Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ambret
7. júl 2008

Horalka, my budem u 4 mimi končit, více dětí už bych nechtěla. Nechtěla- to je špatně napsané, ale asi už bych ho nezvládla. Máme tři holky a ty vydají za 10 kluků. Všichni co nás znají, tak dávají za pravdu že takové hyper děti ještě neviděli 😲

horallka
7. júl 2008

Ale aspoň máte veselo. A teraz sa tam už k vám pýta tá klučina.

ambret
7. júl 2008

Horalka byla bych za klučíka moc ráda 🙂

Jojo už půjdu do hajan, mačkám si břicho a docela to bolí. Zase se na vás určo přijdu podívat, ale teď už jen dobrou noc 😉 😔

ricus
7. júl 2008

sylverka-vidim,ze ste dojedli 😉 niaka tema? 🙂

horallka
7. júl 2008

Dobrú noc
a ešte tu príď

sylverka
7. júl 2008

nie zapozerala som sa do inej temy o čom sa chceš baviť

sylverka
7. júl 2008

ajoj asi už si tu neni tak dobru nôcku prajem

horallka
7. júl 2008

Nejako to tu na MK v diskusiách viazne. Aj by som šla spať, ale nemôžem, čakám na malého, kým sa zobudí na nočné kŕmenie. Už by to malo byť každú chvíľu a potom bude spať do rána. A nenapdá ma nič rozumnejši - požehlené už mám od poobedia.

anidee
8. júl 2008

Ahoj, ahoj,
je niekto hore?

maca793
8. júl 2008

a tu ste tiež niektorá? 😉

monkula
8. júl 2008

no, kto asi...

maca793
8. júl 2008

ahoj ja len tak pozerám, doteraz som bola na mimibazáre, poobjednávala som deťom nejaké veci, znova ma chytila horúčka nakupovacia takže míňam rezervu 😀 😀 😀

maca793
8. júl 2008

a ako sa darí?

monkula
8. júl 2008

Keby Chiarka spala, tak ajcelkom fajn, raz ma z nej porazí...
Čím je staršia, tým je to horšie, ústa nezavrie, v obchode len opakuje ham ham haaaaam, na šampón, dnes chcela v mäsiarni zjesť umelé hrozno 😅 😅
Teraz počíta na kalkulačke a ja by osm chcela pod sprchu a spať.. ☹

sylverka
8. júl 2008

ahojte no to ja som sa dnes rozhodla farbiť a medzitým som si chcela pocvičiť že počkám kým farbu nezmijem no alexik spal sabka pozerala len čo som bola v polovičke cvička vreskot tak celá od farby som si aspoň ruky umyla a išla kojiť / mala som tričko na sebe takže inde ako na hlave som od farby nebola/ potom som sa až hodila pod sprchu tak kolotoč 😲

maca793
8. júl 2008

😀 😀 😀

maca793
8. júl 2008

a to bolo teraz? 😀

monkula
8. júl 2008

sylverka ,ja som to nepochopila... 😅

sylverka
8. júl 2008

nie asi pred dvoma hodinami už odvtedy som zasa niečo robila a občas tuknem do pc a tak rozmyšlam že si docvičim tu zostavu

maca793
8. júl 2008

a už si ju docvičila celú? 😉

maca793
8. júl 2008

baby našla som stránku www. bazarik.sk, ale neviem sa tam dostať a vložiť foto, nemáte s tým skúsenosti?

sylverka
8. júl 2008

ešte nie ved som bola v polovičke zostavy vyrušená no už je tam len par cvikov

maca793
8. júl 2008

čo ste dnes robili? ja som bola s deťmi na černiciach ale ešte nie sú len zopár ale aj to tak do úst, o 2-3 týždne aj do lekváru bude. mohlo by byť.

sylverka
8. júl 2008

to je super černice su fajn a lekvar mnam tušim si dam mlieko niak ma bere hlad ked je to tu furt o jedle

maca793
8. júl 2008

tak si docvič
a tú stránku nepoznáš? nevieš poradiť?

maca793
8. júl 2008

inač aj ja som hladná, ale do soboty musím schdunúť 3 kg, takže nejem len pijem vodu.

penelope2066
8. júl 2008

naco potrebujes schudnut 3 kg maca?

maca793
8. júl 2008

žerem ako kyselina v sobotu chcem ísť na pláž, mám pneu na bruchu a zadok už nevie kde rásť 😀 😀 😀 😀

maca793
8. júl 2008

ako máme? s chlapom všetko OK?

penelope2066
8. júl 2008

aj ja pojdem na kupko cez vikend,hej ok