Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

krajcoanka
4. apr 2008

teraz neviem ktore album je to tvoje! S tým labradorom?aj my mame labradora, he,he! pred chvilkou štekala, muž jej nedal žrať, tak sa pripomínna.on ešte žuruje, vieš? 😖

krajcoanka
4. apr 2008

dam ti jasterka aktualnejšie riešenie, počkaj!

ifrimka
autor
4. apr 2008

a co je jonasova metoda? ja mam pred kramami skor chut na slane, take tazsie (vyprazane alebo pecene)

krajcoanka
4. apr 2008

kukni 44 str. tam to pišem! neviem totiž tvoju IP. je tam viac tych jašteríc 😀

jasterica
4. apr 2008

krajco,ano,mame labradora...mam tam aj take foto a potom aj fotos s mangelom 😉 to party fotos...to bolo u nas v lete pri grilovacke...baby z konika z reginou nitra s detmi 🙂
daj mi riesenie,prosim,pockaaaam,budem vdacnaaaa 🙂

ifrim,najdes to aj na nete...jonas je taky ´lekar´,pomohol vela bezdetnym parom a zenam,ktore uz potratili,vie stanovit uspesny den pocatia,ktory im zaruci,ze plod bude zivotaschopny...ja som tehu este nebola...on mi napisal na zaklade datumu narodenia a aj hodiny moje najoptimalnejsie plodne dni na pocatie,kedze mam nepravidelny menzes 🙄

jasterica
4. apr 2008

krajco,akoze...? 😕 jasterica som len ja... 😀 potom to moze byt jastericka alebo jasterica 1,2...ale ja som len jednoducho jasterica 😉

krajcoanka
4. apr 2008

he,he maš viac albumov, čo? 😀 kuk IP. Maš krasny dom a zahradu.

jasterica
4. apr 2008

krajco,uz som si to precitala...tiez zaujimave... 🙂 ale ty mas asi pravidelny cyklus,tak to bolo jednoduhsie... 😉 a super,ze chcete este babu... 🙂 tak nech vam to vyjde 😉

jasterica
4. apr 2008

krajco,dik za IP a aj za pochvalu 😉

jasterica
4. apr 2008

baby,idem do perin,drahy akosi podivne mrka... 😀
pa a dobru nocku 😔

krajcoanka
4. apr 2008

papa,asi chce pracovať na pláne 😉
ifri, si tu?

krajcoanka
4. apr 2008

zase som tu sama? 😢

ifrimka
autor
4. apr 2008

odpustite babule, maly sa budi a nechce zaspat.musim koncit.dobru noc 😵

krajcoanka
4. apr 2008

dobru nocku, už som tu aj tak posledná! tak aj ja idem! 😢

krajcoanka
5. apr 2008

sovičky, dnes som spala od 5 rano do 8. Muž došiel domov o 3,30. musela som ho odprevadiť do obyvačky a ešte behať z handrou. 😠 😠 😠
mam na plane pracovať v zahrade a dnes to zabalim už o 8.no uvidim ako to bude, lebo čakam segru. Dojde mi pomocť do zahrady 🙂
tak sa nehnevajte ked tu nebudem.Pa

krajcoanka
5. apr 2008

nikto na obzore?
😵

krajcoanka
5. apr 2008

no kde ste vššetky? ja že to tu bude na dve strany a tu nič! 😢

uhlikova09
5. apr 2008

Ahojte sovičky hu huuuuu prišla som len pozdravit a idem do večnych lovišt 😀 ,dnes som absolvovala riadnu ''turu'' a prešla som pol Popradu aj s malym,isla som tam a tam a tam.. a este tlac pred sebou 11 kil achh ,do postielky uz len spadnem pa zajtra

maja22
5. apr 2008

hu hu 🙂
manžel musí pracovat na pc, dal mi 30 min... ☹

ifrimka
autor
5. apr 2008

hu hu

niekto tu?

jasterica
5. apr 2008

helou babizne... 😀 neda mi nenakuknut... 😉

karjco,aj ste porobili v zahrade?my sme sa dnes cely den ´machlali´vonku...sadila som kvietky,zopar muskatov do hrantika,vyniesli sme von oleandre,drahy kosil a este sme aj novu koru davali,lebo staru vyfukalo... 😅
a co mal drahy tvoj v noci mecheche a bolo nevolno 😕 ,ked si s handrou behala... 😀 🤐

ifri,huhuhu 😉

maja,asi ta uz nestihneme... 🤐

jasterica
5. apr 2008

ideme ale do perin,dnes ideme podla jonasa poctivo... 😉 drzte palec 😵 papapapa 😔

ifrimka
autor
5. apr 2008

vela stastia a nezabudni si to uzit jasterica! 😉 ver, ze po narodeni uz to nebude to iste

elise
6. apr 2008

hu huuuu sovičky my sme boli včera v blave na inchebe a potomv ikei doľli sme domou tak som ani nemala čas sem nakuknúť taký sme boli uchodený, malý nám už v ate za blavou zaspal a spinkal do rána. dnes večer sa objavím🙂

krajcoanka
6. apr 2008

jasterica,presne tak! dakto si užíva a dakto sa musí starať o rodinu, včetne mangela!
V zahrade som nebola, lebo ma bolela hlava- aj z manžela 😒 !Takže som zase nič neporobila! 😠
Dnes si to udobroval obedom v ikei 😒 kupili sme lubkovi stolik s dvoma stoličkami za 700,-sk

krajcoanka
6. apr 2008

sovičky, kdeže ste?
🙂

krajcoanka
6. apr 2008

hu, húúúúúúúúúúúúúúúúúú!

jasterica
6. apr 2008

ahojte,priletela som 😉

jasterica
6. apr 2008

dnes nakupy v maxe a baumaxe,potom sme boli zajednat restiku pre 12 ludi na oslavu mangelovych 30.narodenin...a zbastili sme pizzu ako hrom,tak to idem vycvicit,bo tazko mi je... 😖

anjelinka
6. apr 2008

cafte moje 😉