Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

mucilienka
6. jún 2008

zuzu a tatino tvojej malej sa k vam nehlasi, ci ako to je? ak ti je to neprijemne, nemusis odpovedat

jankatt
6. jún 2008

robili mu vysetrenie este ked bol s prvou zenou

mucilienka
6. jún 2008

janka, aha.. tak rozumiem a preto sa aj rozisli s tou prvou?

zuzu2302
6. jún 2008

mimmka juuuj, no tak dakujeeem 😀 snazime sa obidve vyzerat dobre, aby sa na nas nejaky fesny nalepil 😝

muci no nehlasi.. on ma nechal ked som bola tehotna.. odisiel az do GB , ked som porodila sa vratil, vraj chce dat vsetko doporiadku a ja zalaskovana do neho som mu uverila... sudili sme sa.. a nakoniec i tak nas nechal.. no lepsie povedane ja jeho, ale to je v podstate jedno 😖 neozval sa, uz viac ako 3 mesiace.. ani mala ho nezaujima.. nic

krajcoanka
6. jún 2008

mucilienka, aj my sme spolu už 12 rokov.1.6. sme mali vyročie 😉 😎 🙂

jankatt
6. jún 2008

ano ale to vsetko som sa dozvedela az po rozvode

mucilienka
6. jún 2008

jeeeej anka, tak to na moje narodeniny 😉

zuzu a posiela vam aj nejake peniaze? musis to mat tazke utiahnut byt, malu, seba...
janka, po jeho rozvode? ty si s nim chodila, ked bol este zenaty?

krajcoanka
6. jún 2008

zuzka, neboj sa ! Ja dufam že sa to dobre skončí! 😉 🙂 Je to super že si ju porodila a nedala si si ju zobrať. 😉

mimmka
6. jún 2008

muci, ďakujem 😉
zuzu, keď bol taký neseriózny a nezodpovedný tak si vás ani nezaslúži... 😠

monkula
6. jún 2008

hu hu huuuu
slobodný mamičkám: máte môj obdiv, že sa samé staráte o detičky a radšej sama ,ako s blbcom...

jankatt
6. jún 2008

nie po mojom rozvode ked som ho spoznala uz bol davno rozvedeny nikdy by som si nezacala zo zenatym

zuzu2302
6. jún 2008

muci prve peniaze maju dojst az teraz 20. tak som zvedava... lebo minuly mesiac sme sa konecne dohodli a podpisali zmier... ale on je az po usi v dlhoch, tak neviem, ci ho nezavru nakoniec 😲
no a tazke, zatial mi to vychadza.. dost mi pomahaju rodicia.. aj peniaze som usetrila vybavicke, lebo pomaly vsetko som mala od rodiny.. takze da sa 🙂

mucilienka
6. jún 2008

mimka, moja rec
anka, max suhlas

melory
6. jún 2008

uz som to videla, ale zas ma to velmi potesilo

zuzu2302
6. jún 2008

krajcoanka to nikdy... ja som chcela 🙂 mat taku krasnu babiku

mimmka teraz uz viem.. ale predtym som mala zaslepene oci.. vies ta LASKA 😒

monkula to su presne moje slova 😀 😀

mucilienka
6. jún 2008

zuzu a byvas v meste, ci na dedine? na dedine je podla mna stale tazsie zit slobodnym maminam ako v meste...
monkula cauko!
janka, uz chapem vsetko..

monkula
6. jún 2008

Ahoj Majka...
Zuzu a nie sú pravdivé? 😀

zuzu2302
6. jún 2008

muci byvam v meste... na dedine si to aj viem predstavit ale nie v byte 😉

zuzu2302
6. jún 2008

monkula su, ved preto pisem, ze si mi to z jazyka zobrala 😀

mucilienka
6. jún 2008

zuzu mas moje sympatie, drzim palce 😉

zuzu2302
6. jún 2008

muci dakujem .. ale moj sen bol trosku iny.. nieco ako ty.. .jeden chlap.. prvy a posledny 🙂

mucilienka
6. jún 2008

zuzu, tak ale ja nemam s cim porovnavat.. 😀 to je nevyhoda 😀

mimmka
6. jún 2008

monkula, súhlasím 😉
kraj, video je super.... 😉
jani, ja som sa tak tiež sklamala, ešte ako slobodná som sa zalúbila a potom som zistila, že je ženatý, no tak veľmi to tajil... a samozrejme za všetko vinil svoju ženu, veď čo už aj mal iné robiť 😒

krajcoanka
6. jún 2008

muci, buď rada!

zuzu2302
6. jún 2008

muci 😀 tak to by mi vtedy este nevadilo... ale teraz ano 🙂 ak mam pravdu povedat.. ta obdivujem zato, ze si to tak vydrzala 🙂 aj tvoj manzel je na tom podobne ako ty?

mimmka
6. jún 2008

muci, nevadí, len tak ďalej... 😉
zuzu, aj tak máš môj obdiv, ja by som to asi nezvládla, aj keď je pravda, že s jedným dieťaťom sa to ešte dá, ak je podpora, ale horšie je to keď je ich viacej.... 😒

mucilienka
6. jún 2008

zuzu, hej, my sme taky "panensky" neposkvrneny jeden pre druheho...
mimka a prisla si na to vcas, ze je zenaty? to podla mna da sakra namahu hrat na dvoje husle a este to aj utajit...

zuzu2302
6. jún 2008

muci.. jeeeej.. to je ako z ropravky.. zavidim ti 🙂 ci pana som nemyslela, ze take nieco este existuje.. mne sa to tak strasne paci, ked su takto dvaja spolu 🙂 vam fest drzim palce... 😅 😀 a spoznali ste sa kedy? kolko si mala rokov?

jankatt
6. jún 2008

mimmka takych som poznala zenaty a este mal frajerku a milenku a najhorsia bola zena