Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
19. sep 2008

sovy asi pokapali.... 😲 😝 ☹

monkula
19. sep 2008

myslíš? 😀

minkak
19. sep 2008

ahoj anka,no to teda 😒 no kolkej strane sme boli spadnute?,ze 30.8 😕
a co lubko?ako v skolke?

monkula
19. sep 2008

ahoj Mirak...
Jarko okrem futbalu chce chodiť ešte aj na šachy... 😅

minkak
19. sep 2008

ahoj monika 😵
a co sa mu to tak zapacilo?sach-futbal 😅
no ale ved nech vyskusa 😉

monkula
19. sep 2008

Mirka ,na futbal chodí už od februára, už má aj striebornú medialu 😵 😵 😵
A cez prázdniny začal krútiť, že on chce hrať šachy a tento rok im ponúkali v škôke šachový krúžok, že proste sa naučia základy šachu hraavou dormou, vyzerá to zaujímavo, ta ksom ho zapísala..
Chcela som ,aby sa učil angličtinu,ale to by samu orekrývalo s futbalom, a aj tak sa bude AJ učiť už od prvého stupňa, tak sme ho dali na šach 😀 aspoň sa naučí rozvážnosti a chvíľku sedieť.. 😀

amatula
20. sep 2008

ahoj je tu daka nocna sova ktora sa podobne nudi 😉

monkula
20. sep 2008

jaaaaaa... 😀

anjelinka
20. sep 2008

baby, kde sa to presuvate, ideme sem, ci do ordinacie?? 😀 😀 😀

monkula
20. sep 2008

anjelik, tu môžme kecať aj mimo tému....
takže Maštalír je ožran, vravíš? 😀

amatula
20. sep 2008

no a nech si da ked mu chuti,nie.inak ordinaciu zerem....

anjelinka
20. sep 2008

monki 😀 😀 😀 , ja si len myslim, taky nezavislak...

monkula
20. sep 2008

a ja som z mojich detí dnes taká grogy, že odnesiem krpatú do postieľky a nalejem si štamprlu jahodovej vodky.... 😅 😅 😅 😝 sami si síce nalievajú len alkáči, ale MM je vonku s kamarátmi, tak mi nemá kto.... 😀

anjelinka
20. sep 2008

mon, kludne si daj. moj muz dnes pred vecerom zahlasil, ze ma chut na pizzu, tak tu blizko nas je taka pizzerka, on soferoval, tak nepil, ale mne bola taka kosa, ze som si supla becherovku, hned ked sme tam prisli. inak nezvyknem pit. a jahodova vodka moze byt fajn, este som neskusala.

amatula
20. sep 2008

monkula,cincin...ja som si tie dala sama 😀 😀

monkula
20. sep 2008

je mňam, mňam... MM mi ju doniesol v máji z Talianska, aj citrónovú... a ešte mám jednu fľašu tej citrónovej, taký som ja alkoholik... 😀

anjelinka
20. sep 2008

jahodovu som videla minule v hypernove. ale ja som skor na take, ze fernet, becher...bylinky, nooo 😀

monkula
20. sep 2008

amatula ,na Tvoje zdravie.... už chlipkám.... 😅
a teplá je tuším ešte lepšia ako ľadová z chladničky.... 😀
anjelinka, ak si na bylinkové... mne náš známy nosí z Poľska tzv. Zubrówka, je to bylinková vodka či čo a úúúžasne to chutí s jablkovým džúsikom.... odporúčam.... 😉

anjelinka
20. sep 2008

niekto si pomysli, ze sme alkacky 😀 😀 .

mon, no taham muza do Polska teraz niekedy, tak nie som proti Zubrowku vyhladat 😉

monkula
20. sep 2008

na fľaši je nakreslený zubor a vnútri vo fľaši je stonka bylinky, ktorou sa živí zubor a z čoho je vodka vyrobená, preto zubrovka.... 😉 ale jedine s jablk. džúsom.... aj by som si ju dala, ale deti mi džús vyžlopali.... 😀

anjelinka
20. sep 2008

Snad to nejako najdeme. Inak, velmi alkohol nemusim, aj ked niekedy mam chut si dat panaka, uvolnim sa a lepsie zaspim.

Baby, ja idem zarezat uz, sa mi velmi drieme, ked si predstavim, ze uz len zajtra volno a opat do roboty mi je az zle 😔 😔 😔 . Tak dobru nocku, zasa niekedy sa pridam. 😉 Monky, dobru nocku zelam.

anjelinka
20. sep 2008

aaaa mon, jablkove dzusiky mame doma asi zo sest, manzel ich miluje, mozem poslat s UPC🙂)))).

Bruuu nocku. 😉

amatula
20. sep 2008

no nazdar tu bylinku mam ususenu.original je fakt super,skusali sme to namocit do domoviny 😀 a dalo sa 😅

monkula
20. sep 2008

no, mňa čaká ďaľšia dlhá noc... moja malá opička sa zobudila ,ale dlllho spalaaa, až 10 minút... včera sme išli sapť o druhe jráno 😲 😲 😲 a vychrapkávala si potom madam do pol dvanástej... 😠 😠
Ale tak krásne sa túlila k mužovi, že som j nechcela budiť, tie malé pästičky, pootvorené úštočká... 😵 😵

Dobrú anjelinka...

maca793
20. sep 2008

ahojte ste tu ešte , zakecala som sa na inom fore ako sa derí

monkula
20. sep 2008

ako sa čo? 😅

maca793
20. sep 2008

darí mám neposlušné prsty už na to nevidím a len by som písala

maca793
20. sep 2008

to je tým, že som tu nebola dlho predlho ☹

monkula
20. sep 2008

a kde si bola?
čítala som, ž máš problémy s bývalým ,už je to lepšie? ☹

maca793
20. sep 2008

bola som tu ale aj nebola, neviem, uvidím. ako rozhodne súd. musím ísť ešte so Sisou ku psychologičke, nech mi dá papiere, že na malú dobre nevplýva prostredie a hlavne spanie u nich a budem to mať v suchu ako sa hovorí. možno.