Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

sylverka
17. máj 2008

Už nastálo či len na chvílku neni ti v Londýne smutno ako si si zvykla alebo je to už v poho 😢

ifrimka
autor
17. máj 2008

prave, ze som celkom nervozna z toho navratu...po 3 rokoch uz som si celkom zvykla. idem na 95% nastalo.muz este ostane na par mesiacov....uvidime ako bude!

sylverka
17. máj 2008

Držim palce neboj na Slovensku sa nic nezmenilo ľudia sú tu rovnaký a tak a odkiaľ pochádzaš?

sylverka
17. máj 2008

Stači či zo západu z východu zo stredu a tak nehnevaj sa ja nechcem byť zvedavá ☹

sylverka
17. máj 2008

Dobrú nôcku 😔

ifrimka
autor
17. máj 2008

prpac sylverka,maly sa zobudil. zo zvolena.....

idem uz spat.dobru noc baby!

krajcoanka
18. máj 2008

ahojte sovicky,pozdravujem vsetkich z uprsanej viedne 😖 a z poza blbej klavesnice bez makcenov ☹
som dost vytazena takze naozaj kratko.
prsi o dusu,takze zo zajtrajsej zoo nic nebude.pojdeme asi nakupovat do sopingu. 🙂 😉 aby sme vyuzili cas.pa
na dnesne narodky som dostala ruze v kochliku a sek na nakup do kiki. 🙂 🙂
pozdravujem vsetkich

mamartinka
18. máj 2008

ahoj krajcojka.tak sa pripajam.vsetko najlepsie k narodeninkam a nech ti leto vyde.sak vies.a este vela lasky,a uspechov v kruhu rodiny. 😉

mamartinka
18. máj 2008

a este lubkovi vsetko naj a nech sa mu dari v skolke.v septembri.a nech poslucha mamicku a tatika.

uhlikova09
18. máj 2008

sovičky pozerali ste niekto na mna alebo ste zabudli???

sylverka
18. máj 2008

ajoh krajči všetko naj naj naj hlavne zdravíčka a božieho požehnania.

uhlikova09
18. máj 2008

huuu kde ste?

kolar14
18. máj 2008

prosim ťa to kde robí muž keď chodí tak neskoro

uhlikova09
18. máj 2008

kolar komu to patrilo???? 😕

jankatt
18. máj 2008

ahojte sovicky 🙂

monkula
18. máj 2008

hu hu huuuu
Uhli, sme ťa pozerali, a MM je strašne zvedavý, či ste nakoniec ten byt v SNV kúpili, alebo teda, či ho kúpite...
Inak, bol veľmi pekný a obrovský...

mamartinka
19. máj 2008

ahoj uhlikova.ja som pozerala na teba samozrejme.len ja by som si zobrala ten byt v smizanoch tusim.strasne sa mi pacil.no medzi tymi ciganmi by som nebyvala.prepac.aj z manzelom sme ta pozerali.a preco si zhanate byt?to co v nom teraz byvate neni vas?to ste v prenajme?drzim palce nech si spravne vyberiete. 😉

uhlikova09
19. máj 2008

monkula,zatial nie ten byt je volny az od oktobra ale cena je fakt super,mamartinka,ten byt v Poprade ani nepripadal do uvahy 😖 ved ste ho vydeli a cena bola uplne neadekvatna...a ten byt v Poprade je k tomu vsetkemu zatazeny hypotekou ale to tam samozrejme nepovedali...Ten byt v ktorom byvame je prenajaty,platime za tu jednu izbu 8500 korun co je straaaasne vela.Inak vela znamych nam pisalo ze Poprad vykreslili ako cigansku osadu 😖 ..mohli to troska inak dat,a este k tomu aj ciganska hudba... 😠

monkula
19. máj 2008

helka, inak to isté som hovorila aj ja, že prečo vám tam hodili tú cigánsku hudbu a tie zostrihy, fakt ako v osade... 😠 😠
A pritom Poprad je taký krásny... 😵
A teda do tej SNV by si išla? ja neviem, ale 30 km nie je až tak ďaleko a cena bola výborná, a ešte k tomu mal aj štyri izby, nie ako ten v Poprade, ten sa mi vôbec nepáčil, ani dospozične..

monkula
19. máj 2008

dispozične 😀
A zajtra budem v telke jáááá, v 5 proti 5, ak chcete, mrknite... 😉

uhlikova09
19. máj 2008

Jeee jasnačka pozrieme 😀 A ja do Spisskej nechcem,mne sa Poprad lubi 😀

monkula
19. máj 2008

ale veď to nie je ďaleko, a TM poriadne svietili oči, keď ten byt videl 😀 😀

uhlikova09
19. máj 2008

neeee ja nechceeeem 😅

mamartinka
19. máj 2008

monkula tak zajtra proti orave.kuknem urcite.

mamartinka
19. máj 2008

potom aspon nezabudni zakivat babam z konika.

ifrimka
autor
19. máj 2008

caute.ako sa mate?

uhlikova09
19. máj 2008

ahoj ifri prežrato 😀 brrr o desiatej jest to je nezdravo...a ty?ako sa mas?nevies kde chodi anjelik?uz tu dlho nebola,vlastne cela tema nam tu akosi upada 😠

emily333
19. máj 2008

ahojte sovicky o com je rec? v kratkosti 🙂

uhlikova09
19. máj 2008

emily-rec stoji 😀

ifrimka
autor
19. máj 2008

cau uhlik veru., ze neviem kde anjelik....
ja osobne sa mam vcelku ok, ale dnes sa nasi vracali domov a muz je v praci, takze som sama...
upada ☹ ☹ ☹
zdravim emily, ty si tu 1x? asi som ta tu este nevidela...vitaj! nic konkretne nepreberame, len tak... 🙂