Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

ifrimka
autor
4. apr 2008

aj lukasko si tak hryzol prty, az ich mal cervene, eli?

uhlikova09
4. apr 2008

a nam ide dalsi zub,to aj z toho je asi Matko taky....

elise
4. apr 2008

lukasko ich mal viac v pusinke ako vonku ja som si kupila prstovú zubnú kefku od campolu a tým som mu dasienka masírkovala a ked vyšiel prvý zub tak sme začali umývať a teraz v apríli ideme na preventívku k zubárovi premiéru mal lukasko v novembri a máme chodiť každého pol roka a zubárovi vyškerý celú pusinku čo ja sa dostanem do nej iba kefkou 😀 😀 😀

ifrimka
autor
4. apr 2008

dnes som akurat citala, ze deti mozu dostat zubny kaz aj z nesladenych napojov, nie len zo sladenych 😕 som nevedela

elise
4. apr 2008

ja dávam takú čajovodu na 220 ml dávam iba 1 lyžičku malú kávovú granul čajíka, zubár kázal používať ako hrášok velkú na kefku zubnú pastu elmex červenú pre deto od 0-3 rokov a povedal mi že umývať ráno a večer robím to stále🙂

ifrimka
autor
4. apr 2008

a odkedy mam zacat umycat? ked sa prerezu preve?

uhlikova09
4. apr 2008

idem ja spinkat sovicky 😉

elise
4. apr 2008

ifrim masírkovať už teraz a ked sa prvý prereže tak umývať. zatial masírkuj s tou kefkou na prst

uhli brú nocku a daj vedieť či maťkoviten zúbok vyšiel 😉

elise
4. apr 2008

ifrim a pol hodinu po papaní ráno a večer pred spinkaním takto mi do odporučil zubár 😉

krajcoanka
4. apr 2008

no, už spia moju pupikovia 🙂

ifrimka
autor
4. apr 2008

dobru ahlik 😵
a kde zmizla maja?

ifrimka
autor
4. apr 2008

viete, co sa dnes stalo? maly si nacikal do pusy

maja22
4. apr 2008

tu som

maja22
4. apr 2008

sedíme tu za stolom celá rodina a bavíme sa... a občas tu mrknem- tam mrknem a ozvem sa.... 🙂 🙂 🙂

elise
4. apr 2008

ifrim to budeš mať super historku pre nevestu 😀 muselo to byť zlaté môj malý tiež občas cikal za hlavičku 😀

babulky neviete kto je miss, ktorá kočka to vyhrala??

krajcoanka
4. apr 2008

ifri 😀 😀 😀 😀 😀
To sa stalo môjmu bratovi ked bol malý. 😀 ale on bol vo vani 😀

krajcoanka
4. apr 2008

edita krešaková 😉

krajcoanka
4. apr 2008

ja som nekukala, ale na zozname som videla!

elise
4. apr 2008

anka díky 😉

maja22
4. apr 2008

Mareka som priniesla z pôrodnice - v júni, rozbalila ho, aby som všetkým ukázala, že je to naozaj "chlap" a on zdvihol cikáčik a prúdom hore sa celý ocikal...až do ucha sa trafil... hneď som ho okúpala... 🙂 🙂 🙂 ako sa hovorí, nenechal ma váhať, rovno ma hodil do vody.... 😀 😀 😀 😀 takže moje obavy, že sa ho budem aj báť chytiť, sa rozplynuli...

jankajs
4. apr 2008

Ahojte babenky, mám jednu (nepríjemnú) otázku. Manželovi zomrel krstný, birmovný a ujo v jednej osobe. Dnes mu to prišli povedať s tým, že termín pohrebu ešte nevedia - rátam tak pondelok. Mierne som sa ohradila, že takto vysokotehotná na pohreb nepôjdem, nie je to práve príjemná udalosť. Nechápavejšie pohľady som ešte asi nevidela. Manža kývol, akože dobre, ale tiež na ňom vidieť, že nie je spokojný, lebo jeho rodina očakáva, že sa zúčastníme obaja.

Keby som nebola tehu, nie je problém, ale takto.... a možno sa bojím zbytočne. Nemáte s tým niekto skúsenosť? Dík

ifrimka
autor
4. apr 2008

chadacik moj, az sa sam prekvapil 😅

a asi vycitil, ze sa o nom bavime, lebo sa zobudil a tak zacal srdcervuco plakat

krajcoanka
4. apr 2008

no Ifri,dnes čakam aj ja na mangela! nie len ty! 😒

maja22
4. apr 2008

Jani, je to nepríjemné, ale aj smrť patrí k životu... Je to manželova blízka rodina, v tomto prípade by som určite bola s ním... Podľa mňa nič "horšie" ako pôrod sa ti hádam prihodiť nemôže... A v termíne už v podstate si... 😉

elise
4. apr 2008

janka ja som bola tehotná ked mi moja teta zomrela (maminho brata žena) a nešla som na pohreb necítila som sa na to, možno by stačilo keby si prišla iba na "zhromaždisko" tam kde sa máte strenúť predpokladám že v neakom byte či dome, ale si vo vysokom štádiu tehotenstva a podla mna by to nebolo pre teba jednoduché skús len vzdať ustu k truhle podať ruku a počkaj manžela v neakej sukrárni alebo na mieste kde bude kar. to je môjnázor takto by som to to riešila ja

uprimnú sústrať janka je mi to ľúto čo sa stalo 😒

elise
4. apr 2008

má byť napísané úctu 😉 a cukrárni 😉

anjelinka
4. apr 2008

cafte moje zenusky 😉 , pozerala som miss, po neviem kolkych rokoch 😀 😀

maja22
4. apr 2008

aj to, čo napísala elise,je dobré riešenie... vzdať úctu a vzdialiť sa...

maja22
4. apr 2008

ahoj anjelinka 🙂

ifrimka
autor
4. apr 2008

jani, presne ako majka hovori, horsie ako porod sa ti stat nemoze.... ale zalezi ako sa budes citit...a nedostatok aut by tam asi nebude, nie? ja som si to do porodnice odpeskovala 😎