Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

uhlikova09
28. mar 2008

nika000 jasne ze mozes,ja som sa tu vcera tiez nasla prvy krat 😀

uhlikova09
28. mar 2008

sovicky kde steeee?hu huuuuuuu 😀 ci este malo hodin tak pardon 😀

anjelinka
28. mar 2008

ahojte, uhlicek cauko

takze, bola som u dr. nasadil mi duphaston, tehotenstvo nevylucil, ale skor si mysli, ze nie som tehotna. no preco mi meska MS som sa nedozvedela, aj ked sam asi nevedel, robil mi test, robil mi vaginalne sono, ale nic tam nebolo vidiet. ked mi nedojde mrcha, tak mam prist. som z toho dost na nervy, lebo neviem, na com som.

elise
28. mar 2008

uhliková huhuuuuuhu 😀 tu som
anjelinka dufam že ti to dobre dopadne a hlavne aby tam bolo to malinke drobčiatko 😉 a nie niečo iné vážnejšie

uhlikova09
28. mar 2008

uuu neprijemne anjelik,viies ako ti to prajem?z celeho srdiecka 🙂

anjelinka
28. mar 2008

eliseee, huuuu, huuu, huuuu 😀
neverim ani ja, ze som tehotna, by to asi uz test ukazal, sice, aj ked tu na fore citam, ze niektorym babam test dva tyzdne ukazoval, ze tehule nie su a boli...tak neviem 😒

elise
28. mar 2008

ja som dnes si vychutnávala malého mala som dovolenku tak sme spolu vystrájali, hrali sa vymýšlali až unavou zaspinkal 😀

uhlikova09
28. mar 2008

no mne to tak ukazoval dva mesiace,po dvoch mesiacoch sa tam objavila slabucka druha ciarka a to s lupou by ste ju nevideli

anjelinka
28. mar 2008

uhlicek, dakujem, si strasne zlatucka. takze ti dva mesiace meskala mrcha a test bol negativny??? 😨 😨 a ako si potom na to prisla, ze si tehulka?

eliska, tak ste mali potom pekny dnicek s Lukaskom...ty nie si unavena?

elise
28. mar 2008

ja som anjelinka unavená ale tak príjemne som šťastná že som si malého užila

uhlikova09
28. mar 2008

no tak ja som to tusila kedze dva mesiace bolo dost dlho ale mne sa stalo ze aj 4 mesiace som nemala,dovod neviem dodnes,ano test som mala negativny

melory
28. mar 2008

ahojte, mne dokonca raz meskali par dni, spravila som si test a vyslo my, ze som tehotna a na druhy den som dostala menzes 😒

uhlikova09
28. mar 2008

ach tie testiky 😀

vesi
28. mar 2008

čaute baby, dúfam, že sa môžem pripojiť...
anjelika, ja ked som bola prvý krát tehu, tak mi Dr. povedal, že nevie či som alebo nie, ale že asi nie a nech prídem ak nedostanem mrchu. začala som špiniť, neskôr aj krče (mávala som veľmi bolestivú mrchu), tak som si myslela, že to dostanem a ono to bol spontánny potrat... keby som vtedy vedela, že som tehu, tak by som išla do nemocnice hned, ešte kým neboli krče...zaujímavé je, že v nemocnici cca 3 dni po jeho vyšetrení (aj UZV) Dr. ktorá ma prijímala, okamžite vedela, že je to tehu 6-8tt ☹

nejako som sa rozpísala, chcela som tým povedať, že môžeš byť tehu a veľmi ti to prajem a držím palčeky 😉

elise
28. mar 2008

vesi ahoj 😉
huhuhuuuu sovičky rozbehli sme sa 😀

uhlikova09
28. mar 2008

no uz sa blizi nas cas 😀

vesi
28. mar 2008

😀 😀 😀

anjelinka
28. mar 2008

Dievcata, ste zlate, dakujem. Uvidime, co z toho bude, prvy Duphaston zoberiem zajtra rano.

vesi, ved prave preto som tam dnes aj sla, aby to nebolo nieco vaznejsie. keby som vedela, ze mam nepravidelny cyklus, tak ani nikam nejdem, ale veky vekov mam 27 dnovy a zrazu uz tyzden meskania.

ja som nevedela, ze kam napisat, skor som myslela, ze tie, ktore uz mate deturence, alebo ste tehule, tak ci testy ukazovali nie a opak bol pravdou..

ale asi by sme tu nemali toto pisat do tejto temy....tak uz ani muk o testoch... 😉

uhlikova09
28. mar 2008

ano lebo pride emjee a bude 😀 😀 zle 😀

vesi
28. mar 2008

prinajhoršom nás zmaž 😀

anjelinka, ved to je dobré, že si bola. a k tým testom, mne ukázal // hned prvý deň meškania pri všetkých troch tehu 🙂

vesi
28. mar 2008

ale podľa mňa má téma neutrálny názov, tak sa hádam mazať nebude 😀

uhlikova09
28. mar 2008

no ved 😀

anjelinka
28. mar 2008

ste tak ci tak podarene 😀

ja este taku malinku mrnavu mini nadej mam..ju teda v sebe zivim, ze mozno som tehotna, aj ked testy mi ukazali nieco ine...no, asi tak 😅

elise
28. mar 2008

ved sovičky v noci huuukajú o všetkom😀 😀

ja som sa dozvedela že som tehotná až v piatom mesiaci a to každý mesiac pravidelné krvácanie 3 dni

vesi
28. mar 2008

anjelinka, treba veriť, pokial to ani Dr. celkom nevylúčil, tak môžeš dúfať. budem na teba myslieť. 😉

anjelinka
28. mar 2008

eliii, to fakt...a brusko nerastlo??alebo testiky si nerobila?

vesi, dakujem krasne..velmi by sme si zelali babatko...a chvilami uz ma pocit, ze manzelik viac ako ja... 😅

uhlikova09
28. mar 2008

ano verit,verit,verit.... 😉

vesi
28. mar 2008

elise, moja kamoška tak isto 😀 ja som v čase mrchy mala cca 2 dni také slabé špinenie, to pri prvej dcére. pri druhej, ešte pred mrchou ma strašne pichlo v boku, že som sa nemohla ani vystrieť a vtedy ma napadlo "že by?" a ked mi to 1. deň meškalo, tak test bol pozitívny. potom som robila ešte jeden, lebo som nemohla uveriť, že sa zadarilo tak skoro (4 mesiace, pred tým po potrate 4 roky 😝 ) a ten bol s oveľa slabšou čiarkou a to som potom chodila k oknu a presviedčakla som sa či tú druhú vidieť aspoň slabo a bola tam... 😀

anjelinka
28. mar 2008

vesi, ako ja...spravim test a stojim pred oknom, ze predsa, denne svetlo je denne svetlo...a niekedy mam pocit, ze uz tam tu ciarku sama ja namalujem, lebo tam neni 😀

vesi
28. mar 2008

anjelinka 😀 😀 😀 len vydrž...
baby, lúčim sa idem pozerať panelák 😉