Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

anjelinka
8. apr 2008

anka, ved jasne, ze dam vediet, co a ako. ale az vecer, lebo cez den sovy nehukaju 😉

ifrimka
autor
8. apr 2008

anjelik, ako si povedala, pride to vo vhodny cas....my sme sa rozhodli po tom ako na miesto, ktore som chcela dostat zobrali brazilcanku (kt. bola jemne povedane nepracovita a aj tak jej vyprsali po par mesiacoch viza). vtedy som sa nato [pozerala tak, ze sme sa rozhodli mat dieta, lebo nam nebranila kariera, ale dnes sa nato pozeram tak, ze mi nebolo dopriate to miesto preto, aby sa mi narodil jakubko...vsetko ma svoj spravny cas!!!

anjelinka
8. apr 2008

ifrimka, vsetko ma svoje pre a proti. na jednej strane si vravim, ze neprisiel asi este vhodny cas, na strane druhej si poviem, ze je to uz dost dlha doba...ja som si to vobec neuvedomovala, az akosi dnes ma to prepadlo, ze to uz bude rok, pred svadbou sme sa zacali snazit...utieklo to ako voda.

krajcoanka
8. apr 2008

ja huknem aj cez deň, ked treba! 😀

michalag
8. apr 2008

kocky, lucim sa s vami, idem do hajan, lebo nejako na mna dolahla unava 😅

bruuu noc 🙂 😔 😔 😔 😔 😔 😔

krajcoanka
8. apr 2008

anjelinka a ty nemaš tuším ani foto v albume. však hod jednu , dve, try.....fotky! 😉

anjelinka
8. apr 2008

uz sa to tu zacina rozchadzat, tak teda idem aj ja, dobru nocku zelam 😉 , dufam, ze vam zajtra nieco oznamim, teda myslim to, ze som konecne dostala 😅 mrchu. tak sa majte sovicky, huuu.

krajcoanka
8. apr 2008

dobrú michalag, tak to si moc nepobudla. To si taka polosova. 😀

jankatt
8. apr 2008

dobru nocku anjelinka

anjelinka
8. apr 2008

krajci, juj, zajtra uz, ok? sa mi nece teraz hladat....uz idem buvat asi, tak papapapaaaa

anjelinka
8. apr 2008

ahojte anka, majka, janka, ifrimka... 😵

krajcoanka
8. apr 2008

dobru nocku a nezabudni na tie foto!večer kuk! 🙂 😉

krajcoanka
8. apr 2008

kto tu ostal?je tu niekto, alebo som sama?

jankatt
8. apr 2008

ja som este tu nie si sama

krajcoanka
8. apr 2008

ty máš album?

jankatt
8. apr 2008

ano mam

anjelinka
8. apr 2008

som nazad 😀 😀 , je mi tazko na zaludok, este varim cajik... 😉

ifrimka
autor
8. apr 2008

aj ja som este tu...len si popri citam ako pomoct babatkam vybudovat zdravu spankovu rutinu

anjelinka
8. apr 2008

idem teda kym zovrie voda najst dake foto, ale len na chvilu, potom mazem, ok?

ifrimka
autor
8. apr 2008

ahaaa anjelik, je ti tazko na zaludok....pozor zacinam sa tesit

krajcoanka
8. apr 2008

jankatt, ta mala je tuším na teba. a to na kupku otočená chrbtom to si ty? Iná postava! 😉

maja22
8. apr 2008

anjelinka, potom sladké sníčky.... 🙂
aj nám ostatným...
😉

jankatt
8. apr 2008

nie to je svagrina a to je v chorvatsku ja som to vo vode opreta a vedla s malu to je nevlastna svokra

krajcoanka
8. apr 2008

anjel, chod čeknúť ešte pred fotkami, či ti došla "návšteva"! To by bolo radosti, všetky by sme sa tešili!

krajcoanka
8. apr 2008

jankatt,musíš sa viac fotiť s malou, aby si mala načo spom. Ja som dotraz fotila rod. a už otočím foťak na seba a maleho a fotím aj seba, aby som sa nemusela prosiť. 🙂

jankatt
8. apr 2008

mame ich dost len sa mi to nechce davat na konika sestra stale foti ked sme s malu

anjelinka
8. apr 2008

zacina ma boliet brucho, dobre znamenie na navstevu.

idem hadzat foto, momentus. 😉

krajcoanka
8. apr 2008

anjelinka,tuším sme to privolali, no nehovorila som?nadej zomiera posledná. Ja sa už dopredu teším! Ešte ani neviem či to máš z večery alebo fakt "návšteva". 😀

anjelinka
8. apr 2008

foto v albume 😀 , sa nezlaknite...my sme boli aj chudsi 😀 ...pocas chodenia 😕

anka, keby si mala pravdu s tou mrchou...ale zatial nist.

krajcoanka
8. apr 2008

väčšinou sa to rozbieha večer, takže možno budeš vidieť až ráno. 🙂