Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

maca793
23. aug 2008

a to je blbá mate, že pustí takého malého chlapca sama? ja by som aj ku susede od vedľa išla s dieťaťom

maca793
23. aug 2008

zylato moje idem už spať, bola som do rána v bare, vyhodila som si z kopýtka a veľa som toho nenaspala. dnes idem domov znova ma budú čakať letáky budem ich musieť skladať, potom príde kamarát a vraj si pôjdeme niečo spoločne kúpiť sebe aj deťom. tak uvidím. zatiaľ sa tu držte a o týždeň ak sa mi bude dať tak sem kuknem. ahoj

krajcoanka
23. aug 2008

papa

maca793
23. aug 2008

papapa bude mi smutno 😢 😢 😢

krajcoanka
24. aug 2008

sovičky kde ste?

anjelinka
24. aug 2008

ankaaaaa, hooooooooj 😵

krajcoanka
24. aug 2008

ahoooooooooooooj moja! No to je dosť, že si sa ozvala! 😵

anjelinka
25. aug 2008

Anka, ale uz som to nevydrzala, si sa nehlasila 🙂 🙂 🙂 🙂 , tak som sla spat...

krajcoanka
25. aug 2008

to neva!rada som ťa tu zazrela. 😉 🙂

krajcoanka
29. aug 2008

ahojte babušky! Je tu z vás niektorá sova? 😕

minkak
29. aug 2008

ahoooj anka 😵
ako sa mas?co nove?

krajcoanka
29. aug 2008

ahoj Mirka! 😲
No to je dosť, že sa ozveš.. 😉 🙂
mame sa ok , v pondeloksa chystáme do viedenskej zoo. Pôjdeme už hneď ráno. A ty sa mi ako máš?A čo malá?

minkak
29. aug 2008

no ved som vas tu nikdy nezastihla.... ☹ ale aj tak to u nejako slabuuuucko zije
asi vsetky dovolenkuju

my tiez vsetko OK,min.tyzden som mala prazdninarky ,tak sme boli tiez aj v ZOO v Bojniciach
a po vyletikoch,na zelenej vode a tak
ale bola ta divocina neterky maju 8 a 11 rokov.....tak sme si uzili 😀 😀 😀

krajcoanka
29. aug 2008

tak to mate v rodine samé baby 😅 ?

minkak
29. aug 2008

nie mali sme aj chalanov synovcov ale len na vikend u svokrovcov a baby sme si zobrali na tyzden k nam
to su deti z muzovej strany
ma 2 sestry obe maju chlapca a dievca a jednej vo februar pribudol este jeden chlapcek
takze aj s nasou malou aj s nami dospelakmi sme presne pol na pol 😀 😀 😀 zatial 😀

maca793
29. aug 2008

ahojte, tak ako pozerám, začína sa to tu rozbiehať,

krajcoanka
29. aug 2008

ahoj maci, no ja sa akurát chystám haji, tak sa neodrádzajte, kecajte dobru nocku

maca793
29. aug 2008

tak zase som ťa nestihla, ja som si zase robila poriadok vo veciach, takže som to tu nestihla čítať ale zajtra dúfam, že budem tu dlhšie. tak haji a dobrú noc 😉

maca793
30. aug 2008

ahojte, ste tu niekto?

maca793
30. aug 2008

ja som odbehla od telky že konečne popísmenkujem... 😉

friiva
30. aug 2008

Ahoj maca793 co davaju dobre v telke?Ja som tu nova a pozeram k akej teme by som sa pridala

didusa.risulo
30. aug 2008

ahojte

tak a nasla som nieco, co mi bude vyhovovat, nocne sovy, zvyknem byt dlho hore, ale ked uz nikto nie je v temach kde chodim, tak idem aj ja spat, ale tu pozeram , ze ste dlhsie hore, tak sa mozem k vam pridat???

maca793
30. aug 2008

dávali na jednotke nejaký film ale som zaspávala, a tak som išla akože spať, budem tu zase ťukať do takej 1-2. rána. zajtra idem domov, a tak si musím vychutnať MK. 😉

friiva
30. aug 2008

Ja mozem len takto vecer lebo cez den mi to moji mali certici nedovolia hned su nalepeny na mne.A potrebujem sa uz konecne porozpravat aj s niekym dospelym lebo uz 5rokou som na MD a za cele dni neprehovorim s dospelym slovo

friiva
30. aug 2008

maca citam ze byvas v okrese B.B.Ja som vyrastala tiez v B.B. ale vydala som sa odstahovala som sa do manzelovej dediny a tu nikoho nepoznem

maca793
30. aug 2008

ja som tiež už rok doma, lezie mi to na nervy, dúfam, že na budúci rok si nájdem robotu, lebo by som nerada znova skončila na úrade. a kde v bb si bývala?

maca793
30. aug 2008

ja doma pc nemám a tak to všetko za týždeň dobieham cez víkendy u rodičov ale len takto večer, lebo cez deň máme strááášne veľa roboty a zábavy.

maca793
30. aug 2008

a už normálne rozmýšľam, že si kúpim alebo zoženiem nejaký starsí pc a dám si aj net aby som mohla kecať celý týždeň s ľuďmi.

friiva
30. aug 2008

Byvala som cely zivot v sasovej.Od noveho roka si tiez planujem hladat robotu ale neviem ci sa mi nieco podari a hlavne taku kde by bola dobra pracovna smena aby som stihala deti vodit do skolky aj zo skolky.

didusa.risulo
30. aug 2008

halooooooooo, mozem sa k vam pridat?nikto nereagujte, tak nevime, ale obtazovat vas nechcem samozrejme