Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

hasleerka
24. okt 2009

joj ale ste sa rozpísali, som sa zabudla na bazáre ... mm je už v posteli a drichme ... pancake ho aj mne recept na dobrý šalát ... ja viem robiť s krabích tyčiniek

adulikka
24. okt 2009

hej hod zajtra...vlastne dnes vyskúšame

pancake
24. okt 2009

tak idem . zajta mudrejsie
uz nie je co pit, ani jest.... vsetko som pozrala a mozem ist sapat. len pre mna taka novinka ze prvy krat po piatich rokocch spim bez partnera ale za to naviac mam vedla v detaskej izbe smolka nashol. 😔

adu a ty co ides robit

pancake
24. okt 2009

psorry za tu slovencinu ale ja po sebe nepozeream co pisem. az ked uz to je ,,na ostro,, 😝 😝 😝 😝 😝 😝

adulikka
24. okt 2009

ja ešte kukném net...MM počkám naňho kuká telku

adulikka
24. okt 2009

že zajtra...ved už je vlastne zajtra

pancake
24. okt 2009

tak mate krasnu sobotu.
ja idem zatra robit spaniellkych vtackov z kuracieho masa a karfiolovu polievku s krupicovymi /maslovymi/ halusakami ale teraz idem do duchen 😝 😝 😝 😝
tak cauko. no skoda ze sme nepokecali. ale hadam na budce.pa

adulikka
24. okt 2009

no aj ja idem robiť karfiolovú polievku s krupicovými haluškami...čo si mi prečítala myšlienky ?

španielských vtáčkov som veru ešte z kuracieho mäsa nerobila...ale môže to byť mnam

hasleerka
24. okt 2009

no ja idem tiež pomaly do tých duchien, bude sa dobre drichmať lebo sú prezlečené ... ja som včera naložila mäsko do pácu, tak dnes k obedu už len budeme vysmážať ... a asi zemiačky v trúbe k tomu upečiem .. dobrú nôcku

adulikka
24. okt 2009

no tak sa majte a dobrú noc

monkula
24. okt 2009

ja len rýchlo, Minkak už porodila.... Má dcérky, volahú sa Vieroslava a Soňa.....
Miruška, teším sa na fotky a blahoželáme....

hasleerka
24. okt 2009

jéj monkula super dík a info ... dúfam že sú všetky tri v poriadku ... moooooooooooc blahoželáme

hasleerka
30. okt 2009

a tu už nikto nechodí?? ☹

mirka099
30. okt 2009

hasleerka ahoj.. veru davno som tu nebola.. po veceroch som sa pustila do kniziek, citam ich do druhej tretej 😅

monkula
30. okt 2009

hu hu huuu...

adulikka
30. okt 2009

ahojte ja som tu ešte tiež

monkula
30. okt 2009

aký máš?

lilly21
24. mar 2010

hellou 🙂
kto sa prida, nech tu nie som kazdy vecer sama??

lilly21
24. mar 2010

nikto?? ☹

lilly21
29. mar 2010

pokus cislo dva....

minkak
8. apr 2010

Ahojte kocky,tak som tu po 100 rokoch zabludila 😀 Ale sledujem,ze aj Vy ste tu dlho neboli. 😲
Neverim normalne,ze som tu tak dlho nebola ☹ to vsetko ten FB!!!! 😀
Monkula dodatocne dakujeeeeeem 😵 Ty si tu takto pekne podala info,no zlata si 😵 odkial si vedela?

hasleerka
15. júl 2012

no čo nočné sovy, ešte stále ste nimi ... ja už veru nemám kedy, odkedy chodím do práce...