Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

sylverka
9. jún 2008

TAkže 98 - 56- 90- to sú ideálne miery

sylverka
9. jún 2008

zuzu zatipuj aj mne 😎

zuzu2302
9. jún 2008

sylverka, ze to nemyslis vazne?? take velke? ze 98???????? 😲 😲 😲 😲

mucilienka
9. jún 2008

zuzu aj mne zatipuj....

sylverka
9. jún 2008

hej ja chcem byť sexi kosť ale táram asi by ma od nich bolel chrbát tak 90-56-90

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, ja mam 98, a nema velke dudy.. no kojim...

zuzu2302
9. jún 2008

sylverka teba uz viem, tak to sa nepocita.. teba som si nevedela tipnut

muci a teba.. no mas okuliare a taku mini foto, ze by som tipla aj 23 ako ja 😎

minkak
9. jún 2008

zuzu ani neviem ci si ma potesila ja sa este stara necitim-aj tak my vsetci stale hovoria ze vypadam rovnako,ze sa nemenim
ked som mala 16 -20vstci si mysleli ,ze mam uz 20 to ma ohromne vtedy tesilo- a potom po 20 sa vacsinou vsetci trafili takze to ma tesi v podstate tiez

sylverka
9. jún 2008

ja tiež kojím ale radšej sa nemerám lebo by som sa zlakla som katastófa dúfam že začnej už chudnúť lebo som si dnes objednala sexi plavušky

zuzu2302
9. jún 2008

muci, akoze 23 je VELA??!! 😲

sylverka
9. jún 2008

zuzu len skús poteš ma v túto nočnú hodinu /tipuj do 22/

zuzu2302
9. jún 2008

jaj.. sorry.. ja uz nevidim pre oci... som sa sekla.. im sooorrry ☹

mucilienka
9. jún 2008

zuzu, co pijes? mas to u mna...pridaj k tym 23 este 5

sylverka, ja si to chudnutie slubujem uz 19 mesiacov, odkedy sa mala narodila a furt to nejde.. ale ked to nejdeeee, tak to nejdeeeeeeeeee 😀

zuzu2302
9. jún 2008

sylverka... tak teba si tipnem na 21 ?? (spokojna?)

minkak
9. jún 2008

muciiiii 😀 😀 😀

zuzu2302
9. jún 2008

muci .. robim si ocko 😀 ale idem ja uz haji.. bruuu u

sylverka
9. jún 2008

no dakujem to si ma potešila muci davam si čaj na chudnutie ale asi si len doplňam pitný režim pretože vôbec nezaberá keby som bola v amerike dám ich k súdu a vysudim veľké peniaze a kúpim si posilku

mucilienka
9. jún 2008

zuzu, dobruuuu 😉

ja si robim prave zoznam, co chcem zajtra vybavit.. bo co nenapisem nemam...

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, ja chcem zadovazit eliptical.. slubujem si od toho tu postavicku 18-tky... 😀

minkak
9. jún 2008

zuzu dobruuu

sylverka
9. jún 2008

čo to je niaký cvičešbný stroj obozmám ma o tom _?

sylverka
9. jún 2008

Zuzu aj ja ti želám dobrú nôcku

minkak
9. jún 2008

a kde je anka??

sylverka
9. jún 2008

toto si zadovážila moja švagriná na civčenie ešte pred dvoma rokmi a teraz na to zkladájú vyzlečené veci zo seba taký nemý sluha ale držím palčeky dúfam že sa ti to podarí 🙂

mucilienka
9. jún 2008

sylverka, to mi ani nehovor.. vies ake mam ja s tymto strojom plany? inak, to by bol trosku drahy nemy sluha... to by mi nepreslo 🤐 😲 😅 😔

sylverka
9. jún 2008

dakujem za link objavila som tam suiš korčule ružovo biele dúfam že prehovorí manžela no to viš materksá je chudobná a korčulky stoja 1600 no uvidíme ale trochu sa bojí na kokieskových so ešte nechodila iba na takých komunistických červených kovových

minkak
9. jún 2008

no muci drziim palce nasi maju tiez ale len taky mensi steper a maju aj rotoped ,aj redor a este vselico dalsie-co uz si nespomeniem ani nazvy ,ale ked som tam este byvala tak som sa tiez k nicomu nedonutila 🙂

drzkam palculiky-len uz moc nevymyslaj ved si kocicka 🙂

sylverka
9. jún 2008

chýba mi tam v slovku supiš p a prehovorím materská už asi nevidím či čo

krajcoanka
9. jún 2008

riešim sesternicinu kupelku.
inak muci, niesi morbidna, ja som to tak napisala, len som zabudla dať smajlika 🙂 .Nerobím si zo svokra posmech, len som to tak trepla, človek nemôže byť stale vážny