Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
6. apr 2008

anjelinka kukni sem ak chces a uvidis ako snezilo
http://picasaweb.google.sk/zuzana.radu/AprL2008

ifrimka
autor
6. apr 2008

aha, tak ty si uz isla spat.... tak nic

a je tu este niekto?

anjelinka
6. apr 2008

ifrimka, kukla som 😉 ...aaaa, aj ine fotocky, ak sa nenahnevas...vy ste mali svadbicku 23.juna? ak ano, tak my tiez 23.jun 2007 😀

ifrimka
autor
6. apr 2008

netrep anjelik! to je super 🙂

ifrimka
autor
6. apr 2008

takze zachvilu budete mat vyrocie!!!

a co vravis na ten sneh? a nenahnevam sa pravdaze, ze nie....

anjelinka
6. apr 2008

noooo, ale neviem ako u vas, u nas zrana prsalo, potom aj cez den nas krasne zlialo, az poobede bolo pekne 😅 , krasny den to bol, zatial najkrajsi v nasom zivote...

uz fakt idem, bo manza huci, ze nech idem kukat k nemu TV...alebo na neho...bru nocku 😉

ifrimka
autor
6. apr 2008

my sme mali cely den slnecno, az ma rozbolela hlava, pretoze sme asi 2 hod fotili na slnku....jaj pockaj vlastne vecer okolo 6tej prsalo

anjelinka
6. apr 2008

ten sneh, no, "potesi"...ale je to sila inak.

ifruska, vyrocie budeme mat obe 😀 ...virtualne oslavime spolu...

ja sa odtial asi nevytrepem...tak paaaaa 😵

ifrimka
autor
6. apr 2008

a pozdrav manzela 😉
dobru noc

anjelinka
6. apr 2008

ifri, ja takisto pozdravujem, ze nech chysta sampus, ja som vcera vytiahla manzovi prvykrat od svadby 3 litrovu spissku borovicku co dostal od kamosov na svadbe...ze na krstiny 😉

papa

ifrimka
autor
6. apr 2008

papa

elise
7. apr 2008

hu huuuuuuu dravím vás sovičky aký ste mali dníček? 😉 😉 😉

uhlikova09
7. apr 2008

huhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ahojte 😀

elise
7. apr 2008

hu huuuuu uhli ahojky 😉 😀

uhlikova09
7. apr 2008

ahojky elise ako sa mate aj s Lukaskom?

elise
7. apr 2008

tak pomaly sa začína rozosprávať ale behá ako výchor a martinko ako? už ti bežká sám? náš začal až v 14 mesiacoch 😀

uhlikova09
7. apr 2008

no nas maly zacal ked mal 10 mesiacov,tiez lieta po byte ako najaty ale rozpravat okrem tata a da-to akoze daj nic ine nepovie 🙂

elise
7. apr 2008

uhli lukasko na všetko čo má kolesá a motor hovorí brm brrr tak ovláda skoro všetky slová 😀 😀 😀 inak lampa vie povedať ajík, aj

uhlikova09
7. apr 2008

sranda ja len sa fakt tesim ked uz zacne rozpravat co to budu za hlody,inak nejako nam to tu viazne,babenky uz spia?

elise
7. apr 2008

uhli asi ano ja sa nemôžem odlepiť od piešťaniek 😉 ale anjelik chodí oko lo polnoci 😉 ja za chvílku pôjdem spať tiež zajtra vstávam do práce tak bru nocku a pozdravuj sovičky 😉 😉

ozaj a mon sa tu dlho neukázala nevieš či sa už vrátila?

uhlikova09
7. apr 2008

mon tu bola vcera 😉 a anjelika neviem ci stretnem ci tu budem do polnoci tak sa maj bru nocku ak tu niekto dojde pozdravim papapaaaa 😀

ifrimka
autor
7. apr 2008

zdravimmmm sovy,

ako sa mate?

anjelinka
7. apr 2008

ahojte dievcence...

ifri, uhlicek...ste tu?

anjelinka
7. apr 2008

eliska uz asi odisla, ale ja skor nestiham dojst, kym ulozim manzela 😅 , potom trosku kuk TV a uz je sup ho skoro jedenast...

maja22
7. apr 2008

huhu 🙂
idem piecť, občas sem nakuknem...

anjelinka
7. apr 2008

majka, cawendy 😉 . teraz piect???a co fajneho?

zoya1
7. apr 2008

čaute kočky, ste tu?

maja22
7. apr 2008

mám zamiesené na sladké linecké kolieska a na slané praclíky - ocino má v stredu narodky,nenapadlo mi, čo mu kúpiť, tak mu napečiem... vo štvrtok ide aj s maminou do trenčína na záhradkársku výstavu, nech si po ceste dajú niečo pod zub.. 🙂

anjelinka
7. apr 2008

maji, sikovna si gazdinka teda...ja tiez velmi rada peciem, patricne to na mne aj vidiet 😎 . mna varenie nikdy nebralo, sice, musim niekedy navarit, ale s nechutou, kebyze som mala piect, tak to robim kazdy den.. 😵

zoyi, ahoj 😉

ifrimka
autor
7. apr 2008

majka, sikulka

cau anjelik

cau zoya, teba som tu asi len 1x videla, vitaj spat