Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

jankatt
20. okt 2008

ahojte
ahoj anka ako sa mas

krajcoanka
20. okt 2008

no tu nikoho, idem spať!

jankatt
20. okt 2008

este nechod ja som tu

kvixa
9. nov 2008

je tu ešte nejaka sovuľda?

sylverka
18. jan 2009

to už sem fakt nikto nechodi halo kde ste baby

mukky
19. jan 2009

🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😀 😀 😝

krajcoanka
13. apr 2009

no po dlhšej odmlke sa opäť zapájam do tejto témy. Je tu na okolí nieaká sovička? 😀

renka9
13. apr 2009

je nas tu plno 🙂 😀

zuzanockamt
13. apr 2009

Ahojte 🙂 ... ja dnes vsade snorim, lebo cakam, kym MM dopozera TV a poberieme sa spat 😉

3558
13. apr 2009

no tak sa zhromadme tu a nebudeme adminam pit krv v hlupych temach. 😉

krajcoanka
13. apr 2009

no čo babule, vyšibané? 😀 😀 😝

mima1
13. apr 2009

ahojte. ja tiez nespim ale uz sa chystam. clovek ked v noci vypne pc ani nevie co to tu ake temy su 😀

krajcoanka
13. apr 2009

my sme dnes hľadali vajíčka po záhradke, tak sme sa nasmiali 😀 😀 hľadali aj v miešačke 😀

zuzanockamt
13. apr 2009

krajcoanka ... ja nie som vysibana, lebo ja tieto tradicie nejako neriesim a MM chvalabohu tiez nie 😉

3558
13. apr 2009

ani ja neuznamam velku noc.muz je v praci a doma bordel ako v tanku 😀 😀 😀 musim este poupratovat kym pride. a tiez nie som vysibana ani speci navarene nemam. klasika francuzaky 😀 😀 😀 😀

mima1
13. apr 2009

ja tiez nemusim velku noc. akurat som riesila dnes preco sa oblieva cez den ked je to velka noc 😀 😀 takze u nas doma sa nesibe ani nekupe ani nic.

krajcoanka
13. apr 2009

šibať bol starší syn, lebo mladší mal horúčka zo zubkov 😖 .Ale bol iba u dvoch spolužiačkach z našej ulice. U prvej sa bál(ešte totižto nešibal a bál sa dievča udrieť) ale u druhej vyšibal aj maminu 😀 😀 😀

hasleerka
13. apr 2009

ahojte ... ja som len mierne vyšibaná od mm, ale oblievačku nemusím, to vie aj mm, takže to ani neskúšal ... my sme boli celé doobedie vonku a ked sa dcéra vyspala tak sme zase išli von

zuzanockamt
13. apr 2009

my sme si cele sviatky uzivali vonku ... kazdy den na bicykli okrem dneska ... este zajtra dovolenka a v stredu do prace ... ja som spravila aj zemiakovy salat, lebo MM ho ma rad, tak nech sa naje 😀

mima1
13. apr 2009

ja som v sobotu umyla okna ale len preto lebo uz sme nevideli von ale inak dnes u nas nebol ani jeden kolac ani ozdovy ani vajca ani nic. premna strata casu a penazi

krajcoanka
13. apr 2009

ani ja niesom, nič si z toho nerobte! Môj syn mi povedal:"neboj mami, teba šibať nebudem. Ja ťa ľúbim, vieš?"
No na zjedenie bol 😀 😀 😀

3558
13. apr 2009

nech uz aj moj vie rozpravat 😀 😀 😀

zuzanockamt
13. apr 2009

mima ... ja som aj upiekla kolacik a mam aj vajicka ozdobene a spravila som si aj ozdoby nejake, lebo ma to bavi 🙂

hasleerka
13. apr 2009

aj my sme robili majonez . šalát, lebo ho máme radi ... krajcoanka 😀 😀 😀 luboško zlatý

krajcoanka
13. apr 2009

No je to švanda keď už tak tie detičky hovoria, hlavne keď začnú papuľovať 😀 😝

3558
13. apr 2009

kraj....to nebol davidko???? 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀

krajcoanka
13. apr 2009

no my sme nemali majonézový šalat, mali sme rezne s ryžou-to sa u nás môže každý deň a udene mäso, ale nakoniec som zistila že k nemu nemáme dosť chleba (Vždy nechávam pár v mrazáku ako rezervu). Takže sme dojedli ten čo sme mali a mäso sme odložili na zajtra 😝

krajcoanka
13. apr 2009

zuzi, nie. Davidko vie iba oko-ocko, mama a pár iních slov (Lubko v jeho veku valil celé vety)uko-Lubko 😅

mima1
13. apr 2009

zuzana 29 bud rada kym nerozprava. mojej kamosky maly povedal na vianoce ze mami ja som ti nic nekupil lebo ta mam rad. a povedal to preto lebo tatino nakazal ze nesmie povedat co maju pre maminu kupene. maly uz neveri na jeziska. no maly to domotal tak ze nikto tomu nerozumel. 😀
zuzanocka aj ja rada peciem ale len ked mam zapal a vyzdoba tento rok zlyhala. inak mam vzdy vsetko pozdobene aj ked nemam rada tento sviatok

krajcoanka
13. apr 2009

no ja pečiem tiež rada, len tento rok sa nám to nieko pohlo (ja držím dietu 😵 ). Napiekla som 3 druhy a návšteva nám zbodla aj to čo som mala odložené pre jednu pani 😅 😝 , takže asi to bolo dobré 😀