Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

monkula
10. okt 2009

mirka, my sme si ho doniesli z rakúska, tam stojí okolo 11 €... no a v taliansku stojí od 9 € pol litrová fľaša, nie ta krpatá, čo majú tu.... 😉 na dovolenke v IT sme vydudlai každý večer jednu fľašu traja.... ja, MM a sestra... tá išla hore do izby po štyroch 😀 😀 a najlepšie je, že na druhý deň ani nevieš, že si večer pila... 😉

hasleerka
10. okt 2009

mirka no klasický bavorák, len kedže sme vraj prehrali tak nebudete oslavovať ale smútiť

diabolskú svokru som už videla, to sa mi páčilo

monkula to je dobré, to vyskúšam 😀

mirka099
10. okt 2009

ahaaa.. uz mi zapalilo 😀
tak to aby som si zohnala znameho z Italie 😅 ked som to prvy krat pila, som sa zaprisahala ze ine uz nebudem 😀
naozaj je to kvalita, som dostala slinu...

zacina sa tu zaujimava debata... maly pred chvilkou bol hore, asi tak skoro nezaspi... tak ak sa uz neozvem... viete preco 😒

hasleerka
10. okt 2009

tak to je potom dobré pitíčko ... sťahujem sa do talianska 😀 😀 😀

mirka099
10. okt 2009

ked uz aj hned nie stahovanie, aspon vies co si mas pytat k sviatkom 😉
ozaj uz si si kupila tie sluchátka?

monkula
10. okt 2009

aj moja krpatá vyliezla aj s perinou.... 😀
aj ja som si to povedala.... 😀 😀 normálne som dostala chuť.... asi si pôjdem do mrazničky uliať.... mám aj skúmavku na Jägra 😀

mirka099
10. okt 2009

haloo? este si tu monkula? tak ako dobre padol frtanik? 😅
a mala ako? je uz aj s perinkou na spravnom mieste? 😀

monkula
10. okt 2009

hej, ešte tu straším... nenaliala som si.... nerada pijem sama... Chiara tu sedí a pozerá reklamy..... pôjde spať so mnou o chvíľku... len čakáme na tatina...

mirka099
10. okt 2009

ja uz pojdem... maleho rusim tukanim do klavesov... vazne rozmyslam o novej 😠
tak bru noc

hasleerka
11. okt 2009

hu hu huuuu .... mirka ešte som sa k tým sluchátkám nedostala

adulikka
11. okt 2009

hu hu huuu ja som ešte tu

hasleerka
12. okt 2009

no teda a včera sem nikto neprišiel poklábosiť

hasleerka
13. okt 2009

hu hu hu ... sovičky spinkajú???

johnie
13. okt 2009

ahojte, spinkate?
ja som dnes trocha potiahla ale uz mam dost.
dnes som nasla malej v ustach celkom nove dva zubky schovane vzadu, ze ako jej rastu smiesne ale uz mame 8.
este kuknem mafstory a idem pod duchny.. 😀

hasleerka
19. okt 2009

no dievčence kdeže ste všetky, vari už posunuli čas????

adulikka
22. okt 2009

ahojte je tu dnes niekto ?

hasleerka
22. okt 2009

jéj ja že už v tejto téme končíme ... čau adulikka

blazka24
22. okt 2009

dievčatá nechce sa mi spať a tak idem otravovať aj túto skupinku ľudí - čo tu porábate?

hasleerka
22. okt 2009

blazka ahoj ... ja tu ešte chvíľu budem ... ale pomaly sa oči zavierajú tak pôjdem haji

blazka24
22. okt 2009

haslerka tak mne drichmenzi nie a nie, včera do druhej som upratovala a dnes sme s malým spali doobeda aj poobede a terazky čumákujem do kompu ..........

hasleerka
22. okt 2009

jáj ja ked som bola pri staršej doma, veru sme riadne aj my pospinkali doobeda, vtedy som ešte nemala PC tak som aj do dvoch štrikovala ... teraz sa mi už toľko nechce byť hore, ráno vstávať, vychystať ich do školy a škôlky ... užívaj si to 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blazka24
22. okt 2009

haslerka tak neviem dokedy si to užijem a čo sa týka štrikovania, pri mojej šikovnosti by to nešlo, ja som v puberte ihlice ohla lebo otec ma chcel prinútiť robiť domáce ženské práce a nie sa zaujímať o chalanské veci - hold nevyšlo mu to 😀

fidka si vítaná len neviem či tu budeme len dve samé..........

hasleerka
22. okt 2009

fidka ahoj ... ešte tu chvíľu budem s vami ... no ja som zas bola šikulka na ručné práce, som si aj sama šila ... len teraz už na to nemám kedy

a ked máš malého dobrého teraz, bude isto stále

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blazka24
22. okt 2009

haslerka malý sa začína meniť už nie je to zlatíčko čo prespalo päť hodín ☹

fidka domáca pani zo mna tiež nebude a teraz som tak unavená že keby špina so mnou začala komunikovať tak mi je to jedno a bordel v byte mi je niekde.........

dievčatá idem hodiť facana do paplona nejak mám unavené oči, to som tu celé dni neni a potom sa predávkujem 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
23. okt 2009

fidka ja že si už odišla ... a kde si robila???

pancake
24. okt 2009

baby potrebujem kecat. a MM je s kamosmi vonku. nechce sa mi spat. najde sa niekto alebo si mam ist umyt zuby... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝