Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

elise
11. máj 2008

uhli ahojky ja som dnes dostala čokoládku vela pusiniek od ocinka aj od lukaska. a krásne nádherné počasie na prechádzku🙂 😵

ifrimka
autor
11. máj 2008

no ja bohuzial nic nicuce...v rumunsku neoslavuju den matiek, iba den zien 8.marca ☹ a ja mu to nepoviem

ale aspon kubko dostal darcek...bol tu dnes jeho stryko a doniesol mu choditko (najlepsie je, ze sme my vcera pozerali v obcode....o tom nevedel, takze dobe, ze sme nekupili)

ifrimka
autor
11. máj 2008

hello uhlik

ifrimka
autor
11. máj 2008

hello elise

uhlikova09
11. máj 2008

hellou ifri,inak ja som maleho do choditka nedavala vobec,ale je to riadna pomoc,šupnes ho tam a aspon ta chrbat neboli

elise
11. máj 2008

ani ja som malého do chodítka nedávala

uhlikova09
11. máj 2008

zajtra ideme na očkovanie 😠

ifrimka
autor
11. máj 2008

no, niekde so citala, ze dieta nie je natlko motivovane sa ucit chodit ak je v choditku, ale na druhej strane, nemozem ho 24 hod na rukach nosit

elise
11. máj 2008

ifrim ked ho tam neposadíš ráno a nevyberieš včer ale iba občas tak to je dobré 😉

ifrimka
autor
11. máj 2008

aj ja si myslim....no moj kubko neobsedi nikde viac ako 10 min

uhlikova09
11. máj 2008

tak,tak 😀

elise
11. máj 2008

😀 veru ano

ifrimka
autor
11. máj 2008

uhlik a ako sa ockuje na slov.? asi je to velmi podobne ale aj ak sa pytam...
ani sa mi nechce verit, ze je to iba mesiac a ideme.polovicu veci uz mam zbalenu 😎

mamartinka
11. máj 2008

no baby nerozpisujte sa tolko nestiham vas citat

ifrimka
autor
11. máj 2008

to bolo dobre mata 😉 🙂

maja22
11. máj 2008

čaute baby, o chodítku je reč? my sme tam malého začali dávať koncom siedmeho mesiaca, rýchlo si zvykol, že má voľnejší výber pohybu... a využila som ho aj pri kŕmení, lebo som ho kŕmila na rukách, ale dlho neobsedel, tak som ho dala do chodítka a pri hre zjedol skoro vždy všetko... akurát teraz je pri jedení stále v pohybe.. neviem, či je to vinou chodítka, alebo je prirodzene taký živý.... nevýhoda bola, že nevedel štvornožkovať a keď nás dr. videla, ako chodí po špičkách, tak kázala chodítko obmedziť... postupne sme ho prestali používať, naučil sa štvornožkovať, ale po špičkách chodí stále, hoci v chodítku nebýva už tri mesiace... takže aj som sa tešila, že ho máme - vydržal tam dlho, mohla som si porobiť - variť, upratať a tak, ale teraz zasa máme problém s tým našľapovaním... asi ako baby hovoria, všetko s mierou... 🙂 🙂 🙂

ifrimka
autor
11. máj 2008

a kedy deti zacinaju stvornozkovat?

maja22
11. máj 2008

ifrim, to je individuálne... asi podľa toho, ako je pohyblivé... a aké mu dáš možnosti... my sme malého dávali do chodítka, tak sa nemusel namáhať... keď sme ho tam prestali dávať a chcel sa niekam dostať, bol nútený to skúšať, až sa to naučil - za týždeň... ale to mu strýko ukazoval, ako sa to má a štvornožkoval s ním.. 😀

ifrimka
autor
11. máj 2008

maly sa zobudil a chcel cicik, ale len pre komfort a tak sa hneval, ked som ho chcela uspat bez neho v ustach...jaj 😠

krajcoanka
11. máj 2008

ahojte všetky!

krajcoanka
11. máj 2008

dnes dlho nepobudnem, boli ma hlava ☹ a je mi zle.drahy ma pozval na obed(dala som si grilovanu, alebo restovanu zeleninu s ryžou a je mi na.... ☹

krajcoanka
11. máj 2008

no, ked tu nik nieje idem spať. 😖

ifrimka
autor
11. máj 2008

este si tu anka?

krajcoanka
12. máj 2008

ifri, aj som včera šablovala.dnes je už dobre.Tehotna nie som! 😀 😉 🙂

mamartinka
12. máj 2008

krajcoi poslala som ti dnes postu.ip

krajcoanka
12. máj 2008

ano maťa, viem 😉 🙂 je tu už niekto? 😵

elise
12. máj 2008

hu hu huuuuuuuu 😀 😀 😀

elise
12. máj 2008

dnes mám mužíčka v práci tak sovím 😀 😀 😀

krajcoanka
12. máj 2008

ahoj, elise aj ja som tu, ale neviem do kedy 😖 Včera som blila-mala som čemer ☹ .mužik ma pozval na obed a ja som to sfutrovala a večer aj vyfutrovala 😖 a zrovna na den matiek 😒

mamartinka
12. máj 2008

ahoj krajcoi a elise.