Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

jasterica
16. apr 2008

maja,ja to ani nesledujem...da sa? 🙂

elise
16. apr 2008

ja sledujem len ordináciu🙂

maja22
16. apr 2008

jašterička, celkom to ujde... občas je to aj vtipné.... ja sledujem ordináciu aj panelák... teší ma, keď sa na Sk točia seriály.... ale už som tu raz spomínala, že vzťahy v nich moc komplikujú... na šťastnej rodine asi nie je nič zaujímavé... 🙂 🙂 🙂

elise
16. apr 2008

majka pravda 🙂 majuška a mareček ako? kolko máte zubkov?

maja22
16. apr 2008

elise, netuším, lebo vonku nie je ešte ani jeden 😀 😀 😀

elise
16. apr 2008

majuškamalému začal prvý zub ked mal 10 mesiacov dokonca kamoškym brácho mal prvý zub v 14 tak má čas🙂 nám idú stoličky lebo si všetko strká do pusinky až do zadu k stoličkám, je nervozny...🙂 ale dá sa to zvládnuť

maja22
16. apr 2008

dnes ho očkovali - doobidvoch nožičiek - prevenar a hexa.... o piatej plakal, niečo ho bolelo, nevedela som, či bruško, alebo tie nožičky, ale keďže doteraz každé očkovanie oteplotoval, dala som mu hneď panadol baby...

maja22
16. apr 2008

Elise, pozerala som si tvoj fotoalbum 🙂 Nechceš tam pridať nejaké aktuálne foto, Lukáško je asi už väčší, alebo sa mýlim? 🙂 🙂 🙂

krajcoanka
16. apr 2008

Ahojte všetky! 😀

melory
16. apr 2008

😀 zas nie a nie spat

krajcoanka
16. apr 2008

ahoj melory, to ako ty nemôžeš spať? 😀

Maji, dávala si mu studené obklady na to kde ho očkovali? Nám to Dr. kázala a ešte sme to masírovali-mal tam takú hrču.

Jašter, ano spomínala som tvoju masku 😀 😀 😀 .Aj teraz máš? Ja si dávam len raz do mesiaca 😝 -nemám nato čas-ked som na koňovi 😀 😀 😀 .žartujem (s tým koňom). Večer som unavená, ale to tie deťurence.

krajcoanka
16. apr 2008

Predstavte si že som tu- na MK našla priateľku, ktorá žije v Irsku 🙂 Má bábo a v máji dojde na SK.Sila, že? 🙂

melory
16. apr 2008

krajca to je pekne.
mna si tu nasla kamoska ked som otehotnela...ani hovorit som jej nemusela

krajcoanka
16. apr 2008

melory vedeli ste o sebe, že tu chodíte? Ja som vôbec nevedela že ona je v MK.Dokonca som ju ani nepoznala-zmenila sa po pôrode. Je taka mamina(nemyslím teraz proporcie). Ja som z toho uplne na vetvy 😀

krajcoanka
16. apr 2008

A čo oststné sovuľky nám pospali? 😀

melory
16. apr 2008

krajca pozname sa osobne a aj sa navstevujeme, ale nevedela som, ze je MK, ja ako mi test ukazal tehu som sla na net a vytukala tehu a vysla mi tato stranka. a uz to bolo, zrazu odpoved od nej...tiez mi trvalo sa zorientovat, ale bola som stastna.

krajcoanka
16. apr 2008

hu, húúúúúúú kde ste všetky?čo ste sa ma zlakli?vždy ked dojdem tak všetky stíchnete 😕

jankatt
16. apr 2008

ähojte

krajcoanka
16. apr 2008

ahoj, jani, no čo podarilo sa? 😉

jankatt
16. apr 2008

uz to ide 🙂

krajcoanka
16. apr 2008

čo vám všetkím blbne komp?

maja22
16. apr 2008

ahoj anka, ja som tu lietala po všelijakých iných stránkach 🙂 🙂

melory
16. apr 2008

maja ze ty niesi vo viere....sa cudujem kocka.

maja22
16. apr 2008

melory, už som bola 😀 😀 😀 😀

melory
16. apr 2008

kukam, ale no co- nieco nove vymyslime 🙂

krajcoanka
16. apr 2008

ahoj maji, písala mi ifri, že sa sem už dva dni nemôže dostať 😖

maja22
16. apr 2008

a prečo?

mel, na tvoju radu som si kúpila hnedú špirálu na mihalnice... celkom ujde - dnes ju mám prvýkrát 🙂 🙂 🙂 ale nemám rada odličovanie, štípu ma oči, tak uvidím, čo dnes - po tak veeeeeeeeeeeeeľmi dlhom čase...

maja22
16. apr 2008

a s tým šatstvom - do TT asi nepôjdem, tento víkend robím u nás zbierku a dohodla som s Majákom v Zlatých Moravciach, že si po to prídu.... tak uvidím....
inak, dlho si sa v tejto téme neukázala... 🙂

krajcoanka
16. apr 2008

nejde jej odoslať príspevky. 😖

A mám vás všetkích pozdravovať! 🙂

jankatt
16. apr 2008

aj mne to obcas robi