Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

zuz11
26. apr 2008

no to hej ale kto by este tam stihal prispievat 🤐

mirip
26. apr 2008

no idem ja už spať zajtra ideme k svokrovcom na hody 😖 zato som sa pýtala o ten test lebo ma dnes mangel donútil a ja dobrovolne-nasilu som robila, a je 8deń od ovulky, aj ked si myslím že aj tentoraz z toho nič nebude, no čo už 30rokov na krku stará korčula pomaly zo mna a deti nikde...... 😒 no čo už hádam sa niekedy bocian umúdri a zablúdi aj k nám . Tak drú noc všetkým

uhlikova09
26. apr 2008

bru noc mirip

elise
26. apr 2008

miri nevzdávaj mne sa lukasko narodil až ako 31 ročnej takže stíhaš uvidíš🙂 brú nocku
a mirka kde su hody?

zuz11
26. apr 2008

dobru noc mirip, a pekny zajtrajsi den 😉 aj ked netusim ci by som ja take nieco zvladala 😀 🤐

elise
26. apr 2008

ja som rada že lukasko spinkal dnes do pol 8 😉

krajcoanka
26. apr 2008

dobru nos mirip. Idem aj ja spať. Mangel ma program.Dobrú nocku 😉

elise
26. apr 2008

zuz asi sme tu len my dve 😀

elise
26. apr 2008

anka brú nocku 😉

uhlikova09
26. apr 2008

elise ale dostanes 😅 aj ja som tuuuuuuuuuuuuu

elise
26. apr 2008

uhli ja som myslela že aj ty buvinkáš 🤐 ja aspon takto cez víkend netujem, občas sa podarí cez týžden ale na druhý den cez týžden vždy vstávam do práce, tak idem spať s lukaskom 😀 ale ešte sa mi spať nechce. ozaaj uhli a ifrim ako sa má? a maja 22 a anjelinka nevieš boli tu?

uhlikova09
26. apr 2008

neviem aj som tu teraz nebola asi dva dni v tejto teme,ja dnes netujem dlhsie lebo nemam mangela doma 😀

elise
26. apr 2008

tak sme dve aj môj je na nočnej a ja mám nočnú na nete 😀 😀

uhlikova09
26. apr 2008

moj je na nocnej ale niekde v bare,alebo u kamarata 😀

zuz11
26. apr 2008

moj zasa nieco majstuje 😀 idem sa asi osprsit 😀
a dufam ze hanka aj zajtra potiahne do devietaj, teda ako zvycajne kazdy den 😀

elise
26. apr 2008

😀 aj to je nočná 😀

elise
26. apr 2008

zuz ja ti závidím že hanka tak pekne spinká 😵 ako sa býva v novom zuz ?

uhlikova09
26. apr 2008

jooj keby tak mne maly chcel do pol deviatej 😀 on isiel po dlhom case niekam tak som mu to dopriala,ved aj ja som bola minule 😉

zuz11
26. apr 2008

elise, nie je moc nocna uz pred deviatou zaspinkala 😀
jaj sa ani nepytaj 🤐 stale nemam dokoncenu kuchynu... ale po vcerjsku ju spon uz mozem komplet povybalovat ( uz je kam 😀 ) a ostatne caka kedze vo vstavanej skrini som mala kuchynu nastahovanu takze zasa ostatne nemam vybalene 🤐 ) no uplna nocna mora 🤐 ale je tu krasne len uz my tie krabice lezu na n...... 🤐 a hlavne je s nimi zapratana cela Hankyna iyba, takze momentalne hanka nema izbicku 🤐 🙄

elise
26. apr 2008

ale bývate vo svojom a izbičku si hanka ešte užije 😅 😅 príde obdobie ked tam bude bývať zavretá 😀 zuz ja sa hrozím toho obdobia puberty čo tý naši drobci ktorých mojkáme, lubkame a opatrujeme ako vo vatičke budú robiť 😒

zuz11
26. apr 2008

elise, no nieco podobne co my 😀 😀 😀

uhlikova09
26. apr 2008

No idem ja spinkat 😅 bru nocku

elise
26. apr 2008

zuz 😀 😀 😀
uhli dobrú nocku 😉

zuz11
26. apr 2008

ja na to obdobie radcej ale nemyslim 😀

elise
26. apr 2008

ja si lukaska vychutnávam ale začína sa formovať jeho osobnosť 🙂

zuz11
26. apr 2008

no mi nehovor, u nas sme v obdobi vzdoru a spoznavania chuti 🤐 vsetko ide do ust 🤐

elise
26. apr 2008

zuz však som si dovolila založiť tému že si malý začína buchať hlavičku ked sa jeduje, alebo nedostane niečo čo práve potrebuje

elise
26. apr 2008

som tu asi sama tak sa poberiem asi aj ja do postele dobrú nocku 😉

anjelinka
26. apr 2008

ahojte sovenky 😉 😉

elise
26. apr 2008

ahoj anjelinka ja ešte preklikávam a zbadala som ťa čo tak neskoro hore? ako sa máš?