Nočné sovy. Pridajte sa

ifrimka
26. mar 2008

Je presne 22:22 GMT a ja este nespim. Cakam na svojho muza kym pride domov z roboty. Ak byvas hore neskoro vecer, pridaj sa...

adulikka
9. okt 2009

monkula a ty si kde ? píšem si tu sama so sebou 😀

monkula
9. okt 2009

idem aj ja hajať.... A moje obľúbené filmy? Jednoznačne tie, z mafiánskou tematikou a potom všetky, kde hrá Robert de Niro..... 😵 😵
Odporúčam: Hra na schovávačku, Diaľnica 60, Osudový dotyk, Godfelas - Mafiánim výýborný, kritikou oznečený za najlepší mafiánsky film všetkých čias, moj osobný názor, na Krstného otca sa nechytá, potom Krycie meno Donnie Brasco, tos om plakala a aj pri Kokaine, v oboch hral Johnny Deep...
zajtra ak budete chcieť, ešte o filmoch pokecáme.... 😉
Dobrú noc....

adulikka
9. okt 2009

no dobrú noc aj tebe... 😔

hasleerka
10. okt 2009

no kočky včera ste veru moc neponocovali ... večer vám prídem uliať, dcérka má narodeniny

evitkamalicka
10. okt 2009

ahoj sovicky

hasleerka tak gratulujem

monkula
10. okt 2009

Môj Jarko mal narodeniny v stredu.....
Tak Miške všetko naj.....

minkak
10. okt 2009

Ahojte 🙂

haslerka ,Miske prajeme vseeeeetko najlepsie 😵
monkula a Jarkovi vsetko len to najlepsie 😵
aj nam sa to uz blizi 😵 sranda same vahy 😵 my budeme vsetky 4 oktobrove vahy 😵 ja som mala v pondelok 😉

anarida
10. okt 2009

Ahojte konečne som späť boli sme v nemocke 😝 ale už je fajn 🙂 ako sa máte čo nové?

monkula
10. okt 2009

Mirka, tak aj Tebe všetko naj... a ak by si už bola v nemocnivi, tak Aj veronke všetko naj..
Anarida a čo sa stalo?

anarida
10. okt 2009

monkula
Emka vypadla s postieľky 😖 ani neviem ako sa jej to podarilo.Bolo to hrozné ten plač 😒 Bola na pozorovaní behali sme po RTG aj na CTčku bola bol to dlhý týždeň 😝 Ale je v poriadku to je hlavné 🙂

hasleerka
10. okt 2009

monkula tak Jarkovi tiež želáme všetko naj naj, nech robí len veľa radosti

no anarida, viem si predstaviť tie stresy ... ešteže je všetko OK ... na tie deti keby človek 24 hodín dával pozor a aj tak neustriehne

Mirka aj tebe želáme všetko naj naj a hlavne nech tie krásavice šťastlivo prídu na svet 🙂 ... a tie mená už máš vymyslené????

anarida
10. okt 2009

No len ja krava som nemala úplne dole postieľku vieš 😒 každý deň som si hovorila,že to dám dole dala som ale až po páde 😔 je to moja chyba

hasleerka
10. okt 2009

no čo už si budeš ťažko vyčítať, hlavne že je všetko OK ... nám sa tiež tak malá popálila, všetko je OK ... ale tiež som si nadávala do sprostých že načo som nechala na stole svietnik

anarida
10. okt 2009

No takých úrazov ešte bude 🙂 hlavne,že je v pohode aj keď mám teraz o dosť väčší strach ako pred tým 😖

minkak
10. okt 2009

monkula dakujeeeem aj za Veroniku 😵 snad uz budeme v nemocke 😅 😵

haslerka ani sa nepytaj 😀 v podstate sme daleko nepresli stale sa motame dookola tak ako som vtedy pisala....
ale asi to tak vyzera na Sonu a Vieroslavu-mali by meninky 28-30.3.
este sme zvazovali dost aj Moniku a Dominiku,ale to by bol blazinec....
alebo som chcela este tu Vladku aby boli vsetky ńa V-len ta ma meniny za chvilocku a to nechcem aby mali vsetko naraz 😉
a dakujeeeem aj Tebe 🙂

anarida to mi je luto ,ale hlavne ze ste v poriadku a uz domka!!!!! 🙂

monkula
10. okt 2009

jej, ale Monika ej pekné meno a má Meniny 7.5. 🙂 🙂

anarida
10. okt 2009

minkak ty sa pekne držíš s dvojkami 🙂

minkak
10. okt 2009

Monika som vedela,ze sa ozves 😅 😵
no ved ano-je to krasne meno,ale to by boli same Niky....no neviem....to by bol blazinec asi.... 😀
ved aj Ty vies nad cim vsetkym sme uvazovali..... 😅
anarida no drzim-drzim-dakujem 🙂 Gratulkujem Ti k druhemu tehulkovaniu 🙂 -Ty mozno potiahnes narodi sa Ti babenko na meninky Moniky 😵

hasleerka
10. okt 2009

no ja za seba môžem povedať, že mne sa páči Monika a Soňa

monkula
10. okt 2009

ja som v pr...i... prehrali sme zo Slovincami.... 😖 😖

mirka099
10. okt 2009

ahojte... monkula a zo zaciatku nam aj remiza bola malo.. ze vraj idu na vyhru! nemam po ruke nikoho zasveteneho. to teraz znamena ze nepostupujeme???

monkula
10. okt 2009

nie mirka... To teraz znamená, že musím v Poľsku vyhrať, inak klesneme na druhé miesto, pretpže Slovinci hrajú proti san Marínu a to sú také povinné tri body..
A keĎ budeme druhý, môžeme ešte postúpiť z baráže.... ale takto by to bolo prestížnejšie... 😒

hasleerka
10. okt 2009

jáj kočky dnes sa do debaty nepridám, nie som fanúšik futbalu ... akurát vám môžem smútočného bavoráka ponúknuť

mirka099
10. okt 2009

aha... no ja sa zas tak nevyznam.. len co pocujem.. ono my vzdy chceme vela, a nakoniec sa domov vraciame po kanaloch...
ja zas mam rada hokej, to je moja srdcovka

hasleerka
10. okt 2009

tak ja ani hokej nemusím ☹

monkula
10. okt 2009

aj ja mám radšej hokej.... ale mám doma dvoch zanietených futbalistov, ten väčším bol na zápase priamo a ja som si chcela pozrieť príbeh zo života - Diabolskú svokru a menší uvidel svoj idol hamšíka a bolo to.... 😀

mirka099
10. okt 2009

ale priala by som tym nasim futbalistom konecne nejaky velky uspech...
haslerka.. co je to ten smutocny bavorak??? 😕 😅

monkula
10. okt 2009

bavorák je tonic s niečím, nejakým alkoholom.... 😅 😅
ja mám slabosť na Jägermeistra 😅

monkula
10. okt 2009

volám to rozpustené hasleerky 😀 😀

mirka099
10. okt 2009

monkula tiez lubim Jägermeistra 😅 len skoda ze par poharikov ti vyprazdni penazenku 😠