Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

elise
30. mar 2008

ale nezahúka takže je len polovičný 😀

uhlikova09
30. mar 2008

no v tom mas pravdu :D

elise
30. mar 2008

dnes bol lukasko tak zmorený že zaspinkal vo svojej postielke bez akýchkolvek protestov 😵

uhlikova09
30. mar 2008

a spi ti aj cez den?

elise
30. mar 2008

cez den maximálne hodinu a pol (večšinou iba 30 minút) doobeda a hodinku poobede inak je celý den aktívny ako duracelky 😀 uhli a vy ako spinkáte?

uhlikova09
30. mar 2008

no rano vstane okolo tej šiestej,zvykol spat dlhsie ale neviem co sa porobilo a potom zaspi poobede ked sa naje maximalne na tu hodinku a potom vystraja az do vecera 🙂

uhlikova09
30. mar 2008

ta sovicky kde ste ?huuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😕

elise
30. mar 2008

niekedy si tak vzdychnem mať tak malého energiu tak všetko vy som hravo zvládala 🙂

uhlikova09
30. mar 2008

juj mi nieco vrav o tom,ja uz ani neviem ako zijem

elise
30. mar 2008

sovičky spíte už? huhuuuuuu hu huuuuuuuu 😕

uhlikova09
30. mar 2008

tu som huhuuuuuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuu

elise
30. mar 2008

uhli ja sa nenormálne teším ked pôjdeme s malým do zoo do bojníc plánujem ked tam budú tie strašidlá aj na zámok ale neviem či to bude skoro pre malého? čo myslíš zvieratká on miluje tak si myslím že by sa mu to páčilo a kostýmov sa nebojí

uhlikova09
30. mar 2008

ale hadam sa mu bude pacit,mi tiez chceme ist do zoo ked bude teplejsie ale asi mame najblizsie Spissku novu ves nie?

maja22
30. mar 2008

ahojte, malý sa mi rozplakal viackrát za sebou, tak žalostne, ako keby ho niečo bolelo... možno ho v brušku tlačí.... ☹

uhlikova09
30. mar 2008

juuuj neprijemne a my ze kde si sa to vytratila 😀

elise
30. mar 2008

majka a už spinká? masírkovala si mu bruško? lukaskovi pomáhalo ked som mu srčené nožičky pritlačila k brušku a v smere hodinových ručičiek robila kruh vždy s pritlačením na bruško vtedy sa vyprdkal 😉 to ho väčšinou tlačilo teraz je už v pohode

maja22
30. mar 2008

trochu mám obavy, dnes večer sa mu podarila zjesť z vestičky taká malá plyšová gulička... neviem, ako to urobil, strážili ho svokra so švagrom... tak len dúfam, že mu to v pohode prejde črievkami a nespôsobí mu to nejaké veľké problémy... ☹ ☹ ☹

maja22
30. mar 2008

už spí... snáď až do rána.... 🙂 🙂 🙂

elise
30. mar 2008

majka ak to prehltol tak to vykaká len skontroluj pre istotu plienočku ak to bolo dnes do 24 hodín to bude vonku 😉 pre istotu mu môžeš dať zajtra papať iba kašičky (krupička, mrkvičková zemiaková)tak to pôjde rýchlejšie a bude to vidieť neboj nič mu nebude 😉

uhlikova09
30. mar 2008

no baby ja som minule zbadala ze maly mi vykakal gombik

maja22
30. mar 2008

uhlikova 😀 😀 😀

maja22
30. mar 2008

tak sa už nebojím.... 🙂 🙂 🙂

maja22
30. mar 2008

inak, rada čítam tie perličky našich detičiek... už sa teším, čím raz prispejem ja.... 😀

elise
30. mar 2008

ono môžeme byť ako ostriež a sledovať ich ale neustriehneme ich môj malý má záľubu v stanioloch a v novinovom papieri to dokáže žuuť a ak sa mi to nepodarí vytiahnúť z pusinky že to prehltol tak to nájdem v plienočke na druhý deň al kašičky sa mi osvedčili lepšie zbadám či je to už vonku 😉

uhlikova09
30. mar 2008

no maji to aj ja uz len cakam na tie hlody 😀

elise
30. mar 2008

ja tiež 😀 😀

uhlikova09
30. mar 2008

elise a maly ti chodi na nocnik?

elise
30. mar 2008

šiel prvý a posledný raz ked mal 7 mesiacov aj sa vycikal ale odvtedy ked ho chcem posadiť tak jačí oratu ale rád sa sním hrá 😀 chcem skúsiť tú redukciu na záchodovú dosku lebo sa ťahá knám na záchod, tak uvidím

uhlikova09
30. mar 2008

asi tak podobne sme na tom aj my 😒

elise
30. mar 2008

ja som už začala mať komplexy že nedokážem učiť dieťa na nočník ale vidím že tie detičky ako keby sa to spolu naučili čo majú robiť a robia iba to čo chcú 😀