Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
24. apr 2008

ahoj, michalag!
No ja idem spraviť na zajtra drahemu dolky-rozkazal si, tak čo by som pre nho neurobila? 😀 😉
Dnes som trochu žehlila.....David sa mi zrubal z postele....kosila som travu ...chystala som deti do postele....a ešte idem variť.Takže asi tak 😵

krajcoanka
24. apr 2008

inač dnes nam došiel list z MŠ že nas beru.Ale je natresk!ževraj su deti, ktoré asi nezoberú. 😖

krajcoanka
24. apr 2008

ešte sa stavím, idem robiť tie dolky-cesto už mam vykysnuté 😎
Nepospite mi tu!!! 😕

anjelinka
24. apr 2008

odkedy lubko nastupuje do skolky?

mamartinka
24. apr 2008

ja viem ale ked ja tu nadej kazdym mesiacom stracam.ale teraz ked viem ze sme zdravi aj ja aj polovicka som kludnejsia.

anjelinka
24. apr 2008

uz zdupkala 😠

krajcoanka
24. apr 2008

v septembry-chce sa mi plakať.tak skoro bude odo mna preč.Ja ho tam asi nepustím ☹

anjelinka
24. apr 2008

krajci, tak naco ho tam potom davas? 😉

mamartinka
24. apr 2008

krajcoanka ale ved mas este jedno zlatko doma.skor asi jemu bude smutno nez si zvykne bez maminy.asi neraz zaplace.

krajcoanka
24. apr 2008

Ja neviem, lebo ma tu otom všetci presvedčuju, že už ma nato vek a že ked ho nedam, tak sa dostane na radu až o rok....

jasterica
24. apr 2008

caute sovky... 😀

karjco,teeeeraz kuchtis... 😅 to mas takych hladosov doma...? 😕 😉 ja som robila francuzske zemiacky,drahy sa o desiatej ladoval... 😀

anjelik,ahoj moja,akooo? 😉 ja zajtra idem na gyndu,budu vysledky zo sterov... 😕 a doki povie,ci a kedy bude robit HSG...

krajcoanka
24. apr 2008

ahoj jasterka, ja varim drahemu na zajtra-do roboty.

krajcoanka
24. apr 2008

mamartinka, to ho nepoznáš!on chcel ísť už v minule, strašne ma rad deti-hlavne dievčatká.som mu vysvetlila že musime dať prihlašku a musime čakať
Bojim sa že mi donesie domov nadavky , choroby a.... ☹

anjelinka
24. apr 2008

ahoj jastericka moja 😉 😉 , som rada, ze ta tu vidim.

Ja som dnes varila cinu, michal jedol zasa pri ordinacii, vypil k tomu pivko a odvtedy spi ako zarezany 😀 .

Drzim ti jasterinka palceky zajtra, je to fakt take smutne, ze co by sme chceli babatko, tak to nejde. Sestricke sa to podarilo skoro? Kolko ma rokov?

A este som chcela, minule sme sa bavili o tych dovolenkach, stale surfujem po nete, neviem, co vybrat, lebo chceme peknu, siroku plaz a cistu. Co mi v Grecku poradis, s cim ste boli spokojni? 😉

mamartinka
24. apr 2008

no to ano.to ked v kolektive jeden ochorie tak to potom ide.ale snad to nebude take hrozne.zasa cim skorej aspon si medzi detmi zvykne.to je dobre ze len na tebe nevysi.das ho na cely den alebo len do obeda sa tusim da.

jankatt
24. apr 2008

ahojte sovicky

anjelinka
24. apr 2008

jani, ahojky 😉

mamartinka
24. apr 2008

co to tady zamrza

jankatt
24. apr 2008

kam ste sa podeli

anjelinka
24. apr 2008

ja som stale tu 😉

maja22
24. apr 2008

Ahojte sovičky... Ja som zasa "zažratá" v mojej najobľúbenejšej téme na tomto fóre... 😀 😀 😀

anjelinka
24. apr 2008

ahoj maji 😀 😀 😀

mamartinka
24. apr 2008

tak ja sa lucim pre dnes.zachvilu dofrci manzel z prace a pojdeme hajat.konecne.tieto jeho poobedne ma zmahaju.a este ta noc pri jeho chrapaniu.ale co uz.tak sa majte zelam dobru noculu a este krajsi zajtrajsok.pa,pa. 😉

maja22
24. apr 2008

mne to tu mrzne... a pritom kúrime... 😀

jasterica
24. apr 2008

anjelik,veru,to nespravodlive,ze kolke matky deti maju a nechcu,aj v porodniciach ponechavaju... 😨 a my chceme a nic...ale neboooj,dockame sa ja my... 😉
a sestra?je o dva roky mladsia,ma 28...kukni fotky z krstin,ktore boli v nedelu 😉 /album bublinkajasminka/...a tiez sa snazilkovali cca 8 mesiacov a ked uz chceli robit dokladne vysetrenia aj v BA,zadarilo sa... 😉

a Grecko?noo,mne sa velmi pacila Kreta /aj muzikovi 😉 /a letovisko Herssonissos... 🙂 ale aj Rhodos je krasny-letovisko Lindos...oplati sa na tychto ostrovoch pozicat jeep a poprezerat si krasy... 🙂

krajco,vzorna zienka,este aj muzovi do noci obedy chystas... 😉

krajcoanka
24. apr 2008

už som tiu, ste tu ešte?

krajcoanka
24. apr 2008

no ešte zahustím polievku a je to!
Zajtra idem s deťmi na kataster.Dufam že tam nebude vela ludí! Idem kuk segre nieake pozemky v PK.

Ste tu ešte? Moc ste toho nepokecali! 😝

scarlette
24. apr 2008

dobry vecer,este tu nejaka sova huuuka???

jankatt
24. apr 2008

ja som este tu
anka co si dobreho varila

krajcoanka
24. apr 2008

ahojček scarlet!
ani sa nepýtaj, dolky s makom.Samozrejme že som odolala 😲 ☹ .To zas bude mikoza! 😠 ☹