Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

pipi1211
13. apr 2008

jej jasterica dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 je to taky cert maly 😀 😀 😀

krajcoanka
13. apr 2008

hu, húúúúúúúúúúú, kde ste všetky?

krajcoanka
13. apr 2008

no dnes je tu ozaj pusto! ☹

adelik
13. apr 2008

ahoj krajcoanka..preco este nespis?

krajcoanka
13. apr 2008

ahoj, ja som sa akurát chystala, ked tu nikto nieje-okrem teba samozrejme 🙂 😉

adelik
13. apr 2008

tak uz ides? 🙂

krajcoanka
13. apr 2008

asi, dnes sme boly s deťmi 😒 korčulovať a nieaka som unavená

krajcoanka
13. apr 2008

ty čo si porabala?

adelik
13. apr 2008

tak to ti verim..tak teda dobru noc a pokecame nabuduce..pa

adelik
13. apr 2008

my sme boli s malou na prechadzke..bolo pekne...vies u nas na orave chytit slnecny den je rarita
😀

krajcoanka
13. apr 2008

ok , dobru 😉

adelik
13. apr 2008

akosi sa nam nechce to zabalit,co?

krajcoanka
13. apr 2008

ale zato mate dobrý vzduch 🙂

krajcoanka
14. apr 2008

hu, húúúúúú, je tu už niekto?
Ja idem robiť deťúrence 😉

krajcoanka
14. apr 2008

hu , húúúúúúúúúúúúúúú. manžel mi dal ešte 15 minút 😀

rinuska
14. apr 2008

huhuhuhuhuhuhuhu , len ja

krajcoanka
14. apr 2008

ahoj, čo si dnes porábala?

rinuska
14. apr 2008

Dnes som bola s mužíkom na výjazd - niečo som si nakúpila , porechádzala som sa , muž mal malého v nosiči , tak so konečene nemusela tlačiť kočík. Trochu som upratovala , veeeeľa jedla ako vždy , potom som šla von s malým , trochu som sa učila so starším a taaaak..... ako vždy - žiadne vzrúúúšo a ty???

elise
14. apr 2008

hu huuuuuu mala som pár dní absenciu to viete unava z práce máme toho dosť ale dnes tu chvíľku pohúkam 😀

rinuska
14. apr 2008

ahoj elise , čo je u vás nového?? Stále snažilkuješ? Ja nie , zatiaľ , rozum mi bráni 😀

elise
14. apr 2008

ahoj rinuska teraz máme chvíľku pauzu teda pol roka lebo musíme zamakať v práci a čo to si ušetriť ale budúci rok začíname a vy už nie? dievčatko láka teda mna určite stále 😉

krajcoanka
14. apr 2008

Ahoj Eise, postrádali sme ťa.

Rinuš, si šikulka, že sa stíhať ešte aj učiť s malým.
Ja som ryľovala v zahrade a potom sme s mužom naťahovali taký malý plot. Takže nič moc. Malý sa stále pýta na ruky takže fakt nič neporobím. 😠 😖 😢

rinuska
14. apr 2008

dievčatko láka , ale ked nebude , tak nebudem nadšená , keby som si bola istá , že bude tak do toho idem , ale naozaj len kvôli dievčatku a nie kvôli tretiemu dieťaťu

krajcoanka
14. apr 2008

rinuš, aj ja mám dvoch chlapov 🙂 a v lete chceme zarobiť babu 🙂 😉

elise
14. apr 2008

rinuška vraj po siedmich rokoch sa mení krv a vtedy po poslednom chlapovi treba vyčkať 7 rokov🙂 neviem či je to pravda ale švagriná to takto má-)
ahojky anka ja som len občas prečítala čo píšete a potom hrrrr do práce🙂

rinuska
14. apr 2008

Krajco , mne sa všetko kopí , tiež nič nestíham , lebo malý vyžaduje stále viac pozornosti a to učenie , to je skôr taký vietor v izbe , nabehnem , dovadím sa , upozorním , trvá to asi 5 min. , Jergi už je vycvičený , takže len sem tam nejaká kontrola 😀

krajcoanka
14. apr 2008

rinuš, nápodobne. Idem ich dať do pyžama, lebo už ma tu muž buzeruje 😖

rinuska
14. apr 2008

cauko, cauko aj ja idem , lebo už tu edím dlho a robota mi zas stojí - neviem čo sa potom sťažujem 😒

jasterica
14. apr 2008

huhuhu,babyyyy 😉

krajco,ako to,ze nas opustas...? 😀 ty sova najnocnejsia... 😀 ale naco ti pyzamo,ked idete zarabat...? 😀 prijemne erotikos-romantikos chvilky 😉

ifrimka
autor
14. apr 2008

caute baby, ako sa mate?