Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maja22
11. jún 2008

ona sa z toho normálne vytešuje, ako nás drží v napätí.. 😀 😀 😝

monkula
11. jún 2008

ja si myslím, že mala úplne normálny deň, len nás chce ponaťahovať... 😀

sestri
11. jún 2008

majka...ty chodíš aj medzi novozámčanky...

sestri
11. jún 2008

kočky...vysvetlite mi ako zvládate deň,keď ste tu niekedy aj do rána...mne sa už teraz krížia oči.

mamartinka
11. jún 2008

a kde mame dnes krajcoanku?zasa pre istotu vypeka dnes chlieb?

maja22
11. jún 2008

mon ďakujeme
sestri - áno

musím uspať malého...

mamartinka
11. jún 2008

no ja koncim.idem spat.krajcoi nikde monkula kostuje jedlo na dovci.tak dobru nocku.majte sa a nepopiste toho vela nech vas zajtra stihnem precitat.

maja22
11. jún 2008

hotovo, som späť...

monkula
11. jún 2008

aj moja nádhera zaspáva... 😀
Maťka, nemkoštujem, vypadol mi signál...

sestri
11. jún 2008

mňa odchytil manžel v kúpeľni 😀 ...ani za svet ho neviem nahovoriť na druhé bábo. ☹

mamartinka
11. jún 2008

to co su za tycinky?myslis ze aj tuna by sa dali dostat kedze tu lidl mame?

sestri
11. jún 2008

vidím.že som vás asi odstrašila...tak sovičkujte...ja idem ráno do roboty...dobrú noc vám prajem. 😵

krajcoanka
11. jún 2008

ahojte všetky sovulky! 😉 🙂

minkak
11. jún 2008

ajojte babulky ja som bola chvilku mimo ,ale moc ste napopisali -neprisli ste na vhodnu temu alebo uz buvkate?

krajcoanka
11. jún 2008

tak ja som dozavarala čerešne, upiekla čerešnový koláč a ešte stale brusim tu stoličku, ale tento tyždeň ju planujem dokončiť. 😀

krajcoanka
11. jún 2008

a vy čo ste dnes robkali?

minkak
11. jún 2008

anka ty si sikulka,stale nieco-a co detuence ako?

krajcoanka
11. jún 2008

dtičky dobre. Dnes spali poobede normalne až 2 hodiny. Preto som aj dačo stihla.No a ked došiel manžo z prace, tak ich varoval chvilku a ja som brusila tu stoličku.Inak je aj v albume 😀 😀

krajcoanka
11. jún 2008

okrem teba Mirka tu už nikto nieje?

minkak
11. jún 2008

anka ja neviem ,ja som tu nebola skoro hod.a pol-ale asi nie,vyzera to tak

krajcoanka
11. jún 2008

no , teraz som vyťahovala tie kompoty.
Včera sa mi Lubko pocikal do ocinovej postele 😝 (ked som sa osprchovala došla som a už bolo neskoro)a rano zase do svojej.Muž ho budil ked išiel do prace aby sa vycikal a nechcel a ked zaspal, tak sa pocikal 😝 .Takže dnes som zase prala. 😝 Učí sa bez plienky a dnes mi manžel hovoril že mu mam dať plienku. Som mu hovorila že už sa musí naučiť bez plienky spavať,že už je velky chlapec. On by mu bol schopný dať zase plienku, len aby s nim nemal robotu 😠 😠 😠

minkak
11. jún 2008

anka aj my sa trapime...najskor sa mala pytala stale aj ked nebolo treba lebo sa jej zapacilo na velkom WC...
na serblik aj zabudla...
ale potom ju to omrzelo a zacal robit mlacky...no radost,tak som jej dala chvilku pauzu-nutit ju nechcem
no a teraz zase po par dnoch skusame tak je to tak na pol

jankatt
11. jún 2008

hu hu ahojte sovicky

krajcoanka
11. jún 2008

ahoj jani!
mirka, no ano to je super že ju učíš už teraz. Lubko sa mi naučil na nočník po 2. narodkach a teraz ho chcem naučiť byť bez plenky aj v noci. On sa rýchlo učí, len nema rad zmeny 😖

minkak
11. jún 2008

ahoj janka!
ona je zvyknuta na nocnik ,preto ju teraz tak zaujalo WC
do poadne v 7 mes.chcela od nas dr.moc tak som ju posadila na nocnik a bolo ,odvtedy sme ju tam davali aspon kazdy vecer

krajcoanka
11. jún 2008

tak to je snim kamaratka 😀

minkak
11. jún 2008

no to ano dnes s nim behala po celom byte ma to taku zabicku a medzi jej prvymi slovkami bola zaba
tak mame tych ziab dost.... 😀

jankatt
11. jún 2008

moja si na neho sadne ale spravit don nieco tak to nie

krajcoanka
11. jún 2008

jani, šak ona do toho pride. Mojej sestry maly ma 3 1/2 roka a až teraz začal kakať do nočnika.Skorej sa mu nechcelo.

krajcoanka
11. jún 2008

no ja pôjdem, lebo dnes som akasi unavená po všetkích tych mojich aktivitách 😀
prajem vam dobru nocku