Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

rinuska
18. apr 2008

tak sorry uhlik 😀 , už ste zdraví??
ifri , nemôžeš sem chodiť skôr??

uhlikova09
18. apr 2008

este nie boli sme na kontrole a dala mu este nejake lieky lebo stale soplikujeme ☹

rinuska
18. apr 2008

my sme mali v noci záchvat laryngitíde , sme behali po pohotovosti , ale už je dobre

rinuska
18. apr 2008

laryngitídy 😅

krajcoanka
18. apr 2008

ahojte sovuľky!
rinuš čo je ta llaryn....? 🙂

rinuska
18. apr 2008

akútny zápal hrtanu , dáš dieťa zdravé spať a v noci sa ti zobudí s príšerným štekavým kašlom a môže sa aj dusiť ak je záchvat silný - vypadá to dosť strašne - stalo sa mu to prvý krát , hned som vedela o čo ide , najhoršie na tom je , že ak to raz dieťa prekoná , väčšinou sa to vracia , už sme ale poučení , dostali sme lieky

rinuska
18. apr 2008

vidím , že to tu viazne , takže húúúúúúúúúúú dobrúúúúúúúúú nôcku 😉

krajcoanka
18. apr 2008

dobrú rinuš.kukam aj iné témy 🙂

ifrimka
autor
18. apr 2008

hu hu hu

cau rinus,
ved vies, ze ja mam teraz 9 hod. ulozila som maleho a este isla riad umyt a nejake veci pobalit... 🙂

cau uhlik

krajcoanka
18. apr 2008

ifri, pobaliť veci?
Už letíš? 😉

ifrimka
autor
18. apr 2008

no mna asi svihne, presvihla som ju o 3 min.... 😝

hej anka, balim, ale letim az 10.juna.....je to zvlastny pocit. na jednej strane chcem uz ist domov, na druhej opustit mnohych ludi bude ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

uhlikova09
18. apr 2008

cau ifri

uhlikova09
18. apr 2008

a to ides tu uz na vzdy alebo sa este vratis?

krajcoanka
18. apr 2008

ahoj uhli! 🙂
Ifri, ešte sme tu my 🙂 😉

ifrimka
autor
18. apr 2008

uz asi navzdy, moj muz podla doterajsieho planu este asi zhruba 4 mes. ostane. zaciatkom novembra by som ho uz chcela doma, lebo ma 30 a jakubko ma 25.nov. 1rok

ifrimka
autor
18. apr 2008

ale este by som ho sem chcela prist vyzdvihnut...a zaroven na nejake nakupy

maja22
18. apr 2008

ahojte sovičky 🙂

uhlikova09
18. apr 2008

ake mas z toho pocity ked si tam zvyknuta a zrazu spat domov?

krajcoanka
18. apr 2008

ahoj maji!
Nieaky mike chce so mnou teraz cez skipe chatovať 😠 .Neznášam to! 😠 viem že si to môžem bloknuť, ale nechcem§kôli stretavke zo zakladky.ešte sme nemali ☹ Vy ste niektorá už mali?

ifrimka
autor
18. apr 2008

divne uhlik, normalne toho zacinam byt nervozna 😕

cau maja

maja22
18. apr 2008

ahojte, anka, ved zablokuj len toho mikea 🙂

krajcoanka
18. apr 2008

ja ho bloknem a ozve sa iný 😠 Prvý krát som chatovala(to som ešte nebola na MK 😉 ), len tak zo srandy a on že očom sa budeme baviť. ja že to je jedno a on hned že o sexe. 😠 Porád som to zrušila a od vtedy ani počuť!

ifrimka
autor
18. apr 2008

co ta dakto obtazuje anka?

uhlikova09
18. apr 2008

anka mi sme mali teraz v sobotu stretavku zo zs,robime kazdy rok ale ja som naposledy nebola lebo som mala pred porodom

krajcoanka
18. apr 2008

ano ifri a stale v angličtine. 😠

krajcoanka
18. apr 2008

uhli, jéééééj.ja som sa s mojimi spolužiakmi nevidela už pomali 20rokov. Ja sa bojim že oni tu stretavku mali bezo mna. Ja som sa od tiaľ totiž odsťahovala 😒

uhlikova09
18. apr 2008

anka no nechcem ta sklamat ale mozno aj mali 😀

ifrimka
autor
18. apr 2008

ja ani nie som nejaka besna za zakladnou...z ludmi, na ktorych mi ozaj zalezi som v kontakte....ani vyska nebola toprave orechove, co sa tyka kolektivu. stredna, to bolo ono. budeme mat buduci rok a ja som uz zacala obnovovat kontakty 🙂

uhlikova09
18. apr 2008

aaaa tak zalezi samozrejme od kolektivu,my sme boli spuper kolekttiv lebo sme boli v jazykovej triede a boli sme spolu od 3 rocnika do deviatky

jasterica
18. apr 2008

jaaaj,baby,okale klipkaju-klip,klip...rada by som sa zdrzala,no rano nevstanem do prace a budem ako mechom prastena... 😀 tak sa lucim,papapa 😔 😔 😔