Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maca793
15. júl 2008

ahojte, tak som len kukla, večer sa stavím a dúfam, že nás tu bude viac 😉

maca793
15. júl 2008

no tak ako vidím, tak tu nie ste ani neklebetíte ☹

krajcoanka
16. júl 2008

sovule,ifri,maja,mamartinka,uhli....kde ste? 😕

malaskoricka
16. júl 2008

bre ranko sovičky ešte nevyliezli?? 🙂

horallka
16. júl 2008

nočné sovičky ešte len začínajú
pred desiatou sa to ani neráta.

emily333
16. júl 2008

ahojte sovicky ako sa mate? 😎

horallka
16. júl 2008

Sovičky asi zaspali
Alebo dospávajú. Sovičky, húúú, kde ste?

monkula
16. júl 2008

harali, tu sooom, aj so svojou mini sovičkou 😀

horallka
16. júl 2008

sme tu asi len my dve

monkula
16. júl 2008

tiež mám ten pocit..
Ako sa máš? Martinko spinká? Krááásne meno, aj ja som chcela Martinka ,ale neprešlo m ito

horallka
16. júl 2008

Ahoj Monkula,
ja som chcela Davidka- a neprešlo mi to. 😒 A tebe Chiara Christine prešla?
Práve dováram na sporáku hŕstkovú polievku
A potom sa chcem ešte venovať bohumilej činnosti- žehleniu-
Martinko spinká. ;-

monkula
16. júl 2008

Vidíš, prešla... ja som chcela Chiarku hádam od 14., poto mto dala haršányová a tak si každý myslí, že to po nej.... 😖 😖 a MM cchel kristínku, tak so mto takto skĺbila....
na hŕstkovú polievku zháňam recept, dáš? 🙂 bo ja také teľa na polievky, ešte aj šošovicovú s párkom dokašlem 😅 😅

horallka
16. júl 2008

Na Haršányovú sa už aj zabudlo- tak si kľudne mohla dať po nej. Aj kamarátka má Chiaru - celkom pekné meno.
Tak na hŕstkovú - nič jednoduchšie:
Dáš do hrnca variť za hrsť fazule - tú najprv na noc namočíš do vody, nech odmäkne, a s ňou krúpy. To keď sa trochu povarí, prihodíš za hrsť hrachu, potom za hrsť šošovice, potom na kolieska pokrájanú mrkvu a petržlen a na koniec ostrúhaš na kocky cca štyri stredne veľké zemiaky- podľa toho, pre koľkých varíš. Tento recept je tak na dva litre. No a nakoniec dorobíš zápražku z cibule plus červená paprika a múka, rozriediš vodou a šup s tým do hrnca. A keď nebudeš mať zeleninu, namiesto nej môžeš na zapraženej cibuli trochu opražiť klobásku a dať to do hrnca.

Poznáš to - fantázii sa medze nekladú. Ináč, by som ju nemala jesť - ale varím pre dcéru a muža- oni si dajú. Chcem to mať z krku ešte dnes, lebo zajtra sa chystám s malým lobzovať po meste- tak nech nestojím celé doobedie zas pri sporáku

monkula
16. júl 2008

a videla som v obchodoch predávajú už v šáčku nahŕstkované všetko... 😀

horallka
16. júl 2008

Ale ja radšej varím po svojom - teda pridávam a pridávam a experimentujem a experimentujem - len nič sáčkované - chi- Mám k tomu nedôveru- čo tam nahádžu a samé éčka.Ale už som dovarila- mala by som sa pobrať žehliť- ale sa mi nechce. Radšej tu budem kvendžať a vypisovať. Drahý je služobne mimo, tak ma nemá kto ťahať do postele- he

krajcoanka
18. júl 2008

je tu nieaka sova? Nieako ste prestali chodiť ☹

maca793
19. júl 2008

ahojte ešte spíte? 😲

maca793
19. júl 2008

takže sa tu lúčim idem spať zajtra idem do roboty, lebo toho dnes bolo strašne veľa a nestíhala som. ahojte pajte pa 😉

krajcoanka
22. júl 2008

hu, hu , hu sovulky!kde ste schované?

horallka
22. júl 2008

neviem, kde sa podeli všetky sovičky a všetky diskutujúce sovičky a všetky nespavé sovičky....že by varili pre svojich mužíkov? 😝

uhlikova09
23. júl 2008

Ahojte sovičky,dlho som tu nebola,po nociach nekonikujem ale pozeram telku tak preto pišem teraz 😀

ma_se
23. júl 2008

alebo dovolenkuju 😀

krajcoanka
24. júl 2008

ahojte!
je tu nieaka sova na pokec? 😀

horallka
24. júl 2008

neviem kde vsetky sovy lietajú, ale keď sem prídem, nikoho tu niet

minkak
25. júl 2008

ahojte babulky 😵 ,ja som sa tu veru tiez davno neukazala ,ako sa mate?
anka co davidko ako sa ma?

jankatt
25. júl 2008

ahojte sovy je tu este niekto

martinka16
25. júl 2008

HAlooooooooooooo este tu huhuka nejaka ta sovicka???Kto nemoze spat sem sa....

jankatt
25. júl 2008

ja som este tuuuuuuu

martinka16
25. júl 2008

ahoj janka aky ste mali dnes den s Nisol?

jankatt
25. júl 2008

celkom sa dalo boli sme u nasich na dome a mala tam aj zostala lebo rano ide s mamu na chatu a vy ste sa mali ako