Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
1. apr 2008

fuha, tak to si ich mala dosť pri sebe! Môj mladší má tiež 5 mes. a volá sa Dávid. Starší bude mať v máji 3 roky a vola sa Luboš. Inak sú tu baby , ktoré žiju tiež v angl. 🙂

krajcoanka
1. apr 2008

Tu je link na Londínčanky
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ak chceš kuk moj album -podla autora 😉

douglas
1. apr 2008

musela som odist..konecne mi obidvaja zaspali. vychutnavam si kavicku. kukla som ten link na londincanky, ale to si moslimky

krajcoanka
1. apr 2008

ano, sorry som to prekukla!Ja som ti tam poslala další na londínčanky mamičky a tehulky, ale ty si tam už tuším bolA, že?

krajcoanka
1. apr 2008

ak budeš dávať do albumu foto, stiahni si irfanview. Ja som pomocou toho programu tie fotky zmenšila(obsah). Tam sa môžu davať len foto do tuším 720 kb. ak by si s tym nevedela robiť, tak ja tu večer okolo 22-23 budem.

douglas
1. apr 2008

no tak to si ani nemala brusko s Luboskom

krajcoanka
1. apr 2008

horšie to bolo s davisdkom.To som mala za oboch 😀

douglas
1. apr 2008

kolko si pribrala pri obidvoch tehotenstvach. ozaj, mozem tykat?

elise
1. apr 2008

huhuuuuu sovičky dnes neako skoro?

krajcoanka
1. apr 2008

sovičky, kdeže ste?
jasné, tu si tykaju všetky!pri prvom 12kg a pri druhom 13,5. Ale stále mám 7 kg navyše! ☹ A štíhly driek už mať nebudem! ☹

elise
1. apr 2008

krajcoanka ahojky 🙂 dnes bolo také nádherne počasie 😵

krajcoanka
1. apr 2008

že?Ja som teraz došla zo záhrady- skúšala som rylovať 😀 . Chcela som si trochu pretiahnuť svaly na chrbáte. Ked som bola v min. rok tehotná, tak som sa nemohla ani predkloniť a zdá sa mi, že sa mi tie svaly scvrkli! 😅 😀
Ale nebolo toho veľa. Asi 0,5x 1,5 metra. 😀

elise
1. apr 2008

a čo budete sadiť my sme zatial zasadili kemiaky ktoré nám vyklíčili 😀 amrkvičku pre malého ešte sa chystám uhorky a rajčinky

anjelinka
1. apr 2008

huuuu, huuuu, huuuu....ahojte...

eliska, ahojky 😉

krajci, neboj, postupne to pojde, ja sa do zahrady zatial divam len z okna, ale asi zajtra pojdem posadit jahody.

uhlikova09
1. apr 2008

hu huu ahoj sovičky,dnes ste zacali skoro ako tak pozeram 😀

anjelinka
1. apr 2008

uhlicek moj, ahojky, ako ste sa dnes s Matkom mali?

uhlikova09
1. apr 2008

Ale celkom dobre ale este nespi tak budem musiet este odskocit 😒

anjelinka
1. apr 2008

ahaaa, ja pojdem o chvilocku pozerat ordinaciu a potom Panelak...mozno sa este dnes stavim 🙂

krajcoanka
1. apr 2008

no to som len tak pri vinohrade. mame tam ale 10 štepov. sadiť budem až neskôr.teraz som posadila len hrach. 😀 . Jahody som presadzala včera, ale však po troške to hadam stihnem posadiť, lebo drobec mi mos času nenechá! 😉

uhlikova09
1. apr 2008

dobre tak zatial pa 😉

elise
1. apr 2008

ahojky anjelinka ako si sa mala dnes?
ahoj uhli 😉

anjelinka
1. apr 2008

uhlicek, papa 😉

krajci, ja som sa uz vcera chcela do toho pustit, ale akosi sa mi nechcelo, odlozila som to na dnes a dnes zasa nic...zajtra sa dufam dokopem aj ja k tomu presadzaniu 😠 🙄

anjelinka
1. apr 2008

elis, dakujem, fajn, akurat ma dost boli brucho, uz dobry tyzden, neviem, co si mam mysliet...dnesny test negativny a teplota o dva stupne klesla 😕 😔

idem k tej telke, mozno este dojdem dnes 😉

elise
1. apr 2008

ajelinka a kedy máš ísť na kontrolu?

anjelinka
1. apr 2008

eli, no beriem Duphaston, ked ho doberiem a nedostanem do 10 dni, mam prist, ze co dalej.

krajcoanka
1. apr 2008

anjelinka, ty ešte nemáš babo? a snažilkuješ sa? 🙂

anjelinka
1. apr 2008

krajci, este nieee 😔

elise
1. apr 2008

anjelinka ale na vianoce už isto budeš mať bábenko v brušku 😉 😉 😉

krajcoanka
1. apr 2008

neboj sa, zvladneš to!

elise
1. apr 2008

ved sa od nás maminiek nakazíš vírusom tttttttttttttt 😵