky....

monkula
31. máj 2008

tak si t ota k neber Anka, komu Pánboh nenadelil, ani lopatou nenasypeš...

krajcoanka
31. máj 2008

monkula diki za pochvalu.A ty sa ako volaš krstným menom?

monkula
31. máj 2008

Monika 🙂 🙂 🙂

maca793
31. máj 2008

ahojte, tak ja so prišla z kauflandu, doniesla som si pór, mrkvu, jablká slivky, papriku za super ceny 😝

minkak
31. máj 2008

anka tak som si dobre tipla s tym priezviskom a vlasne s celym nickom 🙂

kasli na to -hlavne,ze tebe pomaha-to je dolezite a zvysok nech si mysli co chce ony asi uz si nepamataju ako to bolo alebo nepomahali...a to je druh vec...

a torticka je nadherna si sikulka 🙂

krajcoanka
31. máj 2008

a ešte ako keby toho nebolo dosť mi dnes volala ocova 2. žena. že tatko vyvadza a že tam bola polícia 😠 😠 😠 ešte aj o toho sa mam starať?To je vrchol!!!! 😠 Už mi to ide paradne na nervy!!!A to vždy dojdu take spravy ked som naozaj bez sily. ☹

krajcoanka
31. máj 2008

mirka, diki.Ešte že tu je ten náš koník a môžem sa vypísať. 🙂

krajcoanka
31. máj 2008

ahoj Maca!tak čo opäť u rodičov.Akurat to tu rozoberám.To je naozaj super že maš takích rodičov, ktorý ti pomôžu.Môžeš byť na nich hrdá!!!

monkula
31. máj 2008

Anka, to je sínusoida, raz si hore, raz dole, ako jin-jang, neboj, raz vylezie slniečko a bude fajn... 😉

maca793
31. máj 2008

som keby som ich nemala, tak neviem, kde skončím. všetky veci čo som hore písala boli do 5,.sk za kilo. super nie?

monkula
31. máj 2008

maca, to fakt? 😲 n ou nás sa kaufland len stavia, tak hádam to ešte zopakujú 🙂

minkak
31. máj 2008

anka,no tak-tak vies ako sa hovri ked sa s re tak s re a riadne
nic sa neboj a tes sa na obdobie pokoja...to nasleduje hned za tym,viem ,ze je tazko ale mysli na to aj ked ta chapem,a mas tu nas mi ta podrzime keby daco 🙂

monkula
31. máj 2008

ta tak, my si ťa nedáme... 🙂

maca793
31. máj 2008

ozaj, pór-2,9
jablká-4,9
mrkva-0,9
a tak ináč je to v SKK 😉

minkak
31. máj 2008

ajoj maca 🙂

monika prave citam,ze sme anke napisaali v podstate to iste 😀

monkula
31. máj 2008

Ja som jej chcela napísať to isté, čo ty, ale so msi to rozmyslela...